Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: PorcelainBlack.pl  (Przeczytany 1276 razy)

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
PorcelainBlack.pl
« dnia: 16 Lipiec 2011, 00:56:47 »
Od pewnego czasu w moim forumowym podpisie znajdywały się pewne pytajniki... (został drugi.. ;p) Jednym z nich jest właśnie Porcelain Black, wcześniej znana jako Porcelain And the Tramps. Mam nadzieję, że moja strona (, która w dużej mierze i większej mierze będzie prowadzona przez moją współautorkę TaylorMomen.pl - Fovsaken) przybliży wam nieco jej osobę i twórczość, która moim zdaniem, za niedługo będzie znana szerszej publiczności... Szablon zrobiłem sam, nie chciałem żeby to było coś fansajtowego, dlatego zostałem przy dużym zdjęciu z adresem strony. Porcelain śledzi mnie na Twitterze :) Zapraszam was na..


Na razie nie ma wiele do pisania, 21 lipca pojawi się występ/wywiad u Davida Lettermana (pierwszy występ w TV). Jeśli ktoś ma ochotę zapoznać się z pierwszym singlem ft. Lil Wayne to znajdziecie go w formie teledysku w sidebarze strony. Galeria jest w budowie...

Zapraszam też do zgłaszania się do elity/top, ale uprzedzam że nie przyjmę każdego, zgodzę się nawet na strony w subdomenie ale pod warunkiem że będą spełniały moje warunki i nie chodzi tu o grafikę ;p Więc jelsli są chętni to piszcie.
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2011, 00:59:49 wysłana przez Bionic »
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

AnnC

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipiec 2011, 00:19:36 »
o WOW ! Jak ja dawno o nich nie słyszałam :D Będę często wpadać :))

weronika

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 19
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipiec 2011, 10:44:28 »
o woow
nie spodziewałam się że ktoś w polsce założy o niej stronę xD

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipiec 2011, 14:41:19 »
No wydaje mi się że już czas. Na początku chciałem sobie tylko zaklepać adres, ale potem pomyślałem że po co ma stać puste.. Jeszcze Fovsaken od taylormomsen.pl zechciała się włączyć do pomocy to już w ogóle :)

Pierwszy raz w ogóle jak na nią spojrzałem to pomyślałem, że to może być ktoś kto zagrozi Gadze, i mam nadzieję, że to zrobi. Mimo że lubię obydwie to wkurza mnie że Gaga wszystko wygrywa.. Jessie J w jakiś wywiadzie powiedziała że nie lubi Gagi bo przez nią wszystko stało się nudne. Ja Gage lubie, ale ona ma rację, trzeba być naprawdę kimś żeby się przebić ;/
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

AnnC

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lipiec 2011, 14:54:33 »
przepraszam, ze pytam w tym temacie ale jaką Ty masz stronę o mojej kochanej Kylie !? :D podaj adres

Elizabeth

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipiec 2011, 18:58:03 »
Uwielbiam ! Odwiedzam codziennie :D
I'm in love with somebody... BUT IT'S NOT YOU!
LIAM-HEMSWORTH.PL

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Lipiec 2011, 20:29:55 »
przepraszam, ze pytam w tym temacie ale jaką Ty masz stronę o mojej kochanej Kylie !? :D podaj adres

Jejku, nie mam :(... Ale bardzo bym chciał, bo ją strasznie lubię, aczkolwiek nie chcę otwierać strony na której musiałbym wszystko sam robić. Jeśli już to z 2-3 osobami. Jakby mi się zamarzyło coś nowego otwierać to Kylie jest druga na liście zaraz po drugiej niewiadomej (nie zdradzę co to, bo czekam czy rzeczywiście niewiadoma jest tą o której chce coś otwierać).

Chciałem otwierać w ogóle Kylie, ale jakoś nie chce chyba też zaczynać od subdomeny, bo to nudne i trzeba sporo się napracować żeby dojść do adresu. Fajnie by było znaleźć taką Kylie do adopcji, bo aktualnie nie mam kasy na takie zakupy. Z tego co wiem nawet KylieMingoue.pl jest wolne  :'( .

Tak poza tym.. Zwariowałbym jakbym miał mieć stronę o każdym z mojego podpisu xD Pobrubię chyba to co moje :)

Uwielbiam ! Odwiedzam codziennie :D

Fajnie, dzięki :)
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2011, 20:57:18 wysłana przez Bionic »
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

AnnC

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Lipiec 2011, 21:18:23 »

Jejku, nie mam :(... Ale bardzo bym chciał, bo ją strasznie lubię, aczkolwiek nie chcę otwierać strony na której musiałbym wszystko sam robić. Jeśli już to z 2-3 osobami. Jakby mi się zamarzyło coś nowego otwierać to Kylie jest druga na liście zaraz po drugiej niewiadomej (nie zdradzę co to, bo czekam czy rzeczywiście niewiadoma jest tą o której chce coś otwierać).

Chciałem otwierać w ogóle Kylie, ale jakoś nie chce chyba też zaczynać od subdomeny, bo to nudne i trzeba sporo się napracować żeby dojść do adresu. Fajnie by było znaleźć taką Kylie do adopcji, bo aktualnie nie mam kasy na takie zakupy. Z tego co wiem nawet KylieMingoue.pl jest wolne  :'( .

Tak poza tym.. Zwariowałbym jakbym miał mieć stronę o każdym z mojego podpisu xD Pobrubię chyba to co moje :)


Kurcze szkoda, bo jest w prawdzie polska strona , ale newsy nie pojawiają się zbyt często :( ale rozumiem, ja mam dwie a nie wiem niekiedy w co ręce włożyć.

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Lipiec 2011, 22:02:16 »
Clare + Florence - jak jedna strona.. bo mało się dzieje, a często szablonów nie zmieniam..
Shakira - 5 ludzi będzie prowadziło więc jest szansa że nie bede potrzebny xD
Gaga - no to moja perełka od dwóch lat <33 to normalne że się nią zajmuję
Porcelain - wspólprowadzi Fovsaken od TaylorMomsen.pl, ale praktycznie rzecz biorąc jak wróci to ona obejmie tam prowadzenie i tak na serio to nie zostanie mi dużo do pracy na tych stronach, a ludzie sie dziwią że co chwile robię coć nowego. Ja to baaardzo lubię, więc niewykluczone że niebawem znowu czymś zaskoczę xD <3
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

AnnC

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Lipiec 2011, 21:16:21 »
haha xD No to ja czekam na Twoje niespodzianki ;D jakby co to daj od razu znać  !

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Lipiec 2011, 21:56:34 »
No już właśnie obijam paktu.
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

fovsaken

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Styczeń 2012, 22:15:32 »

Hejo, chciałam was tylko poinformować, że porcelainblack.pl została w znacznym stopniu odnowiona. Przybył nam nowy administrator: Camille, który jest autorem nowego szablonu (zarówno na stronie, jak i w galerii). Jesteśmy ciągle w trakcie budowy działu o Porcelain, w którym moglibyście przeczytać jej biografię i w ogóle poznać ją jako osobę prywatną. Myślę, że z końcem stycznia uda nam się uzupełnić ten dział do końca.
Zachęcam do odwiedzania strony. Myślę, że naprawdę warto na nią zwrócić uwagę, zwłaszcza teraz, kiedy codziennie ją aktualizuję.

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Styczeń 2012, 16:13:51 »
Co powiesz na wymianę elity z  http://www.godney.fan-strefa.pl ??

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: PorcelainBlack.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Styczeń 2012, 16:13:51 »