Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Ekipa z New Jersey [MTV]  (Przeczytany 6655 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Ekipa z New Jersey [MTV]
« dnia: 02 Luty 2011, 12:21:08 »
Fabuła: Grupa Amerykanów włoskiego pochodzenia, o specyficznym stylu życia (tzw. Guidos) spędza wakacje w apartamencie w plażowym kurorcie w Jersey. Za dnia pracują w sklepie z tandetnymi pamiątkami dla turystów, w nocy ostro imprezują. .. Serial wywołał rzadko spotykaną falę komentarzy i kontrowersji. Od momentu swego debiutu w USA w 2009 roku, nie schodzi z ust widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy ósemki młodych Amerykanów. Akcja reality show rozgrywa się w Jersey Shore, gdzie bohaterowie programu postanawiają spędzić wakacje. Angelina, Jenni, Mike, Nicole, Paul, Ronnie, Sammi i Vinny dzielą wspólne chwile w Seaside Heights podczas letnich miesięcy, które obfitują w wiele ciekawych wydarzeń.

Nigdy nie byłem przychylny do tego typu produkcji, ale zdaniem zmieniłem gdy tylko obejrzałem sobie z nudów pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Może i jest tam sporo przemocy, wulgaryzmów ... ale tak wygląda prawdziwe życie ... jedna wielka impreza. Od pierwszego momentu stałem się fanem Snooki. Co by nie palnęła to za każdym razem mam z niej polewkę. Ktoś z Was oglądał lub nadal ogląda Jersey Shore?
Do you want more?


Bee

  • Gość
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2011, 14:00:57 »
wstyd się przyznać ale lubię takie prymitywne programy emitowane przez MTV. Oglądałam dwa pierwsze sezony w całości i czekam na premierę trzeciego xD

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Do you want more?


panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2011, 20:05:04 »
Nigdy nie byłem przychylny do tego typu produkcji, ale zdaniem zmieniłem gdy tylko obejrzałem sobie z nudów pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Może i jest tam sporo przemocy, wulgaryzmów ... ale tak wygląda prawdziwe życie ... jedna wielka impreza. Od pierwszego momentu stałem się fanem Snooki. Co by nie palnęła to za każdym razem mam z niej polewkę. Ktoś z Was oglądał lub nadal ogląda Jersey Shore?
prawdziwe życie? nie powiedziałabym. nie każdy się tak, za przeproszeniem, 'szmaci' jak snooki. poznała kolesi przed kilkoma godzinami i już się do całej czwórki w jacuzzi przywala. jakoś mi jej żal nie było gdy się wszyscy od niej odwrócili i się z niej nalewali.
nie wiem dlaczego program zrobił taką furorę. jak dla mnie to jest durna inspiracja dla nastolatek, które same z siebie robią coś takiego.

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Luty 2011, 12:49:25 »
ja jestem fanką ich telefonu KACZKI <333




PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Luty 2011, 13:10:51 »
Ja też uwielbiam ich kaczuszkę :p panda, Snooki jest chyba jedyną dziewczyną, która tam się nie szmaci, owszem ma swoje loty na fazie, ale na pewno nie jest taka jak Jenni lub Sammi. Jenni ciągle zdradzała swojego chłopaka i później wypierała się wszystkiego, a Sammi ciągle by tylko do łózka latała z Ronnie'm.
Do you want more?


panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Luty 2011, 03:41:51 »
pablo, dla mnie to co pokazała w pierwszym odcinku jest wystarczające. alkohol? każdy powinien znać swoje granice.

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Kwiecień 2011, 20:04:42 »
Sammi była fajna tylko na początku. Teraz stała się jakaś dziwna. Cieszę się jednak, że pogodziła się ze Snooki i tą Deaną. Nie lubię tej koleżanki Snooki. Za bardzo leci do Mike'a xD.

Audrey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Czerwiec 2011, 22:45:40 »
nie lubię tego typu programów. w ogóle ostatnio MTV nie oglądam, czemu? mało muzyki, dużo głupoty.

Rubinek

  • Gość
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Czerwiec 2011, 23:35:44 »
obejrzałam z nudów cały pierwszy sezon i połowę drugiego, nie nazwałabym tego prawdziwym życiem to pokazuje jak społeczeństwo ''szmaci się'', smutne jest to że odniosła ta produkcja taki sukces bo nastolatki to oglądają i biorą z tego przykład

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Lipiec 2011, 11:48:15 »
Dla mnie to ta produkcja jest smutna .. Jak widzę te wszystkie zeszmacone solarowe plastiki (męskie zresztą też) to mi się smutno robi ...


kejtlin

  • Gość
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Lipiec 2011, 18:00:20 »
Ja widziałam parę odcinków , ale nie spodobało mi sie

Jogi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Dakota-Johnson.pl
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Lipiec 2011, 20:00:39 »
ugh...nie oglądałam żadnego z odcinków, wystarczą mi tylko reklamy i już mam ich dosyć.  Ta cała Snooki...bez komentarza :(
♥  Dakota-Johnson.pl  ♥ 

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Lipiec 2011, 20:16:14 »
Każdy ma swoje zdanie o tym serialu, a ja tam lubię :)
Do you want more?


`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Sierpień 2011, 18:52:45 »
w 4 sezonie wyjechali do Włoch :)




Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Ekipa z New Jersey [MTV]
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Sierpień 2011, 18:52:45 »