Nasze zainteresowania > Dyskusja ogólna

Urodowe triki :)

<< < (2/3) > >>

Bartel:

--- Cytat: PA_BLO w 14 Kwiecień 2012, 22:35:13 ---Pierwszy raz słyszę o takim pasie. Może wypróbuje :)

--- Koniec cytatu ---

Pomaga on wypocić nadmiar wody oraz ogrzewa układ trawienny więc jest szybsza przemiana materii. W sieci reklamują go jako pas pomagający schudnąć, co dla mnie jest przesadą, przecież tłuszczu nie spali, a jak już to w małych ilościach... No ale mi tam on odpowiada, jest wygodny i wcale nie marzy się aby go zdjąć... Mój kupiłem na allegro za 9,50 z przesyłką więc myślę że za taką kasę to nawet na raz można spróbować... Oczywiście są droższe, ale jak dla mnie to już naciąganie...

PA_BLO:
W takim razie zamawiam. A ten ProActiv to chyba nawet reklamowali Katy Perry i Justin Bieber. Ja tam stosuje toniki antybakteryjne z ZIAJA już od dłuższego czasu i dla mojej cery są idealne.

Ellie:
Kiedyś na pewnym forum czytałam o maseczce punktowej z cynamonu. Głównie chodzi o to, żeby łyżeczkę cynamonu zmieszać chyba z 2 łyżeczkami wody wymieszac, aż powstanie taka papa, która nie wygląd pysznie. Potem nałożyć to punktowo na trądzik, będzie szczypało, najlepiej ok 30 minut trzymać. Stosowałam chyba 2 razy, ale świetnie wyciąga je spod skóry. Stosowałam tez peeling z cukru i wody. A na włosy oczywiście odżywki spłukiwane, używałam też taką 'wcierana' i czasami, jak mi sie przypomni, pony umyciu na włosy leję kilka kropel cytryny a potem spłukuje. Dla mężczyzn jest wersja z piwem i pokrzywa chyba, to jest chyba na wzmocnienie. Polecam iodwiedzać fora, sa tam fajne przepisy na kottjalne i maseczki, czytałam o jakijeś z zielonej glinki i cebuli. Dziewczynie pomogła op 7 laatch walki z trądzikiem. Polecam równiez, jsli są w skelpach takie świeże do każdego posiłku, ja w weekendy czasmai pijam do śniadania święzy sok z pomarańczy, oczywiście lepiej z miąższem, ale ja czasam 'przesiewam' sobię, polecam! Jest pyycha!

Ellie:

--- Cytat: Bartel w 14 Kwiecień 2012, 22:41:35 ---
--- Cytat: PA_BLO w 14 Kwiecień 2012, 22:35:13 ---Pierwszy raz słyszę o takim pasie. Może wypróbuje :)

--- Koniec cytatu ---

Pomaga on wypocić nadmiar wody oraz ogrzewa układ trawienny więc jest szybsza przemiana materii. W sieci reklamują go jako pas pomagający schudnąć, co dla mnie jest przesadą, przecież tłuszczu nie spali, a jak już to w małych ilościach... No ale mi tam on odpowiada, jest wygodny i wcale nie marzy się aby go zdjąć... Mój kupiłem na allegro za 9,50 z przesyłką więc myślę że za taką kasę to nawet na raz można spróbować... Oczywiście są droższe, ale jak dla mnie to już naciąganie...

--- Koniec cytatu ---

Na cała noc podlaczasz go do pradu i zakladasz?

claire:
piję masę tabletek, witamin, herbat jednak nic nie działa tak dobrze na samopoczucie i sylwetkę jak picie rano szklanki wody z octem jabłkowym. Robię to codziennie zaraz po przebudzeniu i na prawdę daje "powera" : )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej