Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Viridiana

Strony: [1]
1
Film / Les Miserables 2012
« dnia: 13 Styczeń 2013, 12:00:24 »

Cytuj
Wspaniała adaptacja powieści Victora Hugo. Los francuskiego ludu, dotkniętego niesprawiedliwością społeczną, uosabia postać głównego bohatera, katorżnika Jeana Valjeana (Hugh Jackman), skazanego na ciężkie roboty za kradzież chleba. Wydźwignąwszy się z upadku dzięki pomocy biskupa, Jean odnajduje sens dobra, zdobywa wysoką pozycję społeczną i staje się protektorem skrzywdzonych i uciśnionych. Wciąż jednak prześladuje go inspektor policji Javert (Russell Crowe).
Oglądał ktoś? Ja oglądałam wczoraj i przepłakałam 60% filmu

2
Przywitaj się / Vi pragnie się przywitać :)
« dnia: 23 Wrzesień 2012, 13:49:12 »
Cześć! jestem Viridiana, lecz jeśli chcecie możecie mówić na mnie Vi, wiosną przekroczyłam magiczny próg osiemnastu lat  jestem molem książkowym - czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce. do tego jestem wielką fanką 'Tudorów', to już taka mała obsesja. i choć żyję otoczona tysiącami woluminów, to na przekór temu zamierzam poswięcić swe życie studiom technicznym. Jeżeli macie jakieś pytania - śmiało piszcie. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona forumowiczów.

I mam dla Was zagadkę.
Kim jestem?
Większość z Was mnie zna :)
Kto zgadnie dostanie ciasteczko :P

Strony: [1]