Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Lory

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Kosz / Odp: Justin-Bieber.Com.Pl
« dnia: 14 Wrzesień 2012, 23:11:49 »
Kodowanie Ci coś nie wyszło.

Kiedy zobaczyłam źródło strony, to w oczy rzuciły mi się takie odnośniki jak "/wp-content/themes/ashley-tisdale/style.css" - nie chcę nikogo oskarżać, ale wygląda to tak jakby kodowanie było skopiowane z jakiegoś szablonu z Ashley.
Co więcej w chromie też się źle otwiera - zaskakuje ze sporym opóźnieniem.

2
Tutoriale / Odp: Poszukiwane Tutoriale.
« dnia: 14 Wrzesień 2012, 23:07:25 »
Istnieje filtr w photoshopie o nazwie extract :)
Jego użycie wygląda tak: https://www.youtube.com/watch?v=Y13QRSIyaJA

3
Dyskusja ogólna / Odp: Porady modowe..
« dnia: 10 Wrzesień 2012, 15:10:58 »
Przepraszam bardzo, że post pod postem.

Marka dostępna w Tesco - F&F organizacji konkurs, w którym zgarnąć można 1000 lub 200zł na zakupy :)
Aby zgarnąć 1000zł - wystarczy stworzyć własny zestaw i zdobyć jak najwięcej głosów, aby 200 - wystarczy zagłosować! :)
Należy wejść tutaj http://apps.ffmoda.com/denim2012/shareRedirect.aspx?ugcid=5310&appId=274621709305569 polubić F&F i zagłosować :)
Ja bardzo Was proszę o głosy na te dwa zestawy: http://i46.tinypic.com/5vyfba.png zaznaczone na obrazku (wystarczy kliknąć w ostatnio dodane - mają jakiś błąd w aplikacji i wtedy otwierają się te, które mają najwięcej głosów; ilość głosów w serduszku może ulec zmianie) :)

Jeżeli ktoś z was stworzy własny zestaw i będzie chciał zdobyć głosy, niech wklei screena :)

4
Dyskusja ogólna / Odp: Kopiowanie na fan strefie - dyskusja ogólna
« dnia: 28 Sierpień 2012, 22:35:29 »
Niech żyją czasy, kiedy blokowanie użycia prawego klawisza myszy działało...
Jeżeli ktoś z was przetestuje te encrypty, niech się od razu pochwali :) chętnie zrobiłabym to sama, ale z moim cudownym szczęściem, nawet w tak krótkim procesie coś mi nie wyjdzie i wszystko się zepsuje :D

5
Dyskusja ogólna / Odp: Kopiowanie na fan strefie - dyskusja ogólna
« dnia: 28 Sierpień 2012, 22:11:57 »
Powiem tak - nie jestem na tym forum długo, ale dobrze się tutaj czuję (prawie tak dobrze, jak wtedy, kiedy miałam 10 lat i odkryłam forum o odlotowych agentkach...:D) i nie wyobrażam sobie, żeby mogło się to rozpaść dlatego, że ktoś leniwy był w dodatku nieuczciwy. Z każdym takim incydentem ludzie stają się tutaj w stosunku do siebie mniej ufni i wszystko się rozłazi - wystarczy przejrzeć ten temat.
Wydaje mi się, że rozsądnym wyjściem będzie po prostu zmiana kilku procesów i upodobnienie ich do zagranicznych hostingów. Zacząć należałoby chyba od ubiegania się o hosting - każda osoba powinna przedstawić projekt jakiejś swojej pracy, podpisanej przez siebie, a najlepiej już zakodowanej :) I pewnie to zmniejszy nasze obroty i ilość napływających ludzi, ale niech to nie będą ludzie, za przeproszeniem, z dupy wzięci. Przyjmujmy takich, którzy już gdzieś coś robią/robili, albo ma ich kto polecić.
Tak samo z forum - tylko, dla tych którzy mają tutaj strony. Uszczupli to nasze grono, ale przynajmniej będą tutaj ci ludzie, którzy mają coś do powiedzenia, a nie tylko pobierają czcionki (albo nawet i więcej...)
I nie wiem, czy - przynajmniej tymczasowo - nie lepiej byłoby wyłączyć działy z darmową grafiką, kodowaniem, czcionkami. To odstraszy tych, którzy przychodzą tutaj tylko po jedno, a potem będzie można je przywrócić - jak już zostaną tylko ci, którzy sobie na to "zasłużyli".
Końców końcem, coś zrobić trzeba :) Szczerze mówiąc, mam po dziurki w nosie napływających tutaj nowicjuszy, którzy traktują to forum - no sorry - ale jak tanią dziwkę. Chociaż nie, im trzeba płacić.
Którzy uważają, że ich czas jest ważniejszy od czasu wszystkich innych, więc już - lećcie! Szukajcie im czcionek, kodów, kształtów i horkruksów, bo oni nie mają na to czasu.


