Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Ghostgirl: Zakochana Zjawa- Tonya Hurley  (Przeczytany 1508 razy)

Charlotte

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Demi Lovato Polska
Ghostgirl: Zakochana Zjawa- Tonya Hurley
« dnia: 27 Lipiec 2011, 21:33:11 »
Ghostgirl: Zakochana Zjawa- Tonya Hurley

Cytuj
Szara myszka Charlotte Usher cierpi, gdyż w szkole nikt jej nie dostrzega, aż pewnego dnia, ponosząc śmierć z winy miska żelka, naprawdę staje się niewidzialna. Nawet jednak w zaświatach nie przestaje marzyć o miłości i szkolnej sławie, uparcie i pomysłowo walcząc o uznanie w świecie żywych. W tej mądrej i pełnej specyficznego humoru książce autorka zastanawia się, czemu czasem mamy wrażenie, że jesteśmy dla innych niewidzialni, i do czego potrafimy się posunąć w dążeniu, aby nas wreszcie dostrzeżono. Ponadto oswaja młodego czytelnika z tematem śmierci, a we wzruszającym finale kieruje do wszystkich przesłanie: "Któregoś dnia zostaniecie pokochani".
Przeczytałam tą książkę i bardzo mi się spodobała. Pozytwnie mnie zaskoczyła. Chwilami było mi bardzo szkoda Charlotte, ponieważ często kiedy zaczęły się spełnaić jej marzenia, nagle stawała jej na drodze jakaś przeszkoda. Książka ma jeszcze dwa tomy kontynuacji- Ghostgirl: Homecoming i Ghostgirl: Lovesick- lecz jak narazie niestety nie ukazały się w Polsce.


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Ghostgirl: Zakochana Zjawa- Tonya Hurley
« dnia: 27 Lipiec 2011, 21:33:11 »