Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - FactoryBoy

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 86
31
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 05 Listopad 2011, 12:25:09 »
Paramore-Careful

32
Escape the fate

33
Gry słowne użytkowników forum / Odp: Wysoki sąd
« dnia: 05 Listopad 2011, 12:23:12 »
8

34
Multimedia / Odp: Kelly Clarkson – Stronger [Deluxe Edition] (Album)
« dnia: 04 Listopad 2011, 18:39:26 »
a ja jestem mega zadowolony, strasznie podoba mi sie ta płyta.

35
mikaela

FUCK YEAH.

36
Gry słowne użytkowników forum / Odp: Wysoki sąd
« dnia: 04 Listopad 2011, 16:14:59 »
2

37
Black Veil Brides

38
Gry słowne użytkowników forum / Odp: Wysoki sąd
« dnia: 03 Listopad 2011, 22:13:49 »
8

39
chatlue

... xD

40
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 03 Listopad 2011, 22:12:28 »
Avril Lavigne-I Can Do Better(The Best Damn Tour Live In Toronto)

41
Gry słowne użytkowników forum / Odp: Dziewczyny VS Chłopaki
« dnia: 03 Listopad 2011, 21:08:30 »
160

42
Gry słowne użytkowników forum / Odp: Historyjka
« dnia: 03 Listopad 2011, 21:07:25 »
Dawno, dawno temu w wielkim i strasznym lesie, mieszkała piekna, mloda dziewczyna, ktora nazywała się Diana. Żyła w  zajebistym pałacu na kórzej nóżce i miała  kundla o imieniu Poniedziałek, który zrobił kupę w windzie basi kwarc i oberwał za to mopem. Dianie przytrafiały się same dziwne rzeczy. Pewnego razu  odwiedził ją niezapowiedziany gość. Przestraszyła się, bo początkowo nie poznała swojego gościa. Okazało się, że to jej były kochanek, który nazywał się Lord Ogórek. Był on wielki zielonym stworkiem, który przypominał Lady Gaga. Kochał moczyć stopy w strumyku i biegać nago po porannej rosie. Lord Ogórek kochał się w Bieberze, który natomiast kochał się w T. Jacykowie. Nie zaczyna się zdania od ALE, ale nie o tym tu mowa, tak naprawdę, wszyscy bohaterowie tej histoRYJKI, byli homo. Następnego dnia do lasu zawitała Taylor Momsen, która zrobiła kupę. Idąc dalszym tropem, tak jak zrobił to Poniedziałek docieramy do rezydencji Miley Cyrus, ponieważ Poniedziałek ma to do siebie, że tropi puste w środku gwiazdki Disneya. W rezydencji Miley, było mega party na, którym była m.in. Selena Gomez i Miś Kuleczka oraz jego świta. Impreza zakończyła się, gdy ktoś z gości puścił bąka, co wywołało wielkie oburzenie biseksualistki Christiny Aguilery, która za nic nie mogła ogarnąć co robi na imprezie u Cyruski więc postanowiła zajrzeć do kuchni bo była głodna a tam zgubiła sie w zamrażarce. Po drodze spotkała Eskimosa jedzącego loda. 'Fatamorgana?' - pomyślała. Okazało się, ze to była Algida. Zawróciła i poszła klaskać do Rubika, z którym miała 10 lat temu romans. Niestety okazało się, że mają tą samą płeć więc zdesperowani założyli portal plotkarski, który nazywa się PUDELEK.PL
Początkowo byli załamani, bo nikt nie odwiedzał owej strony, ale w pewnym momencie przyleciał TurboDymoMen "Zawstydzę Was!" - ryknał! Miley I Rubika przeleciał strach! TurboDymoMen zawstydził strach! Przeleciał ich 2 razy. I takim oto sposobem Majli pozbyła się dziewictwa, aby to uczcić zaprosiła do siebie Biebera którego jednak nie udało się rozdziewiczyć. Okazało się, że Justin "kocha inaczej" a jego wielką miłością był oczywiście Robert Pattinson. Niestety Robert był już w skomplikowany związku z Kristen. Postanowił zrobić coś czego nigdy do tej pory nie robił i w ten sposób znalazł się w ultraszybkim i megazajebistym magicznym statku kosmicznym autorstwa Spółki Z.o.o. czyli Kota i Osła. Polecieli razem do Tesco, żeby kupić nowy album Bimbera, lecz pokemon, który w tym czasie mieszał cukier, słodkości i różne śliczności w pralce zadzwonił po tłum szurniętych Bieberofanek, a wtedy one stwierdziły, że mają super moce i zaczęły walczyć ze złoczyńcami! Bimber nie mógł tego znieść, więc nagrał Bożonarodzeniową piosenkę w październiku, Rubik z Xtiną na tę wieźć szybko dodali newsa na pudelka, a ten nagle stał się najczęściej oglądaną stroną w necie! Zachwyceni pojechali do papieża, by przeprowadzić z nim wywiad na temat legalizowania związków homoseksualnych w Polsce. Okazało się, że papież jest  na koncercie Behemotha i muszą trochę na niego poczekać. To nie ostudziło zapału naszych bohaterów, bo postanowili mimo wszystko wybrać się tez na koncert Behemotha lecz zostały im jedynie t-shirty z bieberem co spotkało się z miłym przyjęciem przez społeczność uwaganak**wiamheadbanging-metali. Mimo że przypadkiem 'upadli' kilka razy na glany kolegów udało im się znaleźć papieża który.. 

43
Gry słowne użytkowników forum / Odp: Wysoki sąd
« dnia: 03 Listopad 2011, 21:02:43 »
6

44
stranhwr

______
You gotta ba shittin' me -.-

45
slue
___
prawie.

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 86