Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: problem z portem usb  (Przeczytany 1551 razy)

Bee

  • Gość
problem z portem usb
« dnia: 15 Grudzień 2010, 22:25:04 »
nie wiem czy to dobry dział, jeśli nie to przepraszam. Między innymi chciałam spytać czy komuś zdarzyła się może taka sytuacja, że po podłączeniu urządzenia np. telefonu lub mp4 do portu USB, urządzenie wariowało tzn. łączyło się i rozłączało? Wiem, że to nie wina portów, bo inne urządzenia jak np. drukarka czy inne mp4 chodzi normalnie. To też nie wina urządzenia ani kabli, bo wszystko na innym komputerze działa dobrze. Próbowałam ściągać jakieś sterowniki - niestety nieskutecznie. Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie tego? Dodam tyle, że mam windowsa xp i porty te starsze.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: problem z portem usb
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2010, 10:01:39 »
Może masz zbyt wiele rzeczy podłączonych pod USB i komputer myli dyski, stąd te przerwane sesje w połączeniu.
Do you want more?


Bee

  • Gość
Odp: problem z portem usb
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2010, 15:35:06 »
mam dwa porty ( z tyłu komputera) jeden, do którego zawsze podłączona jest drukarka, a drugi do np. mp4. Odłączyłam specjalnie drukarkę aby sprawdzić czy masz rację, niestety dalej ta sama sytuacja...

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: problem z portem usb
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Grudzień 2010, 21:30:53 »
Ja myślę że to wina oprogramowania mp4... pewnie coś szwankuje... jaka to jest marka? może napisz do producenta.

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: problem z portem usb
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Grudzień 2010, 21:48:15 »

Bee

  • Gość
Odp: problem z portem usb
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Grudzień 2010, 15:28:59 »
dzięki za pomoc, jednak okazało się, że mp4 jest walnięte. Nie pozostaje mi nic innego jak reklamacja :P Ale dzięki wszystkim za pomoc!

Kalinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: problem z portem usb
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Styczeń 2011, 21:55:44 »
Skąd ja to znam, przez takie coś zepsułam trzy mp3... Wystarczyło tylko podłączyć do kompa i po mp3...

Naughty

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 9
    • Zobacz profil
Odp: problem z portem usb
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty 2011, 12:53:20 »
dzięki za pomoc, jednak okazało się, że mp4 jest walnięte. Nie pozostaje mi nic innego jak reklamacja :P Ale dzięki wszystkim za pomoc!

Miałam dokładnie tak samo przy moim mp4, raz się tak zdarzyło, że przy podłączeniu do komputera wykasowało się dosłownie wszystko prócz jednej głupiej gry
PHOEBE-TONKIN.FAN-STREFA.PL | DDLOVATO.PL | ARIANA-GRANDE.FAN-STREFA.PL [wkrótce]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: problem z portem usb
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty 2011, 12:53:20 »