Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: The Lying Game  (Przeczytany 3712 razy)

Maddie

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 215
  • Reputacja: 6
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Portal Fan-Strefa.pl
Odp: The Lying Game
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Styczeń 2012, 20:33:48 »
No oby Emma mogla zostac pelnoprawnym czlonkiem ich rodziny, chociaz ten Ted sie momentami zachowuje, jakby mu jaj brakowalo  ;D Z drugiej strony, we wszystko jest Alec zamieszany zapewne, ale nie kumam, czemu by chcial smierci ktorejs z blizniaczek?
Maddie || fan-strefa.pl


onomatopeja

  • Gość
Odp: The Lying Game
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Styczeń 2012, 18:55:13 »
Jak dla mnie, to Alec ogólnie jest bardzo podejrzany. Sam też z kolei podejrzewa, że Emma i Sutton zamieniły się miejscami. A przynajmniej tak dedukuję po pewnym epizodzie, kiedy to "złapał" Emmę na wieczornym joggingu. ;P Ogólnie, to w całości najciekawsze jest to, że zdarzyć może się wszystko, więc ciekawi mnie, jak scenarzyści to wszystko rozwiną.

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: The Lying Game
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Styczeń 2012, 19:49:39 »
Szkoda mi teraz jest Emmy. Jestem ciekawa co z nią teraz będzie i gdzie pójdzie. Mam nadzieję, że nie do tych psycholi. W ostatnim odcinku to wydawało mi się, że Sutton chce wykiwać Emmę. Zapewne tak będzie :(

Jen

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Scarlett!
Odp: The Lying Game
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Luty 2012, 21:00:34 »
oglądam. serial nawet fajny, można się wciągnąć. ja jestem ciekawa co teraz będzie z ethanem.

jasmine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Jasmine Villegas Polska
Odp: The Lying Game
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec 2012, 16:18:28 »
Ostatni odcinek pierwszego sezonu i w sumie ostatnia scena była bardzo zaskakująca :o spodziewałam się po Sutton wszystkiego, ale o tym nigdy nie pomyślałam XD ma ktoś jakieś informacje na temat 2 sezonu?
"Im just a simple girl living out my dream :)"  / Jasmine Villegas, Miley Cyrus, Pixie Lott, MaRina, Rita Ora,Katy Perry, Chris Brown, Eminem, Drake, Jessica Stroup, Ashley Benson, Nina Dobrev, Jessica Lowndes, Sophia Bush♥

Fellie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: The Lying Game
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Sierpień 2012, 20:17:14 »
Kolejny serial, który uwielbiam! :D nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.
poza kontrolą widzę kres skoro ciebie nie ma obok, nie ma łez, nie ma słów, które bolą.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: The Lying Game
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Sierpień 2012, 20:17:14 »