Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Photoshop - komunikat o pełnym dysku  (Przeczytany 3546 razy)

Choco

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kristen Stewart
Photoshop - komunikat o pełnym dysku
« dnia: 16 Marzec 2011, 19:35:07 »
Hej!
Posiadam Adobe Photoshop wersję 7.0. Co jakiś czas wyskakuje mi okienko że dysk jest pełny i nic nie da się robić, więc wchodzę na partycję i usuwam jakieś niepotrzebne pliki, żeby móc korzystać dalej z AP. I tak robię co jakiś czas bo przez AP dysk cały się zapycha. Czy ktoś z Was wie może które pliki z folderu photoshopa można usunąć żebym nie musiała usuwać moich innych plików? ;)

BlackCherry_

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Problem z Photoshopem!
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marzec 2011, 19:40:28 »
też tak miałam jakoś dwa  razy, ale n ie usuwałam plików z  AP, tylko nagrywałam coś co zajmuje duzo miejsca (np. filmy) na płytę i później usuwałam z dysku i problem zniknął.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Problem z Photoshopem!
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marzec 2011, 19:44:18 »
Wejdź w Edycja >> Preferencje >> Plug-iny i dyski magazynujące i tam zmień sobie w ustawieniach dyski. Zapewne jako pierwszy masz wybrany systemowy C, więc ustaw sobie jakiś inny na którym jest sporo wolnego miejsca. możesz dodatkowo przypisać inne dyski na drugim, trzecim i czwartym miejscu gdyby okazało się, że ten wybrany jako pierwszy jest już zapełniony.

Miałem ten sam problem. Okazało się, że jako pierwszy był wybrany dysk systemowy na którym to był zainstalowany Photoshop. Podczas pracy z AP wszystkie pliki robocze są przechowywane w wirtualnej pamięci danego dysku, stąd te komunikaty o pełnym dysku gdyż w rzeczywistości na dysku może być za mało miejsca na operacje wykonywane w programie.
Mam nadzieję, że pomogłem.
Do you want more?


Choco

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kristen Stewart
Odp: Problem z Photoshopem!
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marzec 2011, 19:48:43 »
Ok dzięki ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Problem z Photoshopem!
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marzec 2011, 19:48:43 »