Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 41571 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #120 dnia: 13 Maj 2011, 12:57:52 »
Ja właśnie pobieram najnowszy odcinek. Nie będę czekał na napisy ... od razu zasiadam i oglądam :) A później oczywiście nasze relacje na forum. xD
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #121 dnia: 13 Maj 2011, 13:07:13 »
Nie, nie, ja sobie poczekam. No ale nie powstrzymam się od niezajrzenia na http:// forum.vampirediaries.pl żeby sprawdzić co sądzą osoby które już ten odcinek zobaczyły.

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #122 dnia: 13 Maj 2011, 13:40:26 »
Ja poryczałam się jak Jenna została wampirem :/
I po prostu myślałam że Elajah pomoże i dotrzyma umowy wobec Eleny ale zachował się na prawdę beznadziejnie :/
Czy wy też macie takie dziwne przeczucie, że Klaus nie wie gdzie są te ciała? Tylko tak na bajer powiedział?

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #123 dnia: 13 Maj 2011, 15:02:00 »
Finał był banalny i przewidywalny
->oczywiście Damona uratowali bo jakże by było bez Damona Oo" no i pocałunek Deleny jeszcze bardziej przewidywalny <-




Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #124 dnia: 13 Maj 2011, 23:36:59 »
Odcinek był świetny! Jeden z najlepszych. Cieszę się, że Damon żyje. Szkoda mi Stefana, że jest teraz w rękach Klausa.. ale chyba dzięki temu Elena będzie mogła się zbliżyć do Damona - tak sądzę. Nie wiem czemu, ale nie cieszy mnie powrót Anny i Vic. Lubiłam je, ale teraz wszystko namieszają.

Teraz tylko czekać na kolejny odcinek do września.. :<

Bee

  • Gość
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #125 dnia: 13 Maj 2011, 23:40:52 »
Anna i Vicki to na pewno konsekwencje, o których mówiła Emily.. Stefan WOW, nareszcie Delena i jak tu wytrzymać do września? ;/

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #126 dnia: 13 Maj 2011, 23:46:22 »
Nie dam rady.. :< Za długo jak dla mnie.
Ale... ja jako wierny fan wierzę w to, że dotrwam. W między czasie wezmę się za książki.

Edit:
Wy też prawie cały czas płakaliście?

Bee

  • Gość
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #127 dnia: 13 Maj 2011, 23:58:34 »
tak, zwłaszcza jak Jeremy umarł i czerownice nie chciały pomóc Bonnie a jak Damon mówił Elenie, że ją kocha to już wgl. się rozkleiłam!

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #128 dnia: 14 Maj 2011, 00:03:56 »
Jeny, masakryczny odcinek. No dobra bez przesady, ale jak Jer, umiera :o Tylko dziwne z Anną i Vicki.  ???
Stwierdzam, że jest taki sobie, poprzedni bardziej trzymał w napięciu. Była bardziej tajemniczy. Ale to co się stało ze Stefanem hmm, to dobrze o nim świadczy skoro poświęcił się dal brata, którego twierdził że nienawidzi. Ale i tak było wiadomo, że go kocha ; d

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #129 dnia: 14 Maj 2011, 12:27:20 »
Też wczoraj obejrzałem finał, ale zapomniałem z tego wszystkiego napisać o swoich wrażeniach na forum. Ogólnie, to scena gdy umarł Jeremy i Bonnie próbowała go uratować - WOW! Tyle emocji ... masakra. Przez chwile myślałem, że naprawdę Kat ucieknie w tym lekarstwem i nie będzie ją obchodziło, że Damon umiera ... ale wszystko dobrze się skończyło. Damon dowiedział się, że Elena również coś do niego czuje :) Super! Już nie mogę doczekać się Deleny. Zabawną sceną był moment, gdy Rick przedrzeźniał się z Jeremy'm. A 3 sezon rusza 8 września, tak?
Do you want more?


Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #130 dnia: 14 Maj 2011, 12:57:15 »
Ja normalnie tak się wściekłam jak Caroline chciała dać Jeremy'emu swoją krew, że normalnie grr. Niech od razu całe miasto w wampirów przemienią, ale koniec końców ta scena jak Bonnie go ratowała.. aż się popłakałam.
Ogólnie to jakbym dorwała Klausa za to, ze zabił Elijah'a to boniu! Ale Elijah też był głupi.. co on wierzył, że on mu da to czego chce? Tak jasne.I w ogóle Damon, Stefan.. Tak mi szkoda Stefana... już normalnie nie wiem co o tym myśleć, co chce od niego Klaus?! A ten wątek z Anną i Vicki to: WOW.To na pewno te komplikacje o których mówiła Emily.

Immortal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 536
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Ewa Farna Fansite
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #131 dnia: 14 Maj 2011, 13:10:30 »
Odcinek był świetny :D

jak dla mnie Jeremy będzie tylko widział umarłych : D

co do Stefana to zapewne będzie mega zły jak kiedyś xD

a do września to ja nie wytrzymam ;c

EWA-FARNA.NET - Twoje najlepsze źródło informacji poświęcone  Ewie

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #132 dnia: 14 Maj 2011, 16:12:03 »
Wydaje mi się, że Klaus chce wykorzystać Stefana by ten dołączył to jego świty, bo Salvatore był kiedyś dobrym łowcą. A co do wątku tych "wizji" to tak jak Bee - uważam, że są to konsekwencje czarów Bonnie.
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #133 dnia: 15 Maj 2011, 20:01:24 »
Zapomniałam wcześnie skomentować tego odcinka.
Głupi Klaus. Ellijaha mi zabił, grrrr... Lubię Stefana gdy nie jedzie na wiewiórkach więc może być ciekawie. Cieszę się, że przez jakiś czas nie będzie go w Mystic Falls, bo wtedy Damon i Elena będą go razem szukać, zbliżą się do siebie, może dojdzie do czegoś poważniejszego. Ahhh, ich pocałunek <3 [ Chcę być na miejscu Eleny xdd ] Zdziwiła mnie postawa Kat, myślałam, że ucieknie i zachowa te lekarstwo dla siebie gdyby kiedyś została ugryziona, a ona dała go Damonowi. Oczywiście musiała coś dogryźć Elenie [ jak to ona ]. No i wyszło na jaw, że mówiąc na początku sezonu " Zawsze chodziło o Stefana " kłamała. Jeremy. Hmm... Wiem, że będą komplikację przez te pojawienie się Anny i Vicky jednakże cieszę się, że wróciły, ponieważ obie je lubię. Chyba nie wytrzymam do września.

Naughty

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 9
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #134 dnia: 17 Maj 2011, 15:39:16 »
Odcinek naprawde był pełen emocji... chyba nie wytrzymam do września ;<
PHOEBE-TONKIN.FAN-STREFA.PL | DDLOVATO.PL | ARIANA-GRANDE.FAN-STREFA.PL [wkrótce]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #134 dnia: 17 Maj 2011, 15:39:16 »