Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Jak zrobić szablon?  (Przeczytany 1499 razy)

sotheme

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Jak zrobić szablon?
« dnia: 13 Kwiecień 2012, 19:40:59 »
Cześć :D zastanawiałam się czy dodać wątek, ale niestety potrzebuję pomocy! mam nadzieje, że mi pomożecie. Tak więc, jestem bardzo, bardzo początkującym grafikiem. Oczywiście posiadam Photoshopa. Może wyjaśnicie mi jak się robi szablon? chciałabym typu FANSITE / ALA FANSITE. możecie mi dawać szczegóły, po szczegółach, a ja wam będę dawała linki moich znakomitych efektów -,-. tak więc , na początek poda mi ktoś instrukcje do skromnego, ładnego szablonu? z góry dziękuję, mam nadzieje, ze znajdzie się chociaż jedna pomocna osoba :D

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Jak zrobić szablon?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Kwiecień 2012, 19:51:50 »
no cóż. nie wiem jaką można Ci dać instrukcję ;-) według mnie nie ma żadnego przepisu na doskonały nagłówek typu fansite - musisz sama wpaść na pomysł, a później go zrealizować. jak mówisz, jesteś początkująca - popatrz na inne szablony, zobacz co możesz sama umieścić (wiadomość powitalna, twitter, ostatnie zdjęcia w galerii, dodatkowe sekcje, slajder, flagi do zmiany języka itp.), później pobierz psd'sy, które znajdziesz na forum (Bartel i Camille udostępnili bardzo przydatne paczki) i zobacz jak oni uzyskali efekty, na ich podstawie sama spróbuj się pobawić ze stylami, bo kopiowanie nie ma sensu (już lepiej nie robić niż zerżnąć pół szablonu od kogoś -.-'). no i życzę powodzenia ;-)


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

sotheme

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Jak zrobić szablon?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Kwiecień 2012, 20:01:00 »
no cóż. nie wiem jaką można Ci dać instrukcję ;-) według mnie nie ma żadnego przepisu na doskonały nagłówek typu fansite - musisz sama wpaść na pomysł, a później go zrealizować. jak mówisz, jesteś początkująca - popatrz na inne szablony, zobacz co możesz sama umieścić (wiadomość powitalna, twitter, ostatnie zdjęcia w galerii, dodatkowe sekcje, slajder, flagi do zmiany języka itp.), później pobierz psd'sy, które znajdziesz na forum (Bartel i Camille udostępnili bardzo przydatne paczki) i zobacz jak oni uzyskali efekty, na ich podstawie sama spróbuj się pobawić ze stylami, bo kopiowanie nie ma sensu (już lepiej nie robić niż zerżnąć pół szablonu od kogoś -.-'). no i życzę powodzenia ;-)
Okej! dziękuję ;* też mi się wydaje, ze kopiowanie nie ma sensu.. lepsze coś oryginalnego :) pozdrawiam

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Jak zrobić szablon?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Kwiecień 2012, 20:01:00 »