Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - adrianna

Strony: [1]
1
Dyskusja ogólna / Instalacja fotowoltaiczna
« dnia: 29 Listopad 2022, 08:27:49 »
Cześć Wam! Mamy na forum jakieś osoby, które są w trakcie albo już po montażu instalacji fotowoltaicznej w swojej firmie lub domu? Ja na razie jestem na etapie przeglądania ofert, bo wciąż waham się między https://www.hewalex.pl/oferta/kolektory-sloneczne/, a tradycyjnymi panelami słonecznymi. Z jednej strony zależy mi przede wszystkim na ogrzewaniu budynku i podgrzewaniu wody użytkowej, a z drugiej na pewno nie pogardziłabym również tańszą energią elektryczną. Może ktoś stosował oba te rozwiązania i ma jakieś porównanie?

2
Sport / Higiena na siłowni
« dnia: 01 Listopad 2022, 18:33:02 »
Czołem! Są tutaj jacyś Panowie, którzy regularnie ćwiczą albo uprawiają jakieś sporty? Przydałaby mi się pomoc z wyborem dezodorantu dla chłopaka, bo - żeby to delikatnie ująć - obecny się niestety nie sprawdza. Kupiłam mu taki z aloesem, ten z którego sama korzystam, mieli go w męskim dziale na https://www.ezebra.pl/pl/menu/pielegnacja/dezodoranty/dezodoranty-meskie/sztyfty-1584.html, więc stwierdziłam, że to jakiś uniseks. Do użytku na co dzień jest spoko, ale przy intensywnym wysiłku ewidentnie wymięka. Macie jakieś rekomendacje, czy lepiej od razu przerzucić go na antyperspirant?

3
Dyskusja ogólna / Biznes subskrypcyjny
« dnia: 08 Luty 2022, 13:41:37 »
Czy biznes subskrypcyjny się opłaca? Z tego co czytam https://poland.payu.com/blog/biznes-subskrypcyjny/ sklepy internetowe notują 12% przychodu więcej. Czy osobom robiącym zakupy rzeczywiście to odpowiada? Różne aplikacje taksówek, czy z zamawianiem jedzenia, albo kupowaniem biletów są na tym systemie oparte. Patrząc z tej perspektywy rzeczywiście jest to wygodne dla użytkowania. Jednak, czy dla klientów sklepu jest to wygodna opcja i chcą z tego korzystać? Jak to u Was wygląda, jakie systemy płatnicze wprowadziliście?

4
Dyskusja ogólna / Antybiotykoterapia
« dnia: 02 Listopad 2021, 09:29:51 »
Hej! Czy wiecie może dlaczego lekarze przy zapisywaniu antybiotyków na przeróżne dolegliwości zalecają także stosowanie bakterii kwasu mlekowego - np. Acidolacu? Otóż okazuje się, że antybiotykoterapia wcale nie jest taka obojętna dla naszego organizmu. Powoduje chociażby wyniszczenie naturalnie występującej flory bakteryjnej w jelitach. Zajrzyj na stronę acidolac.pl żeby poczytać o tym nieco więcej - moim zdaniem warto się tematem zainteresować, ponieważ te bakterie mają wiele innych zastosowań

Strony: [1]