Nasze zainteresowania > Dyskusja ogólna

Jaki telefon jest najlepszy?

(1/10) > >>

Channah:
Hej! Założyłam ten temat bo szukałam o podobnym zapytaniu i nie znalazłam nic innego. Otóż mam pewien problem i pytanie do Was. Niedługo chcę sobie kupić nowy telefon i tak zastanawiam się nad 4.
* Sony Xperia J
* Samsung Galaxy Ace 2 (I8160)
* Nokia Lumia 800
* LG Swift L7 (P700)
CO mi powiecie na te telefony? Mieliście z nimi kontakt, jakieś opinie, coś może mi doradzicie. Albo wogóle jakiś inny telefon. Proszę o pomoc i z góry za wszystko dziękuję :)

duumbhead:
Trudno mi wybrać.. Ale poleciłabym ten Nokia Lumia 800, moja koleżanka go ma i nie narzeka. Ja osobiście jestem fanką IPhonów  ;D

Channah:

--- Cytat: duumbhead w 04 Luty 2013, 23:46:48 ---Trudno mi wybrać.. Ale poleciłabym ten Nokia Lumia 800, moja koleżanka go ma i nie narzeka. Ja osobiście jestem fanką IPhonów  ;D

--- Koniec cytatu ---
no wlasnie ja tak ciagle mysle o tym Nokia Lumia 800 bo ma juz Windows 8, a chcialabym sprobowac tego windowsa, bo android juz mi sie znudzil xd a fanką IPhonów tez jestem niestety troche za drogie sa i mnie nie stać :P

Karen:
 LG Swift L7 (P700) - ja mam. i jak najbardziej polecam! Mnie jara to,że mam duży ekran, i wychodzi mały tablet. Chociaż już się przyzwyczaiłam, i ekran jest za mały już. Pełno aplikacji. Telefon bardzo dopracowany - jak najbardziej ZA!

NOKIA LUMIA - również jestem za nią, gdyż tylko dlatego,że ma windows 8 , ale go nie polecę, gdyż kolega miał i nie chodziły na nim prawie żadne aplikacje! ;o lepiej poczekać,aż dopracują..

Andrew:
Moja ciocia ma Nokię Lumię 800 i mówi, że jest fajna. Ja osobiście jestem fanem iPhone'a :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej