Nasze zainteresowania > Film

The Avengers

<< < (2/4) > >>

Kalleye:

--- Cytat: Zuzolinda w 12 Maj 2012, 10:58:45 ---Mnie już mama zapowiedziała, że zabierają mnie z okazji urodzin, więc na 100% obejrzę :) Gra tam Robert Downey Jr., którego role są zawsze niesamowite, więc jestem BARDZO ciekawa :D

--- Koniec cytatu ---


Tony Stark Roberta jest niesamowity :D

Zuzolinda:

--- Cytat: Kalleye w 12 Maj 2012, 11:39:06 ---
--- Cytat: Zuzolinda w 12 Maj 2012, 10:58:45 ---Mnie już mama zapowiedziała, że zabierają mnie z okazji urodzin, więc na 100% obejrzę :) Gra tam Robert Downey Jr., którego role są zawsze niesamowite, więc jestem BARDZO ciekawa :D

--- Koniec cytatu ---


Tony Stark Roberta jest niesamowity :D

--- Koniec cytatu ---
I Sherlock jeszcze *___*

Karmin:
Film na który czekałam odkąd tylko o nim usłyszałam, ale mam taki zawal, że idę dopiero w przyszły weekend do kina <3

Skye:

--- Cytat: Zuzolinda w 12 Maj 2012, 22:32:52 ---
--- Cytat: Kalleye w 12 Maj 2012, 11:39:06 ---
--- Cytat: Zuzolinda w 12 Maj 2012, 10:58:45 ---Mnie już mama zapowiedziała, że zabierają mnie z okazji urodzin, więc na 100% obejrzę :) Gra tam Robert Downey Jr., którego role są zawsze niesamowite, więc jestem BARDZO ciekawa :D

--- Koniec cytatu ---
Tony Stark Roberta jest niesamowity :D

--- Koniec cytatu ---
I Sherlock jeszcze *___*

--- Koniec cytatu ---
Robert jest po prostu idealnie stworzony do roli Starka i Holmesa. I jeszcze ten jego ironizujący ton głosu. Magia.

Co do Avengersów - lubię takie "bajeczki" i cieszy mnei fakt, że podobno powstanie kolejna część:)

farfi:
ponoć w 2015 kolejna część :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej