Nasze zainteresowania > Film

The Avengers

<< < (3/4) > >>

papaja:

--- Cytat: farfi w 20 Sierpień 2013, 16:08:37 ---ponoć w 2015 kolejna część :)

--- Koniec cytatu ---
Ciekawe co takiego wymyślą :)

Skye:

--- Cytat: papaja w 21 Sierpień 2013, 10:54:03 ---
--- Cytat: farfi w 20 Sierpień 2013, 16:08:37 ---ponoć w 2015 kolejna część :)

--- Koniec cytatu ---
Ciekawe co takiego wymyślą :)

--- Koniec cytatu ---
Jakoś mam wrażenie (po ostatniej scenie z jedynki, gdzie Avengersi się rozjeżdżają w swoje strony), że może Stark & Banner (razem odjechali, to tego nawiązuję) coś nabroją z jakąś nową technologią + będzie jakieś nawiązanie do którejś z przygód z komiksu i znów się zacznie;-)


edit: http://www.filmweb.pl/news/Re%C5%BCyser+%22Avengers+2%22+obiecuje+wkurzonego+Ultrona-98263

smigol:
tak w ogóle to mi się wydaje że "Avengers" trochę przekłamuje to co dzieje się w poszczególnych filmach o bohaterach występujących w tym filmie, np. to jak zakończył się "Thor" a jak Thor pojawia się w "Avangers" ponoć nie było połączenia między światami już... wiem że oni je odbudowali ale coś mi się nie zgadza z tym

Skye:

--- Cytat: smigol w 29 Sierpień 2013, 13:58:58 ---tak w ogóle to mi się wydaje że "Avengers" trochę przekłamuje to co dzieje się w poszczególnych filmach o bohaterach występujących w tym filmie, np. to jak zakończył się "Thor" a jak Thor pojawia się w "Avangers" ponoć nie było połączenia między światami już... wiem że oni je odbudowali ale coś mi się nie zgadza z tym

--- Koniec cytatu ---
mnie wkurzało nawiązywanie dosłownie na siłę avengersów w iron man 3:/
Wiesz, zwietrzyli interes to będą robić wszystko by utrzymać fabułę:p

truxax:
Mam tylko nadzieję, że Avengers będzie jeszcze lepsze niż pierwsza część i że reżyserzy nie postawią tylko na to, żeby film zarobił krocie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej