Nasze zainteresowania > Muzyka

Rihanna "Pour It Up"

(1/4) > >>

Matthew:
Jeszcze w czerwcu odbędzie się premiera teledysku do utworu "Pour It Up" od Rihanny!

"Pour It Up" - to 4 singiel promujący najnowszy album Rihanny ("Unapologetic"). Singiel został wydany na skalę USA.

Okładka singla :




Zdjęcia z planu :











Teledysk będzie delikatnie mówiąc bardziej pikantny, niż do 'We Found Love' czy "You Da One"

Filmik promujący teledysk (teaser) możecie zobaczyć tutaj --> http://rihannaweb.pl/wp-content/uploads/2013/06/Rihanna-Pour-It-Up-Teaser.mp4

I co o tym myślicie ?

Blair:
To może dziwnie zabrzmieć, ale uwielbiam Rihannę w takim wydaniu ;P

PA_BLO:
Ja kiedyś bardzo lubiłem Rihannę, ale jej nowy look jest zbyt perwersyjny. Rozumiem, że artysta powinien być zmiennym i żyć własną sztuką - ale prawdę mówiąc Rihanna nie należy do grona artystek, które specjalizują się w pisaniu swoich tekstów. Po za tym reklamuje się golizną i robi się z niej druga Gaga, same skandale - zero w tym prawdziwej sztuki. Dopóki nie nagra albumu z prawdziwego zdarzenia to nie ma co liczyć na moją sympatię.

Matthew:

--- Cytat: PA_BLO w 11 Czerwiec 2013, 18:18:01 ---Ja kiedyś bardzo lubiłem Rihannę, ale jej nowy look jest zbyt perwersyjny. Rozumiem, że artysta powinien być zmiennym i żyć własną sztuką - ale prawdę mówiąc Rihanna nie należy do grona artystek, które specjalizują się w pisaniu swoich tekstów. Po za tym reklamuje się golizną i robi się z niej druga Gaga, same skandale - zero w tym prawdziwej sztuki. Dopóki nie nagra albumu z prawdziwego zdarzenia to nie ma co liczyć na moją sympatię.

--- Koniec cytatu ---

Tak się składa, że pomagała przy tekstach do "Rated R" i 12 piosenkach z "Unapologetic".
Jeżeli chodzi o goliznę itp. to GaGa później...
Ma 25  lat tętni życiem i korzysta z tego.

Ale pomimo wszystko nie czepiam się :) Każdy ma prawo do swojej opinii  ;)

celeBRYTA:
O nie mogę się doczekać, ja ją lubię taką zadziorę ^^ dobry był ostatnio występ jak zatańczyła fanowi na penie ^^ ciekawe co robili pod sceną ^^

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej