Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Pluginy WP  (Przeczytany 7606 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Sierpień 2011, 18:02:26 »
Mam problem.Zainstalowałam tą wtyczkę WP to twitter, ale jak napisałam post nie dodało informacji o nim na twitterze i pojawił się błąd:

One or more of your last posts has failed to send it's status update to Twitter. Your Tweet has been saved in your post custom fields, and you can re-Tweet it at your leisure.

401 Unauthorized: Authentication credentials were missing or incorrect.

Sorry! I couldn't get in touch with the Twitter servers to post your new blog post. Your tweet has been stored in a custom field attached to the post, so you can Tweet it manually if you wish!

Wie ktoś jak to naprawić?

Podczas aktywowania aplikacji, nie klikaj "create your access token", tylko najpierw kliknij w USTAWIENIA (Settings) i zmień typu aplikacji na "Read, Write and Access direct messagesi".
Po tym jak aplikacja Twitter zostanie zaktualizowana po wybraniu powyższej opcji, wejdź w zakładkę Home, a następnie dopiero kliknij "create your access token". To powinno pomóc.
Do you want more?


Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Sierpień 2011, 22:12:47 »


Podczas aktywowania aplikacji, nie klikaj "create your access token", tylko najpierw kliknij w USTAWIENIA (Settings) i zmień typu aplikacji na "Read, Write and Access direct messagesi".
Po tym jak aplikacja Twitter zostanie zaktualizowana po wybraniu powyższej opcji, wejdź w zakładkę Home, a następnie dopiero kliknij "create your access token". To powinno pomóc.
Dzięki wielkie podziałało! :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #17 dnia: 29 Sierpień 2011, 23:48:50 »
To cieszę się :)
Do you want more?


Bartek2

  • Gość
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Grudzień 2011, 12:47:38 »
Cześć,
ja mam taki mały problem. Chciałbym dodać wpisy z Facebooka jednej osoba do sidebara na stronie, ale ten plugin "facebook-like-box-widget" nie działa. Jak zrobić by w panelu bocznym pojawiła się "regułka" z wpisami z FB?

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Grudzień 2011, 12:54:03 »
Do you want more?


Bartek2

  • Gość
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Grudzień 2011, 15:00:29 »
No i tu jest kłopot, bo przy dodaniu tego profilu - http://pl-pl.facebook.com/people/Wojciech-Łuszczykiewicz/100000097622240     
pokazuje się błąd i nie robi się taki panel jak musi być ;/

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Grudzień 2011, 19:09:26 »
Też miałem problemy z wczytywaniem strony i adresu. To wszystko zależy od tego jaki konkretnie plugin wybierzesz oraz pokombinuj z adresem. Czasami jest tak, że trzeba podać id użytkownika (np. http://www.facebook.com/profile.php?id=100000097622240)
Do you want more?


Bartek2

  • Gość
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Grudzień 2011, 20:10:09 »
Ok, dzięki wielkie za pomoc. Jakoś będe próbował :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Grudzień 2011, 21:46:19 »
Warto też zwrócić uwagę, czy profil jest publiczny czy też prywatny. Jeżeli prywatny, to może zdarzyć się tak że widget nie będzie widział wpisów a tym samym nie będzie miał jak wyświetlać treści (a co za tym idzie będzie pojawiał się ten problem co wcześniej wspomniałeś).

EDIT:
A zna ktoś z Was dobra wtyczkę WP aby połączyć WordPress z Facebook'iem? Chodzi mi o to, aby wpisy po opublikowaniu na blogu pojawiały się automatycznie też na profilu Facebook. Korzysta ktoś z Was pluginu WP-FacebookConnect? Polecacie?
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2011, 12:00:41 wysłana przez PA_BLO »
Do you want more?


Dodo

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #24 dnia: 16 Styczeń 2012, 21:19:13 »
a ja szukam wtyczki takiej, żeby każdy mógł dodać wpis na stronie. osoba pisze sobie wpis, administrator dostaje o tym informację na @ i publikuje wpis na stronie, jakoś tak. znalazłam Membership, dobre to?
Naley:
"We should go for a walk.
- Want to?
- It's pouring outside.
Exactly.
Let's go."
OTH Always & Forever

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Styczeń 2012, 19:33:43 »
Ale taka opcja jest wbudowana w WP... tylko musisz zmienić ludziom uprawnienia o jedno wyżej...

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Pluginy WP
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Styczeń 2012, 19:33:43 »