Nasze zainteresowania > Film

Bling Ring (2013)

(1/3) > >>

Imagination:

„Bling Ring” to film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką. Wyreżyserowany przez laureatkę Oscara Sofię Coppolę („Między słowami”), opowiada o słynnej grupie nastoletnich włamywaczy, obsesyjnie pragnących zbliżyć się do świata gwiazd. W poszukiwaniu ekstremalnych wrażeń, grupa Bling Ring zakrada się do domów hollywoodzkich celebrytów, gdzie dokonuje rozbojów. Magia luksusowych marek i wszechobecny glamour wydają się młodocianym złodziejom przepustką do lepszego, niedostępnego dla nich życia. To co zakazane, niesie za sobą jednak konsekwencje.

„Bling Ring” ukazuje portret pokolenia zawieszonego między sławą a rzeczywistością. W obsadzie m.in. Emma Watson („Harry Potter”), Leslie Mann („Wpadka”) oraz Gavin Rossdale (lider zespołu Bush).

PA_BLO:
Widziałem zwiastun. Bardzo chciałbym zobaczyć ten film, wydaje się ciekawy. Liczę na to, że jest lepszy niż ten z 2011.

Evan:
Nie mogę się doczekać tego filmu ! Mam tylko nadzieję, że nie zawiodę się na nim jak na Spring Breakers.

PJ:
Nie wydaje mi sie, zeby film byl kiepski. A nawet jesli to Emma go uratuje.

celeBRYTA:
Byłem już na nim. Jak dla mnie świetny, jedynie trochę przynudawo było jak 8 razy wchodzili do domu Paris Hilton. A tak to był spoko, 9/10

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej