Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Automatycznie doklejane reklamy  (Przeczytany 21492 razy)

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Kwiecień 2012, 18:40:52 »
Automatyczne reklamy zostały dodane do stron użytkowników serwera 1. Jutro zostaną one dodane do stron użytkowników serwera 2. Proszę o jak najszybsze usunięcie kodów reklam z Waszych stron aby się one nie dublowały.

Dext

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 13
    • Zobacz profil
    • UBRITNEYs.PL
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Kwiecień 2012, 09:58:36 »
Zgadzam sie z pomysłem :)

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Kwiecień 2012, 16:59:48 »
pomysł rzeczywiście jest świetny, jednam mam jedno "ale". Niżej dodałam screen mojej strony, na której jest jeszcze niezamknięta reklama i jest mocno po prawej stronie - trzeba przesunąć suwak, by ją wyłączyć. Moje pytanie jest takie: czy istnieje możliwość przesunięcia jej?

http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=0N0V
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Kwiecień 2012, 18:23:19 »
pomysł rzeczywiście jest świetny, jednam mam jedno "ale". Niżej dodałam screen mojej strony, na której jest jeszcze niezamknięta reklama i jest mocno po prawej stronie - trzeba przesunąć suwak, by ją wyłączyć. Moje pytanie jest takie: czy istnieje możliwość przesunięcia jej?

http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=0N0V
Reklamy chyba nie da rady przesunąć. Ona sama wybiera gdzie się pojawi. Tym razem padło u Ciebie na prawą stronę, innym razem może będzie na dole. A usunęłaś poprzedni kod reklamy?
Do you want more?


ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Kwiecień 2012, 18:31:59 »
pomysł rzeczywiście jest świetny, jednam mam jedno "ale". Niżej dodałam screen mojej strony, na której jest jeszcze niezamknięta reklama i jest mocno po prawej stronie - trzeba przesunąć suwak, by ją wyłączyć. Moje pytanie jest takie: czy istnieje możliwość przesunięcia jej?

http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=0N0V
Reklamy chyba nie da rady przesunąć. Ona sama wybiera gdzie się pojawi. Tym razem padło u Ciebie na prawą stronę, innym razem może będzie na dole. A usunęłaś poprzedni kod reklamy?

Tak, została usunięta. czasem się pojawia na innych miejscach, jednak zwykle jest po prawej stronie. NO cóż, zostaje nam kwestia przyzwyczajenia :)
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Kwiecień 2012, 18:35:14 »
Ja coraz bardziej zniechęcam się do tego pomysłu. Na Taylor-Swift.pl reklama pojawia się w dwóch miejscach (kod został usunięty) i psuje widok miniaturek do galerii w nagłówku.  Z kolei w galerii Beyonce-Knowles.pl przy otwieraniu pełnego rozmiaru zdjęcia w okienku także wyświetla się reklama i jest to uciążliwe, by przy każdym zdjęciu ją wyłączać. Rozumiem, że metoda powstała, by walczyć z "zapominalskimi", ale czasem utrudnia życie ;)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Kwiecień 2012, 18:46:58 »
Nawet nie zwróciłem uwagi na to, że w galerii przy powiększeniu zdjęcia też pojawia się reklama. No cóż, musimy się przyzwyczaić. To dla naszego dobra. Gdyby nie te reklamy to prawdopodobnie nie byłoby żadnych sponsorów hostingu, a co za tym idzie naszych stron. Zaciśnijmy zęby a będzie dobrze. Całe szczęście, że na F-S.pl nie ma tak jak na s*****z.com gdzie trzeba wklejać jeszcze ten durny toolbar.
Do you want more?


Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Kwiecień 2012, 18:52:23 »
Zgadzam się, PA_BLO. Wiadomo, że nie wszystko zawsze jest po naszej myśli, bo żeby utrzymać wszystkie strony z pewnością potrzebna jest spora kwota. Mimo to i tak twierdzę, że fan-strefa.pl to jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) hosting, np. ze względu na bezproblemowy kontakt z Adminem. Zagryźmy więc zęby i z zapałem piszmy na naszych stronach :D

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Kwiecień 2012, 18:52:42 »
pomysł rzeczywiście jest świetny, jednam mam jedno "ale". Niżej dodałam screen mojej strony, na której jest jeszcze niezamknięta reklama i jest mocno po prawej stronie - trzeba przesunąć suwak, by ją wyłączyć. Moje pytanie jest takie: czy istnieje możliwość przesunięcia jej?

http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=0N0V

Popraw kod swojej strony bo prawdopodobnie przez to reklama wyświetla się nie w tym miejscu co powinna. Może masz jakieś niezamknięte <div> ?

Ja coraz bardziej zniechęcam się do tego pomysłu. Na Taylor-Swift.pl reklama pojawia się w dwóch miejscach (kod został usunięty) i psuje widok miniaturek do galerii w nagłówku.  Z kolei w galerii Beyonce-Knowles.pl przy otwieraniu pełnego rozmiaru zdjęcia w okienku także wyświetla się reklama i jest to uciążliwe, by przy każdym zdjęciu ją wyłączać. Rozumiem, że metoda powstała, by walczyć z "zapominalskimi", ale czasem utrudnia życie ;)

Na taylor-swift.pl również jest coś nie tak z kodem strony i dlatego reklama nie wyświetla się w topie. Sprawdzałem dzisiaj serwer 1 i tylko kilka stron ma podobny problem więc to na 100% wina kodu strony. Problem miniaturek został naprawiony. Aby w przyszłości uniknąć zasłaniania ostatnio dodanych zdjęć to ustawiajcie nazwę pliku includowanego na latestphotos.php .

Co do reklamy w oknie z powiększonym zdjęciem to o to nam również chodziło gdyż jest to strona jak każda inna i w dodatku zżera to przeważnie bardzo dużo transferu przy zdjęciach o wysokiej rozdzielczośći ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień 2012, 18:54:13 wysłana przez Admin »

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Kwiecień 2012, 18:56:15 »
Na taylor-swift.pl również jest coś nie tak z kodem strony i dlatego reklama nie wyświetla się w topie. Sprawdzałem dzisiaj serwer 1 i tylko kilka stron ma podobny problem więc to na 100% wina kodu strony. Problem miniaturek został naprawiony. Aby w przyszłości uniknąć zasłaniania ostatnio dodanych zdjęć to ustawiajcie nazwę pliku includowanego na latestphotos.php .

Co do reklamy w oknie z powiększonym zdjęciem to o to nam również chodziło gdyż jest to strona jak każda inna i w dodatku zżera to przeważnie bardzo dużo transferu przy zdjęciach o wysokiej rozdzielczośći ;)
Pisząc "w dwóch miejscach" miałam na myśli na miniaturkach i tam, gdzie jest jej miejsce, więc teraz już wszystko jest ok :) Dziękuję za naprawienie tych miniaturek i informację o galerii :)

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Kwiecień 2012, 19:51:05 »
Jeżeli komuś reklama wyświetla się w złym miejscu (np na środku strony) to proszę w footer.php lub index.php na końcu dodać </div> lub </div></div> . Pomaga ;)

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Kwiecień 2012, 22:10:07 »
To że reklama rozjerzdza wam strony to tylko i wyłącznie wina kodowania. Niestety, ale spośród wszystkich tutaj kodujących może z 5-6 koduje poprawnie, i nie chodzi mi o to aby kogoś obrażać, ale niektórzy nawet nie stosują znaczników </body> czy </html>... nie wspominając już że kod na wordpress jest również nie kompatybilny, gdyż wordpress ma swoje znaczniki jeszcze dodatkowe, które jak znajdą się na 1 na 50 stron to dobrze... No cóż, trochę poczytać ludzie... a nie że działa to nie tykam. Będzie działało, aż nie pojawi się coś co wymaga dobrego kodu... a jak przeglądarki przejdą już na HTML5 to w ogóle polegniecie. Wiem że offtop i przepraszam.

Co do automatu, to przypominają mi się teraz czasy z uciążliwymi darmowymi serwerami typu cba. Już ramki nie zrobisz z treścią bo reklama to zasłoni... a szkoda, bo strona dużo na tym traci. Przy oglądaniu zdjęć to już w ogóle masakra, ale cóż na razie nie ma lepszego hostingu, więc trzeba się pomęczyć. Tylko dla mnie zmniejszyć transfer lepiej można nie rozdając hostingu każdemu, fakt jak strona dupna to i mało odwiedzających, ale zawsze zasoby zżera, ale cóż ilość nie jakość się liczy, a szkoda.
No ale myślę że ludzie jakoś przeboleją, zresztą nie bardzo mają gdzie pójść.

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #42 dnia: 29 Kwiecień 2012, 00:00:39 »
Co do automatu, to przypominają mi się teraz czasy z uciążliwymi darmowymi serwerami typu cba. Już ramki nie zrobisz z treścią bo reklama to zasłoni... a szkoda, bo strona dużo na tym traci. Przy oglądaniu zdjęć to już w ogóle masakra, ale cóż na razie nie ma lepszego hostingu, więc trzeba się pomęczyć. Tylko dla mnie zmniejszyć transfer lepiej można nie rozdając hostingu każdemu, fakt jak strona dupna to i mało odwiedzających, ale zawsze zasoby zżera, ale cóż ilość nie jakość się liczy, a szkoda.
No ale myślę że ludzie jakoś przeboleją, zresztą nie bardzo mają gdzie pójść.

Pleciesz głupoty. Zastanawiam się tylko w jakim celu ? Zrobisz ramkę w której nie będzie doklejana reklama. Musisz tylko zrobić plik o nazwie która jest wykluczana przez skrypt. Możesz również do mnie napisać abym wykluczyć Twoją nazwę pliku z ramką. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Cba oferuje nieograniczone miejsce na dysku i darmowe domeny ? Z moich informacji wynika, że nie. Oczywiście z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że najlepiej by było jakby Fan-Strefa oferowała swoje usługi na tym samym poziomie bez wymagania żadnych reklam czy linków? Ok, możemy tak zrobić, jednak wtedy będziemy zmuszeni wprowadzić opłaty za konta adekwatne do zużycia dysku i transferu. Jest ktoś zainteresowany ?

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #43 dnia: 29 Kwiecień 2012, 00:45:02 »
Co do automatu, to przypominają mi się teraz czasy z uciążliwymi darmowymi serwerami typu cba. Już ramki nie zrobisz z treścią bo reklama to zasłoni... a szkoda, bo strona dużo na tym traci. Przy oglądaniu zdjęć to już w ogóle masakra, ale cóż na razie nie ma lepszego hostingu, więc trzeba się pomęczyć. Tylko dla mnie zmniejszyć transfer lepiej można nie rozdając hostingu każdemu, fakt jak strona dupna to i mało odwiedzających, ale zawsze zasoby zżera, ale cóż ilość nie jakość się liczy, a szkoda.
No ale myślę że ludzie jakoś przeboleją, zresztą nie bardzo mają gdzie pójść.

Pleciesz głupoty. Zastanawiam się tylko w jakim celu ? Zrobisz ramkę w której nie będzie doklejana reklama. Musisz tylko zrobić plik o nazwie która jest wykluczana przez skrypt. Możesz również do mnie napisać abym wykluczyć Twoją nazwę pliku z ramką. Nie ma z tym najmniejszego problemu. Cba oferuje nieograniczone miejsce na dysku i darmowe domeny ? Z moich informacji wynika, że nie. Oczywiście z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że najlepiej by było jakby Fan-Strefa oferowała swoje usługi na tym samym poziomie bez wymagania żadnych reklam czy linków? Ok, możemy tak zrobić, jednak wtedy będziemy zmuszeni wprowadzić opłaty za konta adekwatne do zużycia dysku i transferu. Jest ktoś zainteresowany ?

Ja nie wiem o co się wpieniasz... Czy ja gdzieś napisałem że cba jest lepsze? Napisałem iż przypominają się mi czasy hostów typu cba... bo nie będę ukrywał że reklama na każdym powiększonym zdjęciu to nie jest coś przyjemnego i strony dużo na tym tracą... Po za tym, to chyba oczywiste że jedynie zarabiacie na reklamach i nie będziecie dokładać do interesu, ja to rozumiem... jak by mi zależało na stronie bez reklamy to wykupiłbym sobie serwer... Fakt, że w działach zdarza mi się zapomnieć ją wstawić, za co przepraszam, ale na głównej reklama była zawsze. Automat nie jest zły, bo ułatwia życie... ale niestety, jak dla mnie przynajmniej, reklama na zdjęciu to już lekka przesada. A wracając do ramek, to bardzo się cieszę że będziesz wykluczał owe ramki, tylko może ustal standardy, bo jak ludzie zaczną ci pisać co i gdzie masz wykluczyć to ciekawie nie będzie.

Dext

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 13
    • Zobacz profil
    • UBRITNEYs.PL
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Kwiecień 2012, 11:39:57 »
Przepraszam, ale ja też będę szczery... z reklamami to grubo przesada. Rozumiem że na nich sie zarabia ale strony hostowane na F-S.pl straszą nimi, czasem niektóre aż zawieszaja przeglądarkę (otwiera sie jedna reklama + druga na dole + okienko...)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #44 dnia: 29 Kwiecień 2012, 11:39:57 »