Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Fanka

Strony: [1] 2 3 ... 5
1
Film / Odp: Jaki film ostatnio oglądałeś w TV?
« dnia: 15 Kwiecień 2014, 11:47:27 »
Film jak film, albo jest zrobiony dobrze,albo nie,a jednak filmy dokumentalne pokazują rzeczywistość i takim dokumentem ostatnio oglądanym przeze mnie był : "Sarajewo,moja miłość" fakt autentyczny,mówiący o miłości dwoje młodych ludzi Serba i Bośniaczki (wiadomo w latach 90-tych toczyła się między oba krajami krwawa wojna). Młodzi (znający się od szkoły podstawowej) planowali po wojnie ślub,wszyscy im dopingowali,kochali ich,mimo,że historia mówiła coś innego i tak było dopóki nie wybuchła wojna.Młodzi zaczęli się momentami ukrywać,załatwiono im potem za łapówkę ucieczkę w spokojne miejsce,gdzie nie ma wojny,gdyby poczekali jeszcze dwa m-ce żyliby, ucieczka możliwa by była przez wykopany tunel pod miastem,ale oni byli pewni,że wszystko jest załatwione,a krótka seria z karabinu maszynowego zakończyła ich żywot parę metrów przez upragnioną wolnością.Do dnia dzisiejszego nie wiadomo,kto puścił tę morderczą serię. Jeśli ktoś będzie miał okazję obejrzeć ten dokument - gorąco  polecam.

2
Seriale / Odp: Inne seriale TV
« dnia: 15 Kwiecień 2014, 11:37:48 »
Ciekawy jest też serial "Prawo Agaty", czy choćby "Komisarz Alex" ,ale muszę szczerze przyznać ,że "Komisarz Rex" - produkcji włosko-niemieckiej jest o wiele ciekawszy,a w naszym serialu czegoś brakuje. W serialu u naszych sąsiadów jest sużu ciekawsza i sama akcja i sam temat.

A wspomniene wyżej seriale paradokumentalne czy choćby fabularno-dokumentalne oparte są na prawdziwych faktach.

3
Seriale / Odp: Anna German
« dnia: 15 Kwiecień 2014, 11:31:13 »
Troszkę nie do końca podobno zgodne było z prawdą i też nie do końca pokazali takie zakończenie jakie powinno być, ale ogólnie film uważam za świetnie zrobiony,szkoda tylko, że wcześniej Polska nie pomyślała o zrobieniu go.Wiadomo, kto nas w tym wyprzedził.

4
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 15 Kwiecień 2014, 11:27:01 »
Eltona Johna " w piosence z filmu "Król Lew" : "Can You Feel The Love Tonight" :


https://www.youtube.com/watch?v=S6xBTxXcXIU 

5
Gry / Odp: Gry płatne czy darmowe?
« dnia: 09 Luty 2014, 12:04:35 »
Wiadomo, że gry darmowe,nie będą takie dobre,jak płatne, ale to nie oznacza, że te darmowe nie są ok.Zresztą ja grywam np na fejsie w platformówki, są całkiem fajne.Przecież chodzi o rozrywkę i oderwanie się od problemów dnia codziennego,a to uzyskuje się w czasie grania w gry Internetowe. :)

6
Książki / Odp: Ostatnio przeczytana ksiązka?
« dnia: 09 Luty 2014, 12:00:11 »
Lubię czasami wracać do już raz przeczytanych książek,tak jak ostatnio,przeczytałam po raz któryś "Pachnidło" Patricka Süskinda.Książka ciekawa ukazująca XVIII - wieczny Paryż ,światowe centrum mody i elegancji i jego bohatera - karła obdarzonego niepospolicie wrażliwym zmysłem powonienia.

7
Film / Odp: Jaki film ostatnio oglądałeś w TV?
« dnia: 06 Luty 2014, 12:53:00 »
Oglądałam kilka filmów, ale jeden szczególnie zapadł mi w pamięci,to był niby horror, ale ja bym określiła go jako s.f. i w dodatku kiepska bajka dla dużych dzieci,a chodzi o film "Ośmiornica2" - w nowojorskim porcie żyje gigantycznych rozmiarów ośmiornica i atakuje przypadkowe osoby,a wygląda to tak,jakgdyby na nie się specjalnie czaiła. Jest niby gigantycznch rozmiarów,a czasami mieści się w bardzo maleńkim pomieszczeniu.

8
Dyskusja ogólna / Odp: Stolarz - przeszłość czy przyszłość?
« dnia: 15 Październik 2013, 10:05:29 »
Jednak nie porównywałabym mebli z IKEA do mebli wykonanych przez stolarza.Bo wiadomo,że meble dostarczane do sklepów są wykonywane przez W-ty które patrzą na ilość,a nie na jakość ich wykonania. Natomiast stolarzowi zależy na zdobyciu dobrej renomy,a tym samym na zdobywaniu coraz więcej klienteli,bo klient zadowolony poleca wykonawcę dalej.Ktoś wspomniał o wyjazdach za granicę,owszem ludzie uciekają z braku pracy w Polsce,ale jeśli ktoś myśli poważnie o swojej i rodzinie przyszłości,robi wszystko aby zacząć robić coś konkretnego u siebie w kraju,a nie uciekać i zasilać zachodnie rynki,którym i tak lepiej się powodzi niż Polsce.Stolarz to artystyczny fach,a jeśli ktoś ma do tego predyspozycje,chęci do pracy,lokal i forsę na zagospodarowanie go - to tylko zakasywać rękawy i działać. Nie każdy czasami dysponuje gotówką,dlatego bierze się kredyty,które motywują do wytężonej pracy,aby móc je spłacać.

9
Kosz / Godne polecenia
« dnia: 11 Październik 2013, 19:57:13 »
Każdy słucha czegoś innego,ale jest wiele utworów i wielu wykonawców,którzy śpiewają, tak że aż buty spadają.Osobiście uwielbiam słuchać zespołu "ENEJ", "PECTUS", "EDYTY GORNIAK","BARTOSIEWICZ", "KASI KOWALSKIEJ", "CEREKWICKIEJ","PRESLEYA", "MICHAELA JACKSONA"

10
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 11 Październik 2013, 19:50:35 »
W tej chwili słucham piosenki z filmu Dirty Dancing" - https://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo 

11
Dyskusja ogólna / Odp: Stolarz - przeszłość czy przyszłość?
« dnia: 26 Wrzesień 2013, 11:23:38 »
cemspos - masz rację - dobry stolarz z głodu nie umrze,a jeszcze jak jest solidny, dokładny i w terminie wykonuje swoją pracę,a jak jeszcze swój Zakład ma wyposażony w odpowiednie maszyny i urządzenia- to czysta przyjemność korzystać z usług takiego fachowca.Dłuższy czas nie przywiązywałam wagi do maszyn - żadnych, a już w szczególności do takich profesjonalnych jakie mają niektóre Zakłady Stolarskie, a mam na myśli Hammera u niektórych, a Feldera u innych,co wcale nie oznacza,że dzisiaj jestem jakimś tam w tej dziedzinie fachowcem,nic z tych rzeczy,ale jedno wiem, że Hammer jest dla hobbistów,Felder dla profesjonalistów i tyle na temat mojej znajomości. ;) ale uważałam, uważam i zawsze tak będzie, że mimo wielu godzin spędzonych w takim Warsztacie, praca stolarza z całą pewnością sprawia każdemu fachowcowi wiele satysfakcji.I chyba tech zawód należy jednak do przyszłości.Pozdrawiam.

12
Dyskusja ogólna / Odp: Stolarz - przeszłość czy przyszłość?
« dnia: 11 Wrzesień 2013, 10:34:48 »
Jasne, od czegoś należy zacząć, jeśli nie ma się np swojego W-tu, a ma się spryt, chęć do pracy i wizję jak ma wyglądać dany mebelek - dobrze jest się "zahaczyć" u kogoś, by potem móc otworzyć własny biznes. Wiadomo, że praktyka czyni mistrzem, a od dobrego fachowca można się wiele nauczyć, o ile oczywiście chce się tego.A czy samemu poprowadzi się taki Zakład Stolarski? , no nie jestem tego pewna, czy dałoby się radę,mimo, że taki Zakład będzie wyposażony w odpowiednie i maszyny i urządzenia, pomocnik zawsze będzie potrzebny. :) Niby lepiej i łatwiej się pracuje przy odpowiednim wyposażeniu,ale zawsze co cztery ręce to nie jedna,bo inne sprawy bardziej przyziemne,też bywają do załatwienia,a aby Zakład przynosił zyski, musi być otwarty przez jakąś ilość godzin.:),ktoś w nim zawsze być musi. Do usłyszenia i pozdrawiam.

13
Gry / Odp: Gry płatne czy darmowe?
« dnia: 02 Wrzesień 2013, 14:49:20 »
Milady - Jak to nie widzisz żadnej różnicy? Przecież te darmowe nie bywają tak skomplikowane jak płatne. Zresztą ja także korzystam z paysafecard, jeśli mam zapłacić za grę,ale grywam także i w te darmowe,bo dlaczego nie?  PA_BLO - w diamenty na fejsie to i ja grywam - gra niby dziecinna,a wciąga :), Skye - ostatnio też zaczęłam grywać na moim HTC - zresztą widzę w pociągu,jadąc do pracy, jak komórki idą w ruch - a grywam w Angry Birds - tutaj dopiero trzeba cierpliwości.

14
Seriale / Odp: Anna German
« dnia: 02 Wrzesień 2013, 13:47:18 »
Film  mi się podobał, ale podobno nie do końca był zgodny z prawdą. A w tej chwili pożyczyłam książkę "Anna German" - we wspomnieniach . Tańcząca Eurydyka- Marioli Pryzwan, zobaczę jak daleko film odbiega od książki. :)

15
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 02 Wrzesień 2013, 13:42:27 »
Perfect "Autobiografia" : http://www.youtube.com/watch?v=Vh6V5kxPW_o

Strony: [1] 2 3 ... 5