Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Automatycznie doklejane reklamy  (Przeczytany 21486 razy)

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #45 dnia: 29 Kwiecień 2012, 12:05:09 »
Zobaczymy co da się zrobić w związku z reklamami w oknach z powiększonym zdjęciem. Na razie coppermine nie reaguje w ogóle na jakiekolwiek wykluczenia. Trzeba więc zmodyfikować skrypt, który jest odpowiedzialny za automatyczne doklejanie reklam.

Co do zawieszeń przeglądarki reklamami to radzę przeskanować komputer dobrym antywirusem i zaktualizować flasha i przeglądarkę. A co do ilości reklam to nie od nas to zależy.

Dext

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 13
    • Zobacz profil
    • UBRITNEYs.PL
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #46 dnia: 29 Kwiecień 2012, 14:15:16 »
Co do zawieszeń przeglądarki reklamami to radzę przeskanować komputer dobrym antywirusem i zaktualizować flasha i przeglądarkę. A co do ilości reklam to nie od nas to zależy.

Mam aktualne, komp czysty. To nie tylko na moim kompie tak się dzieje a na BritneySpears.pl to jest aż denerwujące... rozumiem na stronie głównej ale na profilu i każdej podstronie zamykać reklamę? Coś moze w tej kwestii zrobić?

Jogi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Dakota-Johnson.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #47 dnia: 29 Kwiecień 2012, 14:19:12 »
popieram automatyczne reklamy, bo rzeczywiście często zapomina się o wklejaniu kodu, ALE czy nie dałoby się zrobić czegoś, aby nie wyskakiwały one podczas przeglądania oryginalnego rozmiaru zdjęcia. Jest to uciążliwe. Screen poniżej:

♥  Dakota-Johnson.pl  ♥ 

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #48 dnia: 29 Kwiecień 2012, 16:06:42 »
Co do zawieszeń przeglądarki reklamami to radzę przeskanować komputer dobrym antywirusem i zaktualizować flasha i przeglądarkę. A co do ilości reklam to nie od nas to zależy.

Mam aktualne, komp czysty. To nie tylko na moim kompie tak się dzieje a na BritneySpears.pl to jest aż denerwujące... rozumiem na stronie głównej ale na profilu i każdej podstronie zamykać reklamę? Coś moze w tej kwestii zrobić?

Nie, nie da się.

popieram automatyczne reklamy, bo rzeczywiście często zapomina się o wklejaniu kodu, ALE czy nie dałoby się zrobić czegoś, aby nie wyskakiwały one podczas przeglądania oryginalnego rozmiaru zdjęcia. Jest to uciążliwe. Screen poniżej:

Przeczytaj mój ostatni post ;)

Kalleye

  • Gość
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Kwiecień 2012, 16:41:19 »
A ja powiem tak, nie macie co narzekać, bo hosting nie jest zły, a oni też muszą zarobić by mogli nam fundować domeny i hosting, a skoro połowa stron nie wrzuca linków ani reklam no to sorry, nie jest to złe, reklamę można zamknąć to w ogóle uważam za plus (i uważałam wcześniej, że to dobre rozwiązanie, bo po zamknięciu nie szpeci strony), a ja sama i tak używałam tych z zamknięciem także mi wszystko jedno czy wklepię ją sama, czy się doklei.

Co do doklejania reklamy przy przeglądaniu zdjęć, to fakt można by to usunąć, ale skoro admin coś próbuje, to lepiej poczekać na efekt pracy a nie się rzucać ;]

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #50 dnia: 29 Kwiecień 2012, 17:25:33 »
Podzielam zdanie Kalleye. Cieszcie się, że macie jakąkolwiek szansę aby prowadzić stronę o swoim ulubionym artyście i to za darmo. Owszem, jeżeli komuś nie odpowiadają te reklamy itp. to zawsze może zmienić hosting. Droga wolna, ale nie jestem pewien czy gdziekolwiek znajdziecie taki serwer gdzie kontakt z administratorem będzie taki profesjonalny jak tu.

Co do reklam w podglądzie w galerii, to Admin napisał wyżej że póki co Coppermine nie reaguje na skrypt wykluczający te automatycznie doklejane reklamy w okienkach. Jeżeli coś wymyśli to da znać na 100%. Póki co cieszcie się z tego co macie. Ja tam nie narzekam i jestem wdzięczny za to, że mogę nadal prowadzić swoje strony i mieć możliwość idealnego kontaktu z administratorem serwera.
Do you want more?


Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #51 dnia: 29 Kwiecień 2012, 19:52:46 »
Sorry, muszę to powiedzieć (a raczej napisać) najwyżej dostanę kolejne ostrzeżenie, zawieszenie czy  cokolwiek tam jeszcze. Jestem bardzo wdzięczny Arkowi za fan-strefę, bo jak pisał PA_BLO to nigdzie równie dobrego hosta dla fansitów się nie znajdzie, jednak nie będę zgadzał się z tym iż to tylko my (jako twórcy stron) mamy być wdzięczni. Fan-strefa zarabia na nas, a to ile zarobi zależy od odwiedzających strony, a kto dba o jej popularność? Bo chyba nie admini hostingu... Więc uważam iż stwierdzenie że powinniśmy się cieszyć jest w tym wypadku niewłaściwe. Dla mnie to coś na rodzaj partnerstwa, oni nam dają serwer i domenę (co niektórym), a my za to nabijamy im rankingi, co przekłada się na zyski z reklamy. Ja rozumiem, że fan-strefa ma podpisany kontakt z jakąś spółką i ma tam odpowiednie wytyczne co do reklam, jednak nikt nie lubi natarczywej reklamy, odstrasza ona ludzi, więc co da nawalenie reklam na serwis skoro straci on na popularności i zyski z reklam spadną? Nie uważam ze reklamy powinny zniknąć całkowicie, jednak powinny przybrać bardziej neutralną formę. Dzięki bogu za możliwość jej zamknięcia, jednak czy komuś podoba się zamykanie reklamy na każdym zdjęciu (tak, czytałem post, rozumiem... czekam) i zamykania jej tam gdzie szybciej byłoby, aby reklama miała swoje określone miejsce? Uważam iż obecna polityka reklamy na fan-strefie nie sprzyja nikomu, my tracimy odwiedzających wy zyski...

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #52 dnia: 29 Kwiecień 2012, 21:26:49 »
Sorry, muszę to powiedzieć (a raczej napisać) najwyżej dostanę kolejne ostrzeżenie, zawieszenie czy  cokolwiek tam jeszcze. Jestem bardzo wdzięczny Arkowi za fan-strefę, bo jak pisał PA_BLO to nigdzie równie dobrego hosta dla fansitów się nie znajdzie, jednak nie będę zgadzał się z tym iż to tylko my (jako twórcy stron) mamy być wdzięczni. Fan-strefa zarabia na nas, a to ile zarobi zależy od odwiedzających strony, a kto dba o jej popularność? Bo chyba nie admini hostingu... Więc uważam iż stwierdzenie że powinniśmy się cieszyć jest w tym wypadku niewłaściwe. Dla mnie to coś na rodzaj partnerstwa, oni nam dają serwer i domenę (co niektórym), a my za to nabijamy im rankingi, co przekłada się na zyski z reklamy. Ja rozumiem, że fan-strefa ma podpisany kontakt z jakąś spółką i ma tam odpowiednie wytyczne co do reklam, jednak nikt nie lubi natarczywej reklamy, odstrasza ona ludzi, więc co da nawalenie reklam na serwis skoro straci on na popularności i zyski z reklam spadną? Nie uważam ze reklamy powinny zniknąć całkowicie, jednak powinny przybrać bardziej neutralną formę. Dzięki bogu za możliwość jej zamknięcia, jednak czy komuś podoba się zamykanie reklamy na każdym zdjęciu (tak, czytałem post, rozumiem... czekam) i zamykania jej tam gdzie szybciej byłoby, aby reklama miała swoje określone miejsce? Uważam iż obecna polityka reklamy na fan-strefie nie sprzyja nikomu, my tracimy odwiedzających wy zyski...

I znowu drogi Bartelu się mylisz bo z dnia na dzień liczba odsłon wszystkich stron fan strefy rośnie (może to jest co poniektórym nie na rękę). Nie wiem tylko dlaczego Ty masz najwięcej do powiedzenia. Przecież w Twojej galerii nie ma reklam w powiększonych zdjęciach. Twoje konto zajmuje ponad 100gb. Jest to jedno z większych kont na fan strefie. Skoro tak Ci u nas źle to droga wolna. Jednak weź pod uwagę że mało hostingów płatnych oferuje konta o takich pojemnościach, a jak już oferują to trzeba za nie sporo zapłacić. Mało tego, na płatnych hostingach nie ma ustawionych takich limitów jak u nas. Tam nie dodasz sobie zdjęć 3000x5000px, a jak będziesz zajeżdżał serwer to dostaniesz blokadę konta. Nikogo nie chcę tutaj straszyć ale uważam, że za te warunki jakie my oferujemy nie chcemy zbyt wiele (reklama + link). Co do formy reklamy to już powiedziałem - nie mamy na to wpływu. Owszem możemy zmienić je na google adsense, których to używaliśmy na początku. Jednak zyski z nich nie pokryją nam nawet opłat za domeny (nie mówiąc już o serwerach czy innych kosztach)...

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #53 dnia: 29 Kwiecień 2012, 21:47:35 »
Sorry, muszę to powiedzieć (a raczej napisać) najwyżej dostanę kolejne ostrzeżenie, zawieszenie czy  cokolwiek tam jeszcze. Jestem bardzo wdzięczny Arkowi za fan-strefę, bo jak pisał PA_BLO to nigdzie równie dobrego hosta dla fansitów się nie znajdzie, jednak nie będę zgadzał się z tym iż to tylko my (jako twórcy stron) mamy być wdzięczni. Fan-strefa zarabia na nas, a to ile zarobi zależy od odwiedzających strony, a kto dba o jej popularność? Bo chyba nie admini hostingu... Więc uważam iż stwierdzenie że powinniśmy się cieszyć jest w tym wypadku niewłaściwe. Dla mnie to coś na rodzaj partnerstwa, oni nam dają serwer i domenę (co niektórym), a my za to nabijamy im rankingi, co przekłada się na zyski z reklamy. Ja rozumiem, że fan-strefa ma podpisany kontakt z jakąś spółką i ma tam odpowiednie wytyczne co do reklam, jednak nikt nie lubi natarczywej reklamy, odstrasza ona ludzi, więc co da nawalenie reklam na serwis skoro straci on na popularności i zyski z reklam spadną? Nie uważam ze reklamy powinny zniknąć całkowicie, jednak powinny przybrać bardziej neutralną formę. Dzięki bogu za możliwość jej zamknięcia, jednak czy komuś podoba się zamykanie reklamy na każdym zdjęciu (tak, czytałem post, rozumiem... czekam) i zamykania jej tam gdzie szybciej byłoby, aby reklama miała swoje określone miejsce? Uważam iż obecna polityka reklamy na fan-strefie nie sprzyja nikomu, my tracimy odwiedzających wy zyski...

I znowu drogi Bartelu się mylisz bo z dnia na dzień liczba odsłon wszystkich stron fan strefy rośnie (może to jest co poniektórym nie na rękę). Nie wiem tylko dlaczego Ty masz najwięcej do powiedzenia. Przecież w Twojej galerii nie ma reklam w powiększonych zdjęciach. Twoje konto zajmuje ponad 100gb. Jest to jedno z większych kont na fan strefie. Skoro tak Ci u nas źle to droga wolna. Jednak weź pod uwagę że mało hostingów płatnych oferuje konta o takich pojemnościach, a jak już oferują to trzeba za nie sporo zapłacić. Mało tego, na płatnych hostingach nie ma ustawionych takich limitów jak u nas. Tam nie dodasz sobie zdjęć 3000x5000px, a jak będziesz zajeżdżał serwer to dostaniesz blokadę konta. Nikogo nie chcę tutaj straszyć ale uważam, że za te warunki jakie my oferujemy nie chcemy zbyt wiele (reklama + link). Co do formy reklamy to już powiedziałem - nie mamy na to wpływu. Owszem możemy zmienić je na google adsense, których to używaliśmy na początku. Jednak zyski z nich nie pokryją nam nawet opłat za domeny (nie mówiąc już o serwerach czy innych kosztach)...
Wiesz... ja mam cały czas wrażenie że się nie rozumiemy, ale cóż, nie mam ochoty tłumaczyć. Po za tym, nie oglądam zdjęć we własnej galerii więc nie denerwuje mnie reklama w niej... Ale ja już nic więcej nie piszę, bo znowu będzie że się mylę i mogę sobie iść...

