Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: American Horror Story  (Przeczytany 8819 razy)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
American Horror Story
« dnia: 13 Październik 2011, 12:13:17 »


Cytuj
Akcja skupia się na rodzinie Harmonów (Britton, McDermott i ich nastoletnia córka, grana przez Taissę Farmigę), którzy kupują duży, stary dom w Los Angeles. Mówi się, że posiadłość jest nawiedzona i była miejscem wielu morderstw. Rodzina ma problemy - Vivien i Ben są psychologami. Ona kiedyś zdradziła męża z jednym ze studentów medycyny. Wciąż pracują nad zaufaniem. Niedawno Vivien poroniła, co także jest kluczowe w jej wewnętrznych problemach.

Zachary Quinto zagra tam w minimum 4 odcinkach ! <3
bardzo klimatyczny serial podoba mi się, muzyka jest b.dobra tak jak i ujęcia. Akcja z tą sprzątaczką jest nieźle pokręcona . a te przebłyski przy napisach końcowych sa genialne
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2012, 01:57:18 wysłana przez `kaniejka »




Kalleye

  • Gość
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Październik 2011, 14:42:17 »
Oglądam. Fajne, aczkolwiek trochę nie ogarniam, szczególnie tej sprzątaczki (szczególnie czy ona żyje czy nie xD Bo ta babka co ma dziecko z Downem jakiś tekst do niej "chcesz bym cię znowu zabiła".)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Listopad 2011, 22:54:29 »
Właśnie zastanawiam się nad ewentualnym oglądaniem tego serialu. Może ktoś z Was go ogląda i poradzi. Jest sens poświęcenia czasu na ta produkcję i czy wciąga?
Do you want more?


`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Listopad 2011, 23:56:14 »
Właśnie zastanawiam się nad ewentualnym oglądaniem tego serialu. Może ktoś z Was go ogląda i poradzi. Jest sens poświęcenia czasu na ta produkcję i czy wciąga?

zdecydowanie to jest epickie !
btw dzisiaj była premiera w polskiej telewizji

@Kalleye ona jest martwa


jak Evan Peters nie dostanie Emmy za role Tate'a to pozabijam !




Kalleye

  • Gość
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Listopad 2011, 00:13:36 »
@Kalleye ona jest martwa

Tak zaczaiłam. Tam ze 3/4 ludziów jest martwych tak na moje oko xD

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Grudzień 2011, 18:19:17 »
W takim razie, chyba zaryzykuje i obejrzę pierwszy odcinek :) Może wkręci mi się tak samo jak TVD xD

-EDIT-

Obejrzałem już cztery odcinki i zaraz zabieram się za piąty i szósty. Ten serial jest genialny, w sam raz przy oczekiwaniu na nowe odcinki Pamiętników :)
Do you want more?


`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Grudzień 2011, 17:00:42 »
Hi, I'm Tate. I'm dead. Wanna hook up?




Kalleye

  • Gość
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Grudzień 2011, 20:52:05 »
Z odcinka na odcinek robi się coraz lepiej.
Ale ta akcja z Violet aż na tyle oczywista, że na to nie wpadłam xD

Jednak nurtują mnie ci bliźniacy (te dzieciory w bluzkach w paski), pojawili się ze dwa razy i w sumie za wiele o nich nie wiadomo, a  najbardziej mnie ciekawą xD
« Ostatnia zmiana: 11 Grudzień 2011, 20:54:10 wysłana przez Kalleye »

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Luty 2012, 14:18:31 »
Jednak nurtują mnie ci bliźniacy (te dzieciory w bluzkach w paski), pojawili się ze dwa razy i w sumie za wiele o nich nie wiadomo, a  najbardziej mnie ciekawą xD

miałam nadzieję że ich wątek rozszerzą w finale


NEWS:
Jessica Lange zagra w 2 sezonie
a na pewno sie nie pojawią : McDermott,Britton,Farmiga
więc jest możliwość dla Evana !




Kalleye

  • Gość
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Luty 2012, 14:20:58 »
Evan musi się pojawić! A jak nie to sztab AHS jest kolejnym w kolejce do zabicia XD

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Sierpień 2012, 21:06:41 »
W październiku premiera drugiego sezonu. Tym razem kolejną serię zatytułowali "American Horror Story: Asylum" i oto co media pisza na temat produkcji:

Cytuj
Akcja rozgrywa się w 1964 roku. W "American Horror Story: Asylum" wystąpią Jessica Lange, Sarah Paulson, Evan Peters, Lily Rabe, Zachary Quinto, James Cromwell i Joseph Fiennes. Pierwsze zdjęcia do mini serii rozpoczęły się 17 lipca. Światową premierę zaplanowano na październik br., polscy widzowie zobaczą serial wkrótce po amerykańskiej premierze na kanale FOX.

"Kiedy promowaliśmy serial w zeszłym roku nie chcieliśmy zdradzać wszystkich szczegółów publiczności, np. tego który z bohaterów nie przeżyje itp." - tłumaczył współtwórca i producent wykonawczy Ryan Murphy. "Teraz, gdy wiemy już, że każdego roku będziemy opowiadać pewną historię, uznaliśmy że przyszedł czas na to, by zapowiedzieć nową część."

"Wybraliśmy tytuł 'Asylum', bo nie tylko opisuje miejsce - szpital dla umysłowo chorych, który niegdyś był oddziałem leczenia gruźlicy, prowadzony przez bohaterkę Jessicę Lange - ale oznacza także "przystań" dla niekochanych i niechcianych. Tegoroczny motyw przewodni to zdrowie psychiczne i radzenie sobie z problemami."

A tu pierwszy sneak peek drugiej serii https://www.facebook.com/photo.php?v=4428703844541
Obejrzałem pierwszą serię i nie zawiodłem się. Mam nadzieję, że i tym razem zaserwują porządną dawkę emocji, zwłaszcza że akcja rozgrywa się z szpitalu dla umysłowo chorych.
Do you want more?


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Kwiecień 2013, 17:58:05 »
Drugi sezon dziwny po pierwszych dwóch odcinkach odpuściłem sobie. Nie wiem czy dobrze.. może tylko pierwsze dwa były dziwne, warto powrócić ?

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Kwiecień 2013, 20:00:15 »
Ja obejrzałem całe dwa sezony. Zdecydowanie jeden i drugi jest równie dobry, bo opowiadają całkiem inne historie. Nie chcę spoilerować na temat odcinków z drugiego sezonu, ale akcja rozkręcała się z każdym odcinkiem.
Do you want more?


PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Październik 2013, 20:29:06 »
Jestem świeżo po obejrzeniu pierwszego odcinka 3 sezonu "American Horror Story: Coven". Póki co produkcja jest obiecująca. Jako ciekawostkę dodam, że jedną z głównych postaci (uczennic) gra Emma Roberts.
Do you want more?


Nowijka88

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Październik 2013, 13:13:42 »
Z trailera wynika że 3 sezon to klimaty wodoo? Bo jeśli tak to ja sobie odpuszczę, drugi sezon mi się nie podobał też ;/

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: American Horror Story
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Październik 2013, 13:13:42 »