A co do kradzieży kodowań - dzisiaj przyszło mi to do głowy. W sumie to głupota, ale może akurat - umieszczajcie w kodzie jakąś zmienną, która jest w ogóle niepotrzebna, ale wygląda tak, że jest :) Ci bardziej głupkowaci nie zauważą i uznają ją za ważną, a to zawsze "twardy dowód".

7
Pomoc / Odp: Błąd przy wgrywaniu motywu
« dnia: 24 Sierpień 2012, 00:23:43 »
Tak jak napisał Drew :) No i sam wordpress "powiedział":
Cytuj
Zainstaluj motyw umieszczony w archiwum .zip

Jeżeli posiadasz motyw w formacie .zip, możesz zainstalować go poprzez wysłanie go na serwer za pośrednictwem tej strony.

8
Pomoc / Odp: Błąd przy wgrywaniu motywu
« dnia: 24 Sierpień 2012, 00:21:19 »
Chcę wrzucić już zakodowany theme na stronę przez wp, a tu ciągle wyskakuje mi takie coś:
Cytuj
Paczka nie mogła zostać zainstalowana. PCLZIP_ERR_BAD_FORMAT (-10) : Unable to find End of Central Dir Record signature
Odinstalowałam wordpressa i znowu zainstalowałam i mam to samo :| Wiecie o co chodzi?

W jakim rozszerzeniu wgrywasz motyw? zip czy rar?

9
Grafika / Odp: Pilnie poszukiwane czcionki
« dnia: 23 Sierpień 2012, 22:47:45 »
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=S62N szukam dwóch tych czcionek ;D

Wydaje mi się, że to czcionka systemowa - Trebuchet MS, ale mogę się mylić :)

10
Kodowanie / Odp: Błąd w CPMFetch
« dnia: 23 Sierpień 2012, 22:40:49 »
CPMFetch nie działa, jeżeli masz galerią na osobnej domenie. A przynajmniej nie działa standardowo - kod do ostatnich zdjęć trzeba umieścić w iframie (http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,96.msg37413.html#msg37413 Skye tutaj kiedyś o tym napisała). Osobiście nie polecam galerii na osobnej domenie :)

11
Seriale / Odp: Gossip Girl - Plotkara
« dnia: 23 Sierpień 2012, 15:29:22 »
Serial trochę stracił z pierwotnego polotu, ale wydaje mi się, że 5 sezon to przynajmniej dobrze zakończy i może wróci trochę do pierwszego :)

Sheila: Sądzę, że to już najwyższa pora, aby wyjawić, która para się pobierze. Przeciągacie to już zbyt długo.
Ausiello: OMG, prawie zapomniałem – mam dla Ciebie kolejną wskazówkę! Damska część tego duetu wychodzi za mąż i zostaje wtrącona do więzienia tego samego dnia. Niekoniecznie w tej kolejności.

12
Grafika / Odp: Grafika Lilianne.
« dnia: 22 Sierpień 2012, 23:41:43 »
U mnie wszystko wydaje się takie jakieś "małe", jakby praca miała po prostu o te 200px szerokości za mało, ale poza tym jest świetna :)

13
Dyskusja ogólna / Odp: Porady modowe..
« dnia: 22 Sierpień 2012, 15:39:39 »
Ja nie przepadam za kolekcjami sygnowanymi przez gwiazdy... W moim ukochanym River Islandzie najnowsza kolekcja ma być przyszykowana przez Rihannę. Jeżeli ktoś (tak jak ja) nie przepadam za jej stylem (jej czym?), to może zapomnieć o tym, że coś tam dla siebie znajdzie.
W tym sezonie neony też mnie nie podbiły - tak samo jak wzory etniczne. A moim ulubionym trendem - zawsze i wszędzie - będzie koronka :D

14
Dyskusja ogólna / Odp: Porady modowe..
« dnia: 21 Sierpień 2012, 13:47:16 »
Ostatnio modne są rzeczy z flagą usa i uk.

A nie sądzisz, że takie rzeczy powinny coś za sobą nieść :)? Dla mnie to takie trochę pozerstwo - nosić emblematy, bo są modne... To jak kupować koszulki z zespołami, których się nie słucha, bo akurat są na szczycie. Ja tam bym nie chciała, żeby ludzie paradowali z flagą Polski, bo jest "cool i trendy". Co więcej - za miesiąc "fame" minie i nic z taką nie zrobisz ;) Lepiej wybrać coś, co lubisz, bo wtedy niezależnie od tego, czy jest na to moda czy nie, będzie miało dla Ciebie znaczenie :) (jeżeli jesteś wielkim fanem Stanów albo Wielkiej Brytanii - chociaż pisania skrótowcami z małej litery o tym nie świadczy - to zignoruj mój komentarz ;)) Ale jeżeli już bym miała jakąś wybrać, to drugą.

15
Grafika / Odp: Pilnie poszukiwane czcionki
« dnia: 18 Sierpień 2012, 14:22:00 »
łaska ;p

przeglądałam kilka pierwszych stron. kilkukrotnie pojawiały się linki ale wszystkie na które trafiałam wygasły :P

mimo to, dziękuję

Ale temat ma stron 39, a nie tylko kilka pierwszych ;)

Strony: [1] 2 3 ... 7