Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Beyonce-Daily.com  (Przeczytany 2368 razy)

Ntalia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Beyhive.pl
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Listopad 2013, 08:38:10 »
Dzięki :)

Chciałam przenieść od nich domeny, to musiałam wydrukować oświadczenie, uzupełnić ręcznie, zeskanować i wysłać mailem aby wydali mi kod autoryzacyjny. Paranoja. Następnie wysłali mi meila, że przedłużają mi domenę.... -.-

Ntalia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Beyonce-Daily.com
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Listopad 2013, 15:49:22 »
Trochę się pozmieniało i sytuacja wygląda następująco:

Otworzyłam http://beyonce-daily.com , a beyhive.pl istnieje jeszcze przez chwile jako przekierowanie, a później już nie będę wykupywać domeny. Polską wersję strony miała prowadzić moja koleżanka, która niestety zrezygnowała. Chciałabym skupić się na angielskiej wersji strony, a problemy z domeną PL tylko mnie w tym uświadomiły.

Także - zapraszam do odwiedzania, chętnie wysłucham opinię, oraz wymienię się linkami.
http://beyonce-daily.com

Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: Beyonce-Daily.com
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Listopad 2013, 16:59:15 »
Cieszę się, że postawiłaś na wersję angielską, bo brakuje takich stron, które byłyby rzetelnie prowadzone. Trochę mi szkoda polskiej wersji, ale nie zawsze można mieć wszystko :) Rozumiem, że na b.com.pl mogę podmienić link do beyonce-daily.com? :)

Ntalia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Beyonce-Daily.com
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Listopad 2013, 17:01:39 »
Cieszę się, że postawiłaś na wersję angielską, bo brakuje takich stron, które byłyby rzetelnie prowadzone. Trochę mi szkoda polskiej wersji, ale nie zawsze można mieć wszystko :) Rozumiem, że na b.com.pl mogę podmienić link do beyonce-daily.com? :)

Tak, fajnie będzie jak wymienisz link :)
Też trochę żałuje PL, ale wole zrobić tylko ENG i aktualizować ją częściej.

Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: Beyonce-Daily.com
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Listopad 2013, 17:17:23 »
Cieszę się, że postawiłaś na wersję angielską, bo brakuje takich stron, które byłyby rzetelnie prowadzone. Trochę mi szkoda polskiej wersji, ale nie zawsze można mieć wszystko :) Rozumiem, że na b.com.pl mogę podmienić link do beyonce-daily.com? :)

Tak, fajnie będzie jak wymienisz link :)
Też trochę żałuje PL, ale wole zrobić tylko ENG i aktualizować ją częściej.


Link już zmieniłem :) Pewnie, lepiej tworzyć jedną wersję, ale na wysokim poziomie. My też startowaliśmy z dwiema, ale jakoś angielska się nie przyjęła i pozostaliśmy tylko przy polskiej :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Beyonce-Daily.com
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Listopad 2013, 17:17:23 »