Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Dr House  (Przeczytany 2646 razy)

Kalleye

  • Gość
Odp: Dr House
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Luty 2011, 19:26:18 »
Szczerze mówiąc to dużo moich znajomych zachwyca się tym serialem ale mnie on kompletnie nie wciąga

mam tak samo ; ))
Trzeba umieć to oglądać, zresztą jak każdy serial.

Morrighan

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • MoonDance
Odp: Dr House
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Luty 2011, 21:56:27 »
mnie wciągnął ale tylko na początku kiedy pierwsze serie były naprawdę ciekawe, teraz jest dla mnie już zbyt przereklamowany

Dokładnie tak.
Ogólnie przestałam oglądać gdzieś w połowie, czy w jednej czwartej. Serial zaczął się ukierunkowywać nie na akcję, a na debilne miłostki, według mnie.

weku

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • xtina.pl
Odp: Dr House
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Luty 2011, 00:12:56 »
Jak dla mnie serial jeden z lepszych :) Przede wszystkim bezbłędni aktorzy i same teksty Housa które momentami rozwalają mnie na łopatki :) Ja już jestem po 7 sezonie i szczerze to nie powaliło mnie jak poprzednie - pierwsze 4 sezony najlepsze, 5 trochę słaby, 6 już jak dla mnie może być ale w 7 czegoś brakuje... 

Rubinek

  • Gość
Odp: Dr House
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Czerwiec 2011, 23:47:03 »
nigdy nie lubiłam serialów o tej tematyce, ku mojemu zdziwieniu Housa od pierwszego odcinka polubiłam.
serial jest niepowtarzalny, barwny świetnie zagrana rola Housa przez Haugh Larie to on nadaje temu serialu swoją niepowtarzalność i magię. Choć przyznam że z kolejnym sezonem ta magia zmniejsza się.

Marleejova

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Miley Ray Cyrus
Odp: Dr House
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Sierpień 2011, 18:58:40 »
Kocham House'a! A słyszeliscie, ze Hugh nie chce juz grac w dalszych seriach? 0.o ja bylam w szoku jak to przeczytałam ..
MileyRayCyrus.pl

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Dr House
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Sierpień 2011, 19:02:18 »
Kocham House'a! A słyszeliscie, ze Hugh nie chce juz grac w dalszych seriach? 0.o ja bylam w szoku jak to przeczytałam ..

Jak chce podobno wrócić do rodziny do UK to nikt mu tego nie zabroni. Jeszcze jedna seria i po Hałsie :<

onomatopeja

  • Gość
Odp: Dr House
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Wrzesień 2011, 22:53:53 »
Jestem House'oholiczką! Zaczęłam oglądać gdzieś wraz z polską premierą 2. sezonu i to zupełnie przypadkowo. Pamiętam, że gdy Dwójka podjęła się emisji i natrafiłam na spot reklamowy to mnie odrzucił. Jednak, gdy obejrzałam jeden odcinek to wciągnęłam się zaczęłam oglądać każdy kolejny. Aktualnie oczekuję premiery 8. sezonu i, jestem pewna, Hugh Laurie nie zawiedzie!

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: Dr House
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Grudzień 2011, 22:37:18 »
a ja jakoś w wakacje miałam obsesję na jego punkcie. w wolnym czasie obejrzałam 4 sezony, ale na piątym poprzestałam. mam wrażenie, że w kolejnych sezonach on się ciągnie i nie interesuje mnie tak bardzo. Sądzę, że gdyby zaprzestali na 5 sezonie, byłoby dobrze. :)
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Dr House
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Grudzień 2011, 22:37:18 »