Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Automatycznie doklejane reklamy  (Przeczytany 21474 razy)

Clandestine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
    • ania-mucha.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #60 dnia: 30 Kwiecień 2012, 12:35:12 »
A ja tam rozumiem kwestię reklam. Zawsze można je zamknąć - na CBA nie ma takowej możliwości. Cieszcie się, że macie taki full serwis, gdybym była na miejscu admina, nie słuchałabym narzekań użytkowników skoro mają coś za darmo, tylko też bym współpracowała z reklamodawcami. Coś za coś. Jeśli reklamy tak są dla Was uciążliwe, przecież można kupić hosting np. na OVH, nazwa, 1and1 i wiele innych.

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Kwiecień 2012, 14:03:53 »
Adminie, bardzo dziękuję za interwencję ws. reklam w okienkach z powiększanym zdjęciem. Pod tym względem fan-strefa.pl jest najlepszym hostingiem - kontakt z administratorem jest bardzo szybki i łatwy :) Zwraca On też uwagę na problemy użytkowników i, w miarę możliwości, stara się je rozwiązywać :D

Clandestine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
    • ania-mucha.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #62 dnia: 02 Maj 2012, 11:47:07 »
Aczkolwiek - podtrzymując, co dwa posty temu zostało przeze mnie napisane - mam problem. Od kiedy weszły te reklamy, np. nie mogę założyć nowego albumu w galerii. Wpisuję na liście nazwę, zatwierdzam, a album się nie pojawia. ;/ Poza tym - w PHP Motion dodaje filmik, wgrywa się, a nie pojawia się potem w ogóle na stronie. Coś chyba z ajaxem te reklamy kolidują, hm?

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #63 dnia: 02 Maj 2012, 16:02:00 »
Aczkolwiek - podtrzymując, co dwa posty temu zostało przeze mnie napisane - mam problem. Od kiedy weszły te reklamy, np. nie mogę założyć nowego albumu w galerii. Wpisuję na liście nazwę, zatwierdzam, a album się nie pojawia. ;/ Poza tym - w PHP Motion dodaje filmik, wgrywa się, a nie pojawia się potem w ogóle na stronie. Coś chyba z ajaxem te reklamy kolidują, hm?

Wyślij mi na admin @ fan-strefa.pl dane do Twoich skryptów i opisz dokładnie problem. Sprawdzę to.

Dext

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 13
    • Zobacz profil
    • UBRITNEYs.PL
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Maj 2012, 18:08:57 »
Mój problem juz rozwiazany, chyba coś na to miał wpływ lay, coś się nie zgadzalo i powielał reklamy bo dałem nowy i jest OK. Mam jednareklamę tylko :)

Lilianne.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 110
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Lilianne.
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #65 dnia: 03 Maj 2012, 13:20:36 »
Działa pięknie, nawet lepiej, bo ja czasem zapominam o reklamie. :D

14/12/2010r. - Anahi Meet&Greet - Warszawa
LILIANNE.PLANAHI-PORTILLA.COM

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #66 dnia: 06 Maj 2012, 11:32:41 »
Dobra wiadomość. Da się wykluczyć reklamy w powiększonych zdjęciach :) Wkrótce reklamy znikną stamtąd. Musimy tylko dopracować skrypt.

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #67 dnia: 06 Maj 2012, 11:51:02 »
w sumie to całe doklejanie reklam jest jak dla mnie pomocne, nie muszę się martwić że gdzieś nie dałam reklamy. Jedyny problem to jest jednak z reklamą w powiększeniu zdjęcia :)

Clandestine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
    • ania-mucha.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #68 dnia: 06 Maj 2012, 23:17:20 »
Aczkolwiek - podtrzymując, co dwa posty temu zostało przeze mnie napisane - mam problem. Od kiedy weszły te reklamy, np. nie mogę założyć nowego albumu w galerii. Wpisuję na liście nazwę, zatwierdzam, a album się nie pojawia. ;/ Poza tym - w PHP Motion dodaje filmik, wgrywa się, a nie pojawia się potem w ogóle na stronie. Coś chyba z ajaxem te reklamy kolidują, hm?

Wyślij mi na admin @ fan-strefa.pl dane do Twoich skryptów i opisz dokładnie problem. Sprawdzę to.

Napisałam parę dni temu. Da się coś z tym zrobić? ;( Chciałam już z 1,5 tygodnia temu otworzyć stronę z nowościami, a tak się opóźnia...

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #69 dnia: 07 Maj 2012, 14:20:36 »
Reklamy w dniu dzisiejszym znikają z powiększanych okien ze zdjęciami  8)

Sprawdzajcie kod swojej strony ponieważ czasami macie kilka razy znacznik </body> i wtedy dokleja się kilka razy reklama ...

Aczkolwiek - podtrzymując, co dwa posty temu zostało przeze mnie napisane - mam problem. Od kiedy weszły te reklamy, np. nie mogę założyć nowego albumu w galerii. Wpisuję na liście nazwę, zatwierdzam, a album się nie pojawia. ;/ Poza tym - w PHP Motion dodaje filmik, wgrywa się, a nie pojawia się potem w ogóle na stronie. Coś chyba z ajaxem te reklamy kolidują, hm?

Wyślij mi na admin @ fan-strefa.pl dane do Twoich skryptów i opisz dokładnie problem. Sprawdzę to.

Napisałam parę dni temu. Da się coś z tym zrobić? ;( Chciałam już z 1,5 tygodnia temu otworzyć stronę z nowościami, a tak się opóźnia...

Za chwilę Ci odpiszę ;) Zrobiłem sobie długi weekend.
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2012, 14:23:23 wysłana przez Admin »

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #69 dnia: 07 Maj 2012, 14:20:36 »