Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Lady Gaga odpowiedzialna za porażkę albumu "BI~ON~IC" Christiny Aguilery?!  (Przeczytany 1029 razy)

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Przeczytajcie to: http://xtina.pl/2011/08/muzyczny-spisek-przyczyna-porazki-bionic/ i powiedzcie co o tym myślicie? Xtina.pl to dla mnie bardzo zaprzyjaźniona strona i wpadli na pomysł, aby spróbować otrzymać jakieś wyjaśnienia, najszczególniej zależy wszystkim na wyjaśnieniach samej Gagi, więc postanowili się przyłączyć do akcji na Twitterze   #BionicTruth   fajnie gdyby się udało zrobić z tego światowy trend, wtedy moglibyśmy liczyć na to że ktoś to zobaczy i się do tego ustosunkuje. Zachęcam to Twitania i do skomentowania wszystkiego tutaj :)
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Lady Gaga odpowiedzialna za porażkę albumu "BI~ON~IC" Christiny Aguilery?!
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Sierpień 2011, 00:53:42 »
Podobno suka z niej niezła ! XD

co do spisków jak dla mnie wymysł samej aguilery.. po prostu nagrała szajs a  że gaga wtedy odniosła sukces to musiała na kogoś zwalić winę ... żałosne i tyle

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: Lady Gaga odpowiedzialna za porażkę albumu "BI~ON~IC" Christiny Aguilery?!
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Sierpień 2011, 16:42:32 »
ol ol jakbyś wgl nie czytał.. Nagrała piosenkę z Maroon5 która radzi sobie na każdej liście świetnie, na Billboardzie była nawet chyba na chwile na pierwszym miejscu i nagle znika z KISS ? no chyba coś nie halo. A BI~ON~IC to bardzo dobra płyta, tylko nikt nie miał szansy jej posłuchać od początku do końca bo wszyscy ją zbojkotowali ;/ No skoro pracowali nad nią Ladytron, Goldfrapp, Le Tigre, Linda Perry, Sia, MIA to nie mógł wyjść shit.. więc coś jest na rzeczy -,- To że Gaga jest fajna i sławna nie zwalnia jej z bycia suk* xD Mimo wszystko lubię obie, ale szkoda że się nie lubią..
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Lady Gaga odpowiedzialna za porażkę albumu "BI~ON~IC" Christiny Aguilery?!
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sierpień 2011, 22:03:11 »
oh... moim zdaniem na plycie tylko not myself today nadaje sie na hit ...

Bartosz

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 441
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • HoneySkarbek.pl
Odp: Lady Gaga odpowiedzialna za porażkę albumu "BI~ON~IC" Christiny Aguilery?!
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Sierpień 2011, 21:48:31 »
Bionic jest bardzo fajne oprócz "Elastic Love", które jest dla mnie porażką nr. 1. Gaga to suka i nie wiadomo to od dziś...

Piotr

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Muzykoholicy
Odp: Lady Gaga odpowiedzialna za porażkę albumu "BI~ON~IC" Christiny Aguilery?!
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Sierpień 2011, 20:18:58 »
Brednie jakieś.  :( :( :(

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Lady Gaga odpowiedzialna za porażkę albumu "BI~ON~IC" Christiny Aguilery?!
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Sierpień 2011, 23:24:59 »
Przeczytałam cały artykuł ale również komentarze. wybrałam dwa fajne:
"robimy hałas, panowie i panie."
"TA GAGA TO OD WSZYSTKICH ZRZYNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BIEDNA CHRISTINA, IDE KUPIC JEJ PŁYTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" 


Z szacunkiem dla ludzi, ale przez takich jest ta wojna fanowska między Potworami Gagi a Fanami Xtiny. A te dwie  powoli mają cąłą tą sprawę w dupie, tylko fani, jak kibole na meczu się piorą. Żenujace.

Czytałam calutki news. I co wnieśli do tematu? nic. Taki już ten świat jest skorumpowany i fałszywy...  By w showbiznesie chodziło o talent, to byłoby super i nie bło zmarnowanych talentów :) To kwestia kasy, siły przebicia no i znajomości. A ludzie się przejmują takim czymś (patrz. komentarze cytowane wyżej) a większa korupcja jest wokół nas i to chyba gorsze niż to kto komu wystawił gorsża recenzję, zadzwonił do radia czy przekupił kogoś by czegos nie grali.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Lady Gaga odpowiedzialna za porażkę albumu "BI~ON~IC" Christiny Aguilery?!
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Sierpień 2011, 23:24:59 »