Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Olga nową Top Model  (Przeczytany 2705 razy)

kejtlin

  • Gość
Olga nową Top Model
« dnia: 08 Grudzień 2011, 08:11:12 »
 
Zasłużyła? Głosowaliście na nią?

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2011, 10:42:17 »
Ja głosowałem :) Bardzo cieszę się, że to właśnie Olga została drugą polską Tap Madl xD Mega schudła, najładniej chodziła po wybiegu, świetnie prezentowała kreacje. Olga od samego początku była skupiona na celu i jestem pewien, że nie skończy jak Paulina Papierska.
Do you want more?


Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2011, 15:31:50 »
Jak ja usłyszałem, że to ona wygrywa to odetchnąłem z ulgą... Boże co to by było gdyby Bałon wygrała... ;P

Shaverce

  • Gość
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2011, 16:41:14 »
mi było obojętnie, która wygra ;) Czy Michalina, czy Olga czy Ania. Czas pokaże, która zrobi największą karierę ;) Może się okaże, że ostatnie będą pierwszymi jak w poprzedniej edycji xD Największą karierę nadal robi Ania, a zajęła 3 miejsce.

Pożyjemy, zobaczymy ;)

Bee

  • Gość
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2011, 17:21:47 »
Ja głosowałem :) Bardzo cieszę się, że to właśnie Olga została drugą polską Tap Madl xD Mega schudła, najładniej chodziła po wybiegu, świetnie prezentowała kreacje. Olga od samego początku była skupiona na celu i jestem pewien, że nie skończy jak Paulina Papierska.

Jak ja usłyszałem, że to ona wygrywa to odetchnąłem z ulgą... Boże co to by było gdyby Bałon wygrała... ;P

lepiej bym tego nie ujęła! :)

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudzień 2011, 18:53:51 »
Dla mnie było obojętne, która wygra... Modliłem się tylko, żeby następną "tap madl" nie została Ania Bałon <brrr>. A jeżeli chodzi o wszystkie uczestniczki to byłem za Dorotą : D

pattie

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 159
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
    • Szymon Hołownia&Marcin Prokop
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Grudzień 2011, 19:33:58 »
Buźkę ma przeuroczą :) Jest wysoka, szczupła....Zawojuje! ;D Choć tak samo jak Imagination, wg mnie najładniejsza była D.Trojanowska mimo, że nie spełniała wymogów wzrostowych...:)

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Grudzień 2011, 21:26:12 »
aż sama, się poświęciłam i zagłosowałam oczywiście na Olgę! Chociaż strasznie jest mi przykro jeśli chodzi o Papierską. Przynosi tylko wstyd mojemu woj. -.-

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Grudzień 2011, 22:33:59 »
Ja głosowałem :) Bardzo cieszę się, że to właśnie Olga została drugą polską Tap Madl xD Mega schudła, najładniej chodziła po wybiegu, świetnie prezentowała kreacje. Olga od samego początku była skupiona na celu i jestem pewien, że nie skończy jak Paulina Papierska.

Jak ja usłyszałem, że to ona wygrywa to odetchnąłem z ulgą... Boże co to by było gdyby Bałon wygrała... ;P

lepiej bym tego nie ujęła! :)
Ja nie jestem w temacie, ale dlaczego wszyscy tak najeżdżają na tą Anię ? Totalnie nie ogarniam całego Tap Szpadl, ale wszędzie (fora, twittery) czytam takie złe opinie o niej i ciągle się zastanawiam o co chodzi ???

Chloe

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Grudzień 2011, 16:30:07 »
Głosowałam na Olgę <3 Najładniejszą z uczestniczek moim zdaniem była Olivia ( najładniejszą, co nie znaczy niestety, że najlepszą ) i właśnie Olga! Co do Ani Bałon, to brak mi słów...

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Grudzień 2011, 17:36:33 »
Cytuj
Ja nie jestem w temacie, ale dlaczego wszyscy tak najeżdżają na tą Anię ? Totalnie nie ogarniam całego Tap Szpadl, ale wszędzie (fora, twittery) czytam takie złe opinie o niej i ciągle się zastanawiam o co chodzi ???
to dlatego, że Ania jest uważana za "dziecinną i infantylną". Kiedy się jej słucha, to wydaje się taka nieogarnięta, plącze się i gada bez sensu.
ALE, powiem teraz coś za co pewnie zostałabym zjechana przez pewną część internautów, a dokładniej: zejdźcie z Ani! Przyznam, że nie głosowałam, ani na jedną ani na drugą. Według mnie Olga jest taka jakaś śliczna, słodka i... nudna? Rzeczywiście ma świetną figurę, schudła, jest bardzo ładna, ale w jej sesjach nie zauważyłam niczego specjalnego. Ot, zdjęcia jak zdjęcia. Gdyby Ania została Tap Madl, to pewnie zaczęłyby się komentarze typu "przynosi nam wstyd swoim GADANIEM", a co z talentem? Według mnie Ania była zawzięta, od początku wiedziała czego chce, nie załamała się kiedy dziewczyny nie chciały się z nią kolegować, płakała i była dziecinna, ale pracowała nad tym - nie zapominajcie o tym. Poczekamy, zobaczymy czy Olga zrobi pożytek ze swojego "tytułu", czy pójdzie w ślady Pauliny...
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2011, 17:38:23 wysłana przez Charlie »

Vienna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Justin Bieber! ♥
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Grudzień 2011, 17:55:28 »
Dobrze, że Olga wygrała. Nie lubiłam tej Ani. I tak według mnie najładniejsza ze wszystkich była Dorota :) Szkoda, że nie spełniła wymogów, no ale.. i według mnie jak Olga schudła to jakoś brzydziej wygląda (co nie zmienia faktu, iż jest ładna), wolałam ją jak była troszkę grubsza... A tak wgl to chcę już następną edycję.
kidrauhl is my life ♥
jbieber.pl

Shaverce

  • Gość
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Grudzień 2011, 18:26:33 »
Głosowałam na Olgę <3 Najładniejszą z uczestniczek moim zdaniem była Olivia ( najładniejszą, co nie znaczy niestety, że najlepszą ) i właśnie Olga! Co do Ani Bałon, to brak mi słów...

ja też byłam za Oliwią od początku ;D

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Grudzień 2011, 22:20:44 »
cóż, od początku modliłam się, żeby Ania odpadła. Ogólnie, chciałam, żeby wygrała Dorota - mimo, że była o wiele "za gruba" na modelkę. Wydaje mi się, że ona mogłaby wytrzymać ten cały chaos - pamiętam, jak gdzieś czytałam o tym, że ludzie podziwiają ją za to, iż nie zgodziła się ze zdaniem Tyszki, czy coś w tym stylu. Ale jeśli o finalistki chodzi - głosowałam na Olgę i nie zawiodłam się na niej. Mam nadzieję, że już niedługo świat o niej usłyszy :)
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

Kalleye

  • Gość
Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Grudzień 2011, 22:29:26 »
A ja nie ogarniam co wy w tym piorącym mózgi szoł widzicie...

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Olga nową Top Model
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Grudzień 2011, 22:29:26 »