Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 38802 razy)

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Kwiecień 2011, 10:59:25 »
Emocje jak po każdym odcinku. Zszokowanie! Isobel się spaliła, Klaus w ciele Alaricka i te " Witaj, Katerino". Nie umiem się doczekać kolejnego odcinka. 

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #61 dnia: 09 Kwiecień 2011, 11:08:01 »
Mnie tez zaszokowało to, że Isobel oddała Elenie naszyjnik tak w miejscu publicznym się spaliła. Trochę szkoda mi jej. O tak, z Alarick'em będzie się działo ... na bieżąco oglądam zwiastuny 18 odcinka.
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Kwiecień 2011, 12:02:57 »
Ja też + widzieliście filmik zza kulis 18 odcinka ? ;) Jest świetny, a najlepsza końcówka z Ianem <3
http://www.youtube.com/watch?v=5z4rTcD64jU&feature=player_embedded

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #63 dnia: 09 Kwiecień 2011, 12:45:09 »
Dobre dobre, mi podoba się moment jak Nina tańczy ze Steven'em xD uwielbiam jej miny :p
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #64 dnia: 09 Kwiecień 2011, 13:08:34 »
Niezłe też jest pokazanie jej w tej sukience i tymi butami ;D

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Kwiecień 2011, 15:16:04 »
A mam takie pytanie. Czy jest już jakaś informacja o tym, że będzie 3 sezon?
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #66 dnia: 09 Kwiecień 2011, 16:35:55 »
" Mam nadzieję ,że pod koniec sezonu i w następnej serii fani będą mogli rozróżnić aktora od postaci, ponieważ (Joseph Morgan) świetnie gra Klausa. " - wypowiedź serialowej Bonnie.

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #67 dnia: 09 Kwiecień 2011, 16:49:21 »
Jak tam wrażenia po 17 odcinku? Właśnie wczoraj sobie na spokojnie obejrzałem epizod i jestem w szoku ... Isobel ... Klaus.
Ja jak obejrzałam to jedyne co mogłam powiedzieć: wow.Na początku myślałam, że Isobel już wykiwała Elenę, ale w sumie wychodzi na to, że zachowała jeszcze coś z czasów gdy była człowiekiem.Właśnie Klaus.. już nie mogę się doczekać co z tym będzie.. w końcu dostał Katherine więc po co mu Elena? Nie rozumiem.W każdym bądź razie odcinek fajny :D Trzymał w napięciu.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #68 dnia: 09 Kwiecień 2011, 18:46:42 »
" Mam nadzieję ,że pod koniec sezonu i w następnej serii fani będą mogli rozróżnić aktora od postaci, ponieważ (Joseph Morgan) świetnie gra Klausa. " - wypowiedź serialowej Bonnie.

Yeah, czyli będzie 3 sezon :) Ostatnio zastanawiałem się nad jednym faktem ... otóż Elena ma być złożona jako ofiara, ponieważ jest sobowtórem Katherine a ta z kolei również miał być ofiarą lecz uciekła, przemieniono ją w wampirzycę i okazała się bezużyteczna ... problem tkwi w tym czyim sobowtórem była Katherine skoro tez miała brać udział w złamaniu klątwy kilka wieków wcześniej?
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #69 dnia: 09 Kwiecień 2011, 19:25:03 »
Katherine jest sobowtórem osoby która rozpoczęła klątwę, pewnie jakaś czarownica rzuciła czar żeby co 500 lat [ Katherine została przemieniona lub urodziła się w 1492, a Elena w 1992, skoro serial zaczął się w 2009 roku pasowałoby, że ma 17 lat. Więc 1992-1492=500 ] rodził się dooppelganger umożliwiający złamanie klątwy. Mnie zastanawia co się stanie z Klausem, Czy skoro Bonnie zdobyła większą moc, zdoła zabić Klausa [ Ale w tym cytacie który tu już umieściłam pisze, że Klaus będzie też w 3 serii ] No i na dodatek on jest w ciele Alaricka, więc jeśli nie zdejmie tego zaklęcia to zabije i Jego. Ja nie wytrzymam do września, na nową serie!

Lee

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #70 dnia: 09 Kwiecień 2011, 21:43:37 »
Najbardziej zainteresowała mnie w tym odcinku sprawa z Klausem... Sądziłam, że Alaric pogodzi się z Jenną i wtajemniczy ją w wampirze sprawy a tu taka niespodzianka..Nie mogę się doczekać 18 :D

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #71 dnia: 10 Kwiecień 2011, 09:31:57 »
Dzięki Zoey, rozjaśniłaś mi co nie co :) A Matt w końcu został zauroczony (wymazano mu z pamięci) przez Caroline? Bo na koniec odcinka wsiada do samochodu i rozmawia z jej matką o tej całej sprawie. Jak ja bym chciał, żeby Elena spotykała się z Damon'em xD
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #72 dnia: 10 Kwiecień 2011, 10:29:00 »
Nie, on mówi jak wsiada do samochodu, że wypił werbenę. Pewnie mama Caroline mu kazała żeby sprawdzić czy ona naprawdę jest wampirem. Ja też bym chciała, żeby Elena spotykała się z Damonem. Stefan jest taki nudny i sztywny ;/ Elenie też by się przydało trochę rozkręcić, a przy Nim na pewno by jej się to udało :D

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #73 dnia: 10 Kwiecień 2011, 11:16:04 »
Aha, dobra dzięki :) bo ja oglądałem odcinek bez napisów bo jeszcze nie było. Kogo się zapytam to tez uważa, że to właśnie Damon powinien być z Eleną bo Stefan zamula. Szkoda mi Jenny, tak bym chciał aby ułożyło jej się z Alarick'em. Ciągle mam mieszane uczucia co do postaci biologicznego ojca Eleny/wuja - ma taki wyraz twarzy jakby ciągle coś knuł.
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #74 dnia: 10 Kwiecień 2011, 11:23:49 »
Mi też jest szkoda Jenny. A co do ojca/wujka to nie wiem co mam sądzić. Nie da się po nim rozpoznać czy zależy mu na Elenie czy coś knuje przeciwko niej. Ciekawi mnie też Bonnie. Czy ona nie umrze jeśli zdobędzie całą moc tych czarownic?

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #74 dnia: 10 Kwiecień 2011, 11:23:49 »