Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - PA_BLO

Strony: [1] 2 3 ... 157
1
Grafika / Odp: Program do rysowania
« dnia: 20 Marzec 2016, 21:32:31 »

2
Grafika / Odp: Pilnie poszukiwane czcionki
« dnia: 21 Grudzień 2015, 17:54:15 »
To nie jest czcionka. Po różnorodności znaków widać, że jest to typografia zaprojektowana specjalnie pod konkretny projekt.

3
Skrypty / Odp: Coppermine - nie wyświetlają się kategorie albumów
« dnia: 14 Sierpień 2015, 22:44:12 »
Możliwe, że w ustawieniach galerii masz braki. Sprawdź co masz wpisane w Ustawienia/Przeglądanie listy albumów/Zawartość strony głównej i tam obok musisz mieć kolejno wpisane short cody, które odpowiadają za wyświetlanie się danej sekcji galerii. U Ciebie powinno to wyglądać mniej więcej tak:
lastalb/breadcrumb/catlist/alblist/lasthits/Dodatkowo przy każdym ze skrótów można ustawić liczbę odpowiadającą za poziom wyświetlania miniaturek. U Ciebie prawdopodobnie brakuje catlist/alblist

4
Informacje / Odp: Fan-Sites.org zamyka dzialanosc.
« dnia: 10 Sierpień 2015, 21:05:11 »
Dzieki! Juz mam backup-y. Udalo sie :)

Teraz czekam na odpowiedz admina. To wszytsko. Ale on nawet moglby ztransferowac strony. Podalabym wszystkie dane.
Z tego co pamiętam to jest taka możliwość. Sam przeniosłem się tu kilka lat temu ze starszz. Podałem dane do FTP a Admin sam zrobił transfer na nowe konto. Podał mi potrzebne dane do logowania na nowe konto i do tej pory wszystko jest w jak najlepszym porządku. Osobiście szczerze polecam FanStrefę (teraz ImperioZ). Kontakt z Administratorem jest stały (z opóźnieniami, ale jest) i Admin zawsze służy pomocą tak samo jak użytkownicy forum :)

5
Informacje / Odp: Fan-Sites.org zamyka dzialanosc.
« dnia: 07 Sierpień 2015, 21:28:13 »
Myślę, że zamknięcie hostingu z jednej strony jest czymś niesprawiedliwym wobec stron, które przez lata były podporą dla serwisu - jednak z drugiej strony jest to szansa dla innych hostów w tym FanStrefy czy FansPlanet :) Kilkoro moich znajomych też właśnie ma problem ze znalezieniem nowego hostingu (tak samo jak Ty), dlatego polecam im oba wspomniane.

ParisDaily, jestem pewien, że otrzymasz pomoc od głównego Administratora hostingu i będziesz zadowolona z użytkowania tak jak my :)

6
Promocja strony / Odp: Fanowski.pl – informacyjny portal o gwiazdach!
« dnia: 01 Sierpień 2015, 12:46:53 »
Fajnie, że powstają takie strony. Liczę na to, że posty będą urozmaicone i nie będą skupiać się tylko na muzyce.

7
Też miałem podobny kod, który podał Drew i również miałem problem z paginacją. Robiąc projekt dla http://fashionbyoksinciuk.pl/ wpadłem na pomysł aby na dole strony zrobić link do podstrony z archiwum. Utworzyłem podstronę na której wyświetlał się spis wszystkich newsów i podlinkowałem ją na dole wpisów.

8
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 12 Lipiec 2015, 21:52:27 »
Years & Years - Ties

9
Grafika / Odp: CBD
« dnia: 04 Lipiec 2015, 20:28:00 »
Szablon na Lea Michele jest bardzo w stylu poprzedniego :) Wykonany starannie i efekt końcowy jest przyjemny dla oka xD Z kolei w projekcie z Emilią dodałbym tylko kolor biały pod tło postów, bo za bardzo zlewają się z tłem strony. Jednak całość jak najbardziej na + :)

10
Skrypty / Odp: Poszukuje Skryptu
« dnia: 25 Czerwiec 2015, 19:37:13 »
Na stronie Trey Songz użyto tego skryptu: https://css-tricks.com/snippets/jquery/smooth-scrolling/

11
Przywitaj się / Odp: Dobry.
« dnia: 22 Czerwiec 2015, 21:00:58 »
Rozumiem. W takim razie możliwe, że będę zaglądał bo od czasu do czasu lubię sobie poczytać o takich tematach :)

12
Przywitaj się / Odp: Dobry.
« dnia: 22 Czerwiec 2015, 18:12:51 »
Nie jest to moje pierwsze konto tutaj.
Uuuu a można wiedzieć, pod jakim loginem kryłeś się kiedyś? Fajnie, że ktoś "nowy" dołączył do nas a raczej powrócił. A blog będzie ukierunkowany na jakąś konkretną gałąź rynku tech.? :)

13
Grafika / Odp: Prace Versey (Allie)
« dnia: 20 Czerwiec 2015, 13:10:09 »
Sama idea szablonu jest fajna. Zawsze interesowało mnie to, czy umieszczenie wideo jako tła ma wpływ na to w jakim czasie strona się wczyta. Ale widzę, że jest w miarę ok. Panel boczny jest rozbudowany i ma dużo efektów (ciekawy pomysł z opcję hover dla singla "Bad Blood"). Jedyne z czego mógłbym zrezygnować to efekt cienia przy podświetleniu newsa. Uważam to za zbyteczne. Ale całość wygląda imponująco. Czekam na kolejne pomysły.

14
Pomoc / Odp: Problem z "czytaj więcej"
« dnia: 25 Maj 2015, 18:57:35 »
Wiesz co, jak ja projektuję szablon i wiem, że każdy post na stronie będzie miał opcję "Czytaj więcej" to przy kodowaniu na stronie głