Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Mikaela

Strony: [1] 2
1
Pomoc / Aktualizacja wordpressa - strona nie działa
« dnia: 01 Wrzesień 2014, 09:59:13 »
Mam mały problem, wczoraj zrobiłam aktualizację strony i od tego czasu nie mogę zalogować się do panelu administratora. Spróbowałam wyszukać błąd no i niby się udało jednak jeżeli wyszukuję go w pliku functions.php w wskazanym miejscu nie ma nic takiego. Dokładnie wyskakuje mi taki komunikat:

Notice: Korzystanie z register_sidebar_widget uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.8! Zamiast tego użyj wp_register_sidebar_widget(). in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3078 Notice: Korzystanie z register_widget_control uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.8! Zamiast tego użyj wp_register_widget_control(). in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3078 Notice: Korzystanie z register_sidebar_widget uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.8! Zamiast tego użyj wp_register_sidebar_widget(). in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3078 Notice: Korzystanie z register_widget_control uznawane jest za przestarzałe od wersji 2.8! Zamiast tego użyj wp_register_widget_control(). in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 3078 Warning: require_once(/home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html//wp-admin/includes/plugin.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-maintenance-mode/inc/key-check.php on line 9 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html//wp-admin/includes/plugin.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/drhart/domains/rachelbilson.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-maintenance-mode/inc/key-check.php on line 9 

Kompletnie nie wiem co zrobić, myślałam że to przez wtyczkę i nawet jak ją zdezaktywowałam to strona pokazuje się ale zalogować się dalej nie mogę. Ktoś z was jest może w stanie i pomóc? :)

2
Dyskusja ogólna / Zdjęcia prywatne
« dnia: 29 Sierpień 2014, 19:05:22 »
Mam małe pytanie, co sądzicie o zaprzestaniu dodawania zdjęć wykonanych przez papparazzich? Od dawna zanoszę się z takim zamiarem, chciałabym uszanować fakt, że Rachel nie jest jedną z gwiazd, które dzielą się swoim życiem prywatnym z całym światem.Jednak prawdę mówiąc wtedy aktualizacje na stronie byłby całkowicie sporadyczne.. Możecie mi pomóc w podjęciu decyzji? :)

3
Promocja strony / EmilyVanCamp.pl
« dnia: 05 Maj 2014, 18:13:02 »
Mam nadzieję,że już na dniach zostanie otwarta pierwsza polska strona poświęcona Emily VanCamp (Zemsta). Czekam już tylko na podpięcie domeny :) Poszukuję chętnych do wymiany elite oraz top.

4
Seriale / House of Cards
« dnia: 03 Kwiecień 2014, 18:20:42 »


Francis Underwood jest bezwzględnym politykiem próbującym się zemścić na prezydencie, który pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu.

Póki co serial ma dwa sezony,został już przedłużony do 3.

_______________
Osobiście uwielbiam ten serial nie tylko ze względu na sam temat i gierki głównych bohaterów ale za autentyczności Kevina S. jako bezdusznego polityka. Ktoś jeszcze to oglądał?

5
Promocja strony / RachelBilson.pl
« dnia: 04 Listopad 2013, 17:49:20 »
Ponieważ niedługo nastąpi otwarcie (ponowne) Rachel Bilson Polska, tym razem z nowym adresem - rachelbilson.pl chciałam już wam o tym wspomnieć :) Myślę, że 12 listopada wszystko powinno być już gotowe..

Chętnie wymieniamy się linkami!

6
Kosz / Neilpatrickharris.fan-strefa.pl
« dnia: 03 Lipiec 2012, 18:58:07 »

Jeżeli nie kojarzycie nazwiska.. Barney Stinson. Przewiduję otwarcie strony na 10-15 lipca, zobaczę jak szybko mi pójdzie. Póki co zapraszam do GALERII. Bardzo chętnie wymienię się linkami :)

7
Kosz / AmberHeard.fan-strefa.pl
« dnia: 07 Kwiecień 2012, 15:37:52 »
Nadie i ja otwieramy razem stronę o cudownej Ambeeer! <3 Chętnie wymienimy się linkamii;>

8
Dyskusja ogólna / Urodowe triki :)
« dnia: 01 Kwiecień 2012, 15:43:32 »
Ponieważ jestem wielką fanką tych wszystkich urodowych blogów, beauty guru z YT korzystam z ich porad ale może wy też jakieś macie?;>

Ja np.
- używam talku zamiast suchego szamponu :d
- piję koktajl z natki pietruszki i jabłka (ma zagęscic włosy)

9
Kosz / Problem z newsami
« dnia: 27 Marzec 2012, 21:07:27 »
Mam problem z moją stroną, a konkretnie z newsami.. mimo,że zainstalowałam nowego wordpressa problem nie zniknął. Nie wiem czy to problem kodu, ale jeśli tak to istniałby od początku. Nie wiem już co robic:( Skanuje swój komputer bo może mam wirusa i wkradł mi się na stronę? Wkleję wam tutaj mój kod do index.php, może ktoś z was zauważy błąd czy cokolwiek.. bo ja już nie mam na to siły.

Cytuj
<?php get_header();?>
</div></div>

<DIV style="left: 528px; width:586px; visibility: visible; position: absolute; top: 531px; ">
<?php if (have_posts()) : while (have_posts()) : the_post(); ?>
 <table background="http://gossip-girl.com.pl/wp-content/themes/springupper/images/gora.png" cellspacing="0" style="  "><tbody><tr><td style=" width:286px;   padding-left: 5px; padding-top:25px;">
   <font style="     font-family:arial;
        font-size: 16px;
        color: #8998b3   ;
text-shadow: 1px 1px 0px #404e68; text-transform: uppercase;"> <?php the_title(); ?> </font>
</td>

</left>

<td class="2"  style="left: 286px; width:300px;  padding-top: 0px; padding-left: 1px; float: right; position: right;
">
  <?php the_post_thumbnail(); ?>

</td><br></tbody>
</right>
</table>

 <table background="http://gossip-girl.com.pl/wp-content/themes/springupper/images/1gora.png" cellspacing="0" style="  -moz-border-radius:3px; "><tbody><tr><td style=" width:586px; height: 41px; padding-left: 15px; padding-top:3px;">
 <font style="     font-family:arial;
        font-size: 12px;
        color: #827e7c   ;
text-shadow: 1px 1px 0px #c3bdbb;"> <em>Post został napisany przez <b><?php the_author(); ?></b> dnia <?php  the_time('d.m'); ?>. Skomentuj <?php comments_popup_link(' (0)', ' (1)', '(%)'); ?> </em></font>
</table></tbody>

 <table background="http://gossip-girl.com.pl/wp-content/themes/springupper/images/post1.png" cellspacing="0" style="  -moz-border-radius:0px; "><tbody><tr><td style=" width:586px; height: 41px; padding-left: 15px; padding-top:3px;">

<font style="    font-family:arial;
        font-size: 12px;
        color: #a7a082   ;
text-shadow: 1px 1px 0px #dcd4b5;><?php the_content(''); ?> </font></tr></td></tbody></table>

<table style="margin-bottom: 30px;" ><img src="wp-content/themes/springupper/images/endpost.png">
</table>
        <?php endwhile; ?>

        <?php endif; ?>
<center><?php posts_nav_link(' • ', __('« Nowsze posty'), __('Starsze posty »')); ?></center>
<br><br>
</div><div  id="wp-pagenavi">
  <?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); } ?>
</div>

<br>

<?php get_footer();?>
</div>10
Kodowanie / Dwa slideshowy
« dnia: 26 Luty 2012, 22:28:59 »
Tak jak w temacie, jak umieścic w kodzie dwa zupełnie oddzielne slideshowy?

11
Dyskusja ogólna / Teza do prezentacji maturalnej
« dnia: 23 Luty 2012, 23:32:13 »
Siedzę,siedzę,siedzę i nic nie mogę.. może ktoś z was wie jak sformułowac tezę maturalną? Mój temat to : Nieśmiertelni kochankowie w literaturze. Omów zagadnienie na wybranych przykładach.

Chciałam zrobic coś w stylu:
Cytuj
Miłosc jako jedyne uczucie,które sprawia,że możemy stac się nieśmiertelni.

Ale mam wrażenie,że to masło maślane.

12
Kosz / AshleyandLucy.com.pl
« dnia: 20 Luty 2012, 19:50:38 »

tumblr.com
Już niedługo otwieram nową stronę dzięki uprzejmości Fan-Strefy,która pozwoliła mi adoptowac domenę. Moja pierwsza strona na f-s.pl też była właśnie o nich.. ;-) W każdym razie bardzo chętnie wymienię się z każdą stroną elite/top + możliwe rodzinne z innymi podobnymi stronami! Ktoś chętny?

13
Skrypty / Post Thumbnail
« dnia: 19 Luty 2012, 12:10:42 »
Od dawna szukałam opcji/pluginu do wordpressa,który umożliwiłby mi wstawianie takich obrazków jak,np.
http://emmaroberts.pl/. Teraz wiem,że jest to "has_post_thumbnail" ale nie mam w ogóle pojęcia jak go zainstalowac wstac do kodu. Niby robię wszystko to co piszą w instrukcjach ale zawsze wsykakuje mi błąd,że nie można odnalezc tego. Czy ktoś z was wie może co z tym zrobic?


Już nie ważne, wreszcie zadziałało;)

14
Dyskusja ogólna / Czasy mylogowe,itp.
« dnia: 31 Styczeń 2012, 23:50:46 »
Nie wiem czy to odpowiednie miejsce na taką rozmowę ale pamiętacie jeszcze te czasy mylog'a? Kiedy pobierało się grafikę z różnych stron i startowało z html'em?  ;)

Boże, ile fajnych osób ja poznałam przez sweetkisses.fora.pl które założyła Shelby. Jestem ciekawa czy jest tu ktoś z tamtego forum.

15
Pomoc / Wirus na stronie o.O
« dnia: 18 Styczeń 2012, 20:38:07 »
Na mojej stronie wyświetla się komunikat:

Cytuj
Witryna www. rachel-bilson. pl zawiera złośliwe oprogramowanie. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.

Wiecie co mam teraz zrobic? Ja w ogóle nie mam pojęcia od czego zacząc..

Strony: [1] 2