Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Ekipa z New Jersey [MTV]  (Przeczytany 6644 razy)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Październik 2011, 18:21:23 »
obejrzałam z nudów cały pierwszy sezon i połowę drugiego, nie nazwałabym tego prawdziwym życiem to pokazuje jak społeczeństwo ''szmaci się'', smutne jest to że odniosła ta produkcja taki sukces bo nastolatki to oglądają i biorą z tego przykład
dokładnie.
Bez obrazy ale dla mnie ludzie z tego serial uto prymitywy jak ich mało. Nienawidzę tego programu  i boli mnie widząc jak MTV coraz bardziej się zeszmaca  puszczając tego typu programy. 
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Październik 2011, 19:14:36 »
obejrzałam z nudów cały pierwszy sezon i połowę drugiego, nie nazwałabym tego prawdziwym życiem to pokazuje jak społeczeństwo ''szmaci się'', smutne jest to że odniosła ta produkcja taki sukces bo nastolatki to oglądają i biorą z tego przykład
dokładnie.
Bez obrazy ale dla mnie ludzie z tego serial uto prymitywy jak ich mało. Nienawidzę tego programu  i boli mnie widząc jak MTV coraz bardziej się zeszmaca  puszczając tego typu programy.

MTV zarabia na tym, więc dlatego ciągnie dalej emitowanie serialu.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Październik 2011, 19:34:46 »
obejrzałam z nudów cały pierwszy sezon i połowę drugiego, nie nazwałabym tego prawdziwym życiem to pokazuje jak społeczeństwo ''szmaci się'', smutne jest to że odniosła ta produkcja taki sukces bo nastolatki to oglądają i biorą z tego przykład
dokładnie.
Bez obrazy ale dla mnie ludzie z tego serial uto prymitywy jak ich mało. Nienawidzę tego programu  i boli mnie widząc jak MTV coraz bardziej się zeszmaca  puszczając tego typu programy.

MTV zarabia na tym, więc dlatego ciągnie dalej emitowanie serialu.
Wiadomo, ale aż mnie dreszcze przechodzą jak myślę, że rośnie nam pokolenie wychowane na takim badziewiu, i myślą, że to realne życie, a na dodatek to jest f.a.j.n.e  i to jet super życie...


Nigdy nie byłem przychylny do tego typu produkcji, ale zdaniem zmieniłem gdy tylko obejrzałem sobie z nudów pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Może i jest tam sporo przemocy, wulgaryzmów ... ale tak wygląda prawdziwe życie ... jedna wielka impreza. Od pierwszego momentu stałem się fanem Snooki. Co by nie palnęła to za każdym razem mam z niej polewkę. Ktoś z Was oglądał lub nadal ogląda Jersey Shore?
prawdziwe życie? nie powiedziałabym. nie każdy się tak, za przeproszeniem, 'szmaci' jak snooki. poznała kolesi przed kilkoma godzinami i już się do całej czwórki w jacuzzi przywala. jakoś mi jej żal nie było gdy się wszyscy od niej odwrócili i się z niej nalewali.
nie wiem dlaczego program zrobił taką furorę. jak dla mnie to jest durna inspiracja dla nastolatek, które same z siebie robią coś takiego.

Lubię imprezy ale jeśli prawdziwe życie polega na  szmaceniu się na prawo i lewo to podziękuję:]
Program zrobił furorę bo jest mało ambitny, a ludzie nie chcą teraz  ogladać czegoś nad czym musza trochę pomyśleć...
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2011, 19:40:36 wysłana przez Skye »
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Październik 2011, 19:44:13 »
Teraz to już dawno nie oglądałem, więc nie wiem co tam się dzieje ... ale pierwszy sezon był moim zdaniem spoko.
Do you want more?


Devonne

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 808
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Grudzień 2011, 13:42:25 »
Oglądałam czwarty sezon , nawet nawet.
Ale nie przepadam za Snooki.

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Grudzień 2011, 20:12:47 »
będzie jeszcze jeden sezon w nim wrócą do Jersey




Abbey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Grudzień 2011, 20:33:47 »
ja oglądałam wszystkie sezony ekipy i tak samo jak kardashianek :D nie przepadam za tego typu serialami ale przy czymś takim można się nieźle pośmiać. co do ekipy to Snooki zawsze była moją ulubienicą, nie mam pojęcia czemu :D ach i Vinny śnił mi się po nocach jak obejrzałam odcinek czwartego sezonu co tak z Pauly'm wygłupiał się, przebrali się w dresy, okulary, opaski na czole i tekst "piącha, piątka, błyszczyk"? nie pamiętam dokładnie :D wcześniej było też dużo śmiechu jak wymieniali "jeśli bawi się zabawkami jest za młoda!" itp. a Jwoww do nich "ja bawię się zabawkami" wtedy był dobry ubaw no ale jak kto woli (; ja osobiście lubię ten serial i tak pozostanie :D
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień 2011, 20:37:07 wysłana przez Abbey »

Devonne

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 808
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Grudzień 2011, 20:59:12 »
Ja lubię Vinniego - czadowy jest !

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Grudzień 2011, 22:05:20 »
Pauly jest najlepszy xD'
Yeahhhhhhhhhhh Buddy !
 http://www.youtube.com/watch?v=lvk4aKOJAcI




Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Grudzień 2011, 22:34:56 »
O_o
nadal nie wiem co w tym fajnego, że upiją się i na drugi dzień kombinują jak walczyć z kacem gdy trzeba iść do pracy.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Grudzień 2011, 22:46:56 »
nie oglądałam ani jednego odcinka, ale u mnie w klasie dziewczyn szaleją na punkcie tego xd Ciągle tylko "Ktoś tam z Ekipy w New Jersey", albo "A ona ciągle zarywa do tego tam z Ekipy z New Jersey" xD

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Grudzień 2011, 22:46:56 »