Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Zdjęcia prywatne  (Przeczytany 15007 razy)

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Zdjęcia prywatne
« dnia: 29 Sierpień 2014, 19:05:22 »
Mam małe pytanie, co sądzicie o zaprzestaniu dodawania zdjęć wykonanych przez papparazzich? Od dawna zanoszę się z takim zamiarem, chciałabym uszanować fakt, że Rachel nie jest jedną z gwiazd, które dzielą się swoim życiem prywatnym z całym światem.Jednak prawdę mówiąc wtedy aktualizacje na stronie byłby całkowicie sporadyczne.. Możecie mi pomóc w podjęciu decyzji? :)

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Zdjęcia prywatne
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2014, 21:23:56 »
Dokładnie takie same myśli chodzą mi po głowie - prawie od zawsze. I szczerze powiem, że nie wiem co sam mam robić.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Zdjęcia prywatne
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2014, 22:02:22 »
Paparazzi byli, są i będą robić zdjęcia sławnym. Nie zmienimy tego zaprzestaniem dodawania tych zdjęć do galerii. Jeśli chcecie zaprzestać promowania zdjęć zrobionych przez nich to okej ale wątpię, że newsy będą tak częste jak teraz :)

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Zdjęcia prywatne
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Sierpień 2014, 15:28:57 »
Myślę, że chyba trzeba sobie zadać pytanie za co lubimy aktora/piosenkarkę i czy bez zdjęć od papparazzich strona nie straci na odwiedzinach. Jednak ja swoją decyzję już podjęłam, póki co zablokuję zdjęcia prywatne i wykonane przez papsów w galerii moich stron, być może kiedyś znowu zmienię zdanie ;)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Zdjęcia prywatne
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpień 2014, 17:44:25 »
Wiesz co, zabierałem się za pisanie odpowiedzi 2 razy i nadal nie wiem co napisać. To trudna decyzja, bo wszystko zależy od tego na czym tak naprawdę chcecie się skupić na stronie. Jeśli głównie polegacie na twórczości Rachel to nawet gdy będzie u niej cisza to postaracie się napisać jakiś ciekawy post jak chociażby tłumaczenie wywiadu, aktualizacja archiwalnych wypowiedzi itp. No ale jeśli chcecie nastawić się na dodawanie WSZYSTKIEGO to wtedy zdjęcia paparazzi też powinny pojawić się na stronie.
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Zdjęcia prywatne
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Sierpień 2014, 17:44:25 »