Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Andree

Strony: [1]
1
Pomoc / Odp: Wtyczka do Facebooka
« dnia: 06 Grudzień 2015, 18:48:23 »
Super by było! :)

2
Pomoc / Wtyczka do Facebooka
« dnia: 04 Grudzień 2015, 18:15:20 »
Hej! Od jakiegoś czasu głowię się nad możliwością automatycznego dodania wpisu (informacji o poście: temat + link) na Facebooka. Fanpage nie jest połączony z kontem prywatnym, a jest kilka wtyczek, które działają tylko na prywatny... Może Wy coś wiecie albo spotkaliście się z informacją dot. tego problemu? Wiem, że istnieje takie coś do tt i sama z tego korzystam, jednak chciałabym żeby po opublikowaniu wpisu automatycznie publikowała temat posta i link do niego na fejsie :)

3
Rozwiązane problemy / Odp: Jak edytować podstronę?
« dnia: 20 Maj 2014, 08:45:22 »
Ooooo dzięki wielkie :) akurat trzeba się tam logować, więc kolejny problem to jakie jest hasło i login, ale to już napisałam do admina :) dzięki za pomoc :-*

4
Rozwiązane problemy / Odp: Jak edytować podstronę?
« dnia: 19 Maj 2014, 10:00:10 »
Nie, to się wszystko przez ftp robiło, łącznie z przesyłaniem notatek w formie tekstu

5
Rozwiązane problemy / Odp: Jak edytować podstronę?
« dnia: 18 Maj 2014, 17:16:44 »
Ale jak to edytować jeśli w total commanderze nie da się otworzyć żadnego pliku bezpośrednio w galerii tym bardziej index.php. Pamiętam że robiłam to na jakimś programie na mozilli, może zna ktoś taki do chroma?
Poza tym czy w index.php będą takie "podstrony" tej strony w sensie np. jeśli ten dział styl ma osobno metamorfozy lub makijaż..
Z góry dzięki za odp!  ;D

6
Rozwiązane problemy / Jak edytować podstronę?
« dnia: 17 Maj 2014, 16:29:59 »
Próbowałam szukać tego tematu ale niestety nigdzie nie mogę znaleźć.
Kilka lat temu nie miałam z tym problemu, ale teraz kompletnie zapomniałam i nawet niczego nie mogę znaleźć w ftp żeby zmienić jedną z podstron strony, a konkretnie podstronę na temat stylu gwiazdy.
Czy ktoś może mi pomóc albo dać jakiś link z objaśnieniem/krokami? :)

Strony: [1]