Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Fanka

Strony: [1]
1
Kosz / Godne polecenia
« dnia: 11 Październik 2013, 19:57:13 »
Każdy słucha czegoś innego,ale jest wiele utworów i wielu wykonawców,którzy śpiewają, tak że aż buty spadają.Osobiście uwielbiam słuchać zespołu "ENEJ", "PECTUS", "EDYTY GORNIAK","BARTOSIEWICZ", "KASI KOWALSKIEJ", "CEREKWICKIEJ","PRESLEYA", "MICHAELA JACKSONA"

2
Dyskusja ogólna / Stolarz - przeszłość czy przyszłość?
« dnia: 11 Sierpień 2013, 14:21:14 »
W sumie pytanie jak w temacie. Ciekawi mnie jakie jest zdanie forumowiczów, na temat zawodu Stolarza? Czy w dzisiejszych czasach ma on  rację bytu, czy jeśli ktoś chce nim np zostać - to czy to dobry pomysł, czy strata czasu?.

3
Seriale / Anna German
« dnia: 28 Marzec 2013, 08:49:52 »
Ostatnio leci ciekawy film o Annie German. O jej życiu, rodzinie, estradzie , wypadku .Nadawany jest w piątki na programie I o godzinie 20.00. Powtórka jego jest w niedziele w godzinach południowych.Warto sobie przypomnieć o tej wielkiej piosenkarce o ciepłym,ujmującym głosie. Jak Ją nazwali inni - o głosie anioła. Film smutny, ale piękny.

4
Seriale / Na krawędzi
« dnia: 22 Marzec 2013, 11:34:38 »
Od jakiegoś czasu leci nowy serial "Na krawędzi". Ciekawe jakie jest Wasze zdanie i jakie opinie na ten temat?.Podoba Wam się, czy to też jakiś niedorzeczny wymysł?.

5
Gry / Gry płatne czy darmowe?
« dnia: 21 Styczeń 2013, 15:27:14 »
Lubimy sobie czasami pograć w różne komputerowe gierki, czy możecie powiedzieć - jeśli grywacie w takowe,to czy są to darmowe gry, czy raczej płatne? a jeśli płatne to jaką formę wybieracie?. Czy jest to może paysafecard? czy inna forma? płatności. Dzięki i do usłyszenia.Pa.:)

6
Muzyka / Czy kupowanie płyt to archaizm?
« dnia: 10 Styczeń 2013, 16:02:29 »
Powiedzcie, czy jestem jedyną osobą, która jak za starych czasów zamawia sobie płyty w necie ?, czy jest jeszcze ktoś na tym forum, dła kogo płyta jest ważniejsza niż ściągnięta muzyka z itunes czy coś w tym stylu? Widzę już po sklepach, że spotyka się coraz mniej płyt, zazwyczaj znajduje się jakieś stare płyty, które „muszą” się sprzedać. Z nowości trudno coś znaleść. W sumie tylko dla tego zamawiam je w amazonie, bo tak znajdę zawsze to, czego szukam. Oczywiście, że sobie czasami ściągnę jakąś piosenkę na itunes, szczególnie, jak mi się nie podoba cały album, ale poza tym wolę płyty. Co nie znaczy, że nie idę z czasem, bo płacę za nie np. paysafecard, co znowu jest znakiem, że korzystam z nowoczesnych systemów płatności. A jak jest z Wami? Bardzo jestem ciekawa, co wy wolicie! Pozdrawiam i do usłyszonka.

7
Seriale / Inne seriale TV
« dnia: 08 Styczeń 2013, 12:02:40 »
Od początku oglądam seriale "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Malanowski i partnerzy", W-11, Detektywi, Dlaczego ja?, Trudne sprawy, Ukryta prawda. jest kilka ciekawych pozycji,na których warto zawiesić oko.  A czy Wy także lubicie te seriale?. Pozdrawiam. Do usłyszenia.

8
Przywitaj się / Powitanie
« dnia: 08 Styczeń 2013, 11:57:40 »
Serdecznie witam wszystkich forumowiczów tego super forum. Mam nadzieję,że będziemy często dyskutowali ze sobą, co zresztą uwielbiam,a o czym się sami przekonacie. Mam na imię Julka kocham sport, muzykę ,taniec, oraz podróże wszelkimi środkami lokomocji. Do usąyszenia. A tak w ogóle to wszystkiego Naj w Nowym 2013 Roku.

Strony: [1]