Drew

  • Gość
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #54 dnia: 29 Kwiecień 2012, 21:54:16 »
A ja powiem tak, nie macie co narzekać, bo hosting nie jest zły, a oni też muszą zarobić by mogli nam fundować domeny i hosting, a skoro połowa stron nie wrzuca linków ani reklam no to sorry, nie jest to złe, reklamę można zamknąć to w ogóle uważam za plus (i uważałam wcześniej, że to dobre rozwiązanie, bo po zamknięciu nie szpeci strony), a ja sama i tak używałam tych z zamknięciem także mi wszystko jedno czy wklepię ją sama, czy się doklei.

Co do doklejania reklamy przy przeglądaniu zdjęć, to fakt można by to usunąć, ale skoro admin coś próbuje, to lepiej poczekać na efekt pracy a nie się rzucać ;]
Ja się zgadzam z Kalleye :)

Dext

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 13
    • Zobacz profil
    • UBRITNEYs.PL
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #55 dnia: 29 Kwiecień 2012, 22:39:15 »
I znowu drogi Bartelu się mylisz bo z dnia na dzień liczba odsłon wszystkich stron fan strefy rośnie (może to jest co poniektórym nie na rękę). Nie wiem tylko dlaczego Ty masz najwięcej do powiedzenia. Przecież w Twojej galerii nie ma reklam w powiększonych zdjęciach. Twoje konto zajmuje ponad 100gb. Jest to jedno z większych kont na fan strefie. Skoro tak Ci u nas źle to droga wolna. Jednak weź pod uwagę że mało hostingów płatnych oferuje konta o takich pojemnościach, a jak już oferują to trzeba za nie sporo zapłacić. Mało tego, na płatnych hostingach nie ma ustawionych takich limitów jak u nas. Tam nie dodasz sobie zdjęć 3000x5000px, a jak będziesz zajeżdżał serwer to dostaniesz blokadę konta. Nikogo nie chcę tutaj straszyć ale uważam, że za te warunki jakie my oferujemy nie chcemy zbyt wiele (reklama + link). Co do formy reklamy to już powiedziałem - nie mamy na to wpływu. Owszem możemy zmienić je na google adsense, których to używaliśmy na początku. Jednak zyski z nich nie pokryją nam nawet opłat za domeny (nie mówiąc już o serwerach czy innych kosztach)...

Mnie to przekonało. :) Byłbym chamski twierdząc że hosting jak i kontakt z Adminem nie jest świetny. Osobiście jestem bardzo zadowolony zarówno z hostingu jak i ogromnej pomocy i cierpliwości admina :D
Dotąd tylko tutaj jest możliwość nieograniczonych subdomen, kont e-mail, kont ftp, transfer, i pojemność serwera. Na poprzednich serwerach był też problem z ich działaniem, tutaj bardzo rzadko są jakieś problemy.

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Kwiecień 2012, 10:55:07 »
Zdecydowaliśmy się na usunięcie reklam z powiększanych zdjęć. Tak jak pisałem nie jest to jednak takie proste i w tej chwili czekamy na odpowiedź od programisty, który przerobi skrypt z automatycznymi reklamami w taki sposób aby wykluczyć okienko z powiększonym zdjęciem.

pattie

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
    • Szymon Hołownia&Marcin Prokop
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Kwiecień 2012, 12:00:04 »
Mnie wyłączanie reklam, gdziekolwiek by nie były ani nie irytuje, ani nie wprawia w jakiś dyskomfort. Eleganckim jednym klikiem sprawiamy, że reklama znika :) Inaczej byłoby, gdyby krzyżyk uciekał przed naszym kursorem...if you know what I mean :D Także tego...nie ma co narzekać!

AnnC

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Kwiecień 2012, 12:09:37 »
Miałam dzisiaj problem żeby dodać zdjęcia do galerii (wsadowe dodawanie plików) zamiast paru sekund zajęło mi to parę minut a konkretnie zabawa w 'odświeżanie' i szybkie najeżdżanie myszką na albumy bo reklamy mi to uniemożliwiały:



Można byłoby coś z tym zrobić ?

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Kwiecień 2012, 12:22:24 »
Miałam dzisiaj problem żeby dodać zdjęcia do galerii (wsadowe dodawanie plików) zamiast paru sekund zajęło mi to parę minut a konkretnie zabawa w 'odświeżanie' i szybkie najeżdżanie myszką na albumy bo reklamy mi to uniemożliwiały:



Można byłoby coś z tym zrobić ?

Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Kwiecień 2012, 12:22:24 »