Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Jogi

Strony: [1]
1
Promocja strony / Dakota-Johnson.pl
« dnia: 04 Luty 2018, 12:41:22 »
Zapraszam wszystkich na moją nową stronę poświęconą Dakocie Johnson!!!

Jeśli ktoś chciały wymienić się Elitą to proszę pisać tutaj lub na stronie :)
Oprócz tego zachęcam do śledzenia naszego konta na twitterze @DJOHNSONPL

2
Promocja strony / DakotaJohnson.pl
« dnia: 24 Lipiec 2014, 17:27:23 »
Już niedługo ruszy pierwsza polska strona poświęcona młodej aktorce Dakocie Johnson, którą większość z Was zapewne będzie kojarzyło dzięki 50 Twarzom Greya, gdyż gra w nim główną rolę. Strona mam nadzieję ruszy w połowie sierpnia. Ktoś chętny na wymianę?

3
Skrypty / Wtyczki podobne do WP to twitter
« dnia: 13 Maj 2014, 18:55:35 »
Hej, wiecie moze jakie sa dobre wtyczki podobne do wp to twitter - niestety teraz trzeba zakładać na twitterze aplikację, wszystko jest okej do póki nie chce zmienić opcji read na read and write - wyskakuje mi komunikat, ze musze podac numer telefonu, ale niestety kochany twitter nie obsługuje polskiej sieci i jestem w kropce.

4
Promocja strony / Shakira.org.pl
« dnia: 20 Kwiecień 2014, 20:02:02 »

Już niedługo nowy wygląd zagości także na stronie głównej naszej strony. Za oba szablony odpowiedzialna jest Lilianne :)

5
Zainstalowałam galerie na mojej stronie. Dodałam pierwsze zdjęcia do albumu w podkategorii i na głowne stronie galerii w sekcji 'albumy' i 'pliki' cały czas widac ich ilość, choć tak nie powinno być. Nie wiem czy to nowy wymysł właścicieli skryptu? Wiecie moze jak to wyłączyć? Poniżej screen:

6
Promocja strony / Emilia-Clarke.pl
« dnia: 15 Kwiecień 2014, 19:13:47 »
Już niedługo (planowo w połowie maja) ruszy polska strona poświęcona Emilii Clarke, odtwórczyni roli Daenerys Targaryen w Grze o tron. W związku z tym poszukuję stron do Elity&Top. Jesli jesteście chętni to piszcie w tym temacie :)

7
Muzyka / Bridgit Mendler - Ready or Not
« dnia: 07 Sierpień 2012, 13:49:58 »
Słyszał ktoś? Jak Wam się podoba?
http://youtu.be/AD5QL4JbPeg

8
Pomoc / Nie mogę dodawać zdjęć w wordpressie
« dnia: 09 Lipiec 2012, 15:10:57 »
Od dłuższego czasu borykam się z problemem - na mojej stronie o Bridgit Mendler nie mogę dodać zdjęcia do wpisu poprzez uploadera. Problem przedstawiam na obrazku:

Wychodzi na to, że WP nie tworzy w folderze uploads folderów i nie dodaje do nich zdjęć. Co z tym zrobić, bo mam już dość dodawania obrazków za pomocą upload.fan-strefa.pl

9
Film / Ted (2012)
« dnia: 22 Czerwiec 2012, 20:12:55 »

Cytuj
Film opowiada historię 33-letniego mężczyzny. Pewnego dnia jego pluszowy przyjaciel z dzieciństwa ożywa. Miś nie okazuję się mimo wszystko przykładowym towarzyszem młodych lat. Do gustu przypadają mu dziewczyny, narkotyki, gry wideo i inne nieprzyzwoite rzeczy.

ZWIASTUN

Ktoś będzie szedł do kina?

10
Pomoc / Problem z shoutboxem i reklamami
« dnia: 03 Maj 2012, 13:02:35 »
Hej, na moim forum o shakirze shakirafan.pl/forum dodałam dzisiaj czat. Niestety, gdy jest on na forum reklamy fan strefy nie chcą się wyłączyć. Może wiecie co mam zrobić. Poniżej podaję kod shoutboxa

Cytuj
// YSHOUT HERE - shoutbox code
   global $txt,$context,$boarddir;
   if(allowedTo('yshout_view'))
   {
      echo '<br clear="all" /><b>',$txt['yshout_shoutbox'],'</b><br /><br />';
      echo '<div id="yshout">';
      include_once($boarddir.'/yshout/yshout.php');
      echo '</div>';
   }
   elseif($context['user']['is_guest'])
      echo $txt['yshout_no_guests'];
   // YSHOUT END - shoutbox code

11
Seriale / Magia Kłamstwa
« dnia: 21 Kwiecień 2012, 14:34:25 »
Cytuj
Serial opowiada o naukowcu behawioryście, który jest ekspertem w dziedzinie wykrywania kłamstwa. Dr Cal Lightman (Tim Roth) pomaga zarówno FBI, policji, kancelariom prawniczym, korporacjom jak i osobom prywatnym. Dr Gillian Foster (Kelli Williams) jest psychologiem skupiającym się na ogólnym odbiorze będąc przeciwwagą dla szczegółowego Lightmana. Eliego Lokera (Brendan Hines) cechuje szczerość, przez którą co rusz wpada w tarapaty. Natomiast Ria Torres (Monica Raymund) jako jedna z niewielu potrafi wykrywać kłamstwa nie posiadając naukowego przeszkolenia, a jedynie wrodzoną intuicję.

Ogląda ktoś? Obejrzałam kilka odcinków i uważam, że jest dość ciekawy.

12
Kosz / EmmaStone.fan-strefa.pl
« dnia: 06 Marzec 2012, 13:09:06 »
Już niedługo otworzę stronę o boskiej aktorce Emmie Stone. Czekam tylko na potwierdzenie zgłoszenia. Oczywiście, gdy tylko strona ruszy, będziecie o tym poinformowani. Tym czasem przyjmuje zgłoszenia do partnerskich/elity/top.

13
Grafika / Jogowate potwory
« dnia: 16 Lipiec 2011, 20:38:46 »
No dobra. Teraz ja pokażę swoje 'arcydzieła'.  Moje szablony możecie też zobaczyć na mojej stronie o Bridgit jakby co :)

Szablon oklepany. Od groma jest takich, ale nie potrafię wymyślić czegoś oryginalnego.  Jest trochę dziwny, ale nie mam już pomysłu co zrobić z nim dalej. Może W mi pomożecie :)

aaaa... i nie bić, proszę ;p

http://www.upload.fan-strefa.pl/x/292219s.png

14
Przywitaj się / Jogi
« dnia: 13 Lipiec 2011, 14:27:30 »
Lepiej późno niż wcale :)

Cześć jestem Jogi, mam 18 lat i mieszkam w Koszalinie. Hobby to głownie grafika komputerowa, strony internetowe i od niedawna jazda samochodem xd

Prowadzę stronę o amerykańskiej aktorce i piosenkarce Bridgit Mendler (http://bridgit-mendler.fan-strefa.pl), którą możecie znać z serialu "Powodzenia, Charlie!".

Coś więcej?

15
Kosz / Bridgit-Mendler.pl
« dnia: 30 Czerwiec 2011, 08:30:05 »
Hej, jestem Jogi i jestem tu nowa. Szukam wszelkiego typu affiliates dla mojej nowej strony o wspaniałej aktorce i piosenkarce Bridgit Mendler, którą możecie znać z serialu Powodzenia, Charlie! oraz filmu Lemoniada Gada. Adres:  http://bridgit-mendler.fan-strefa.pl

Strony: [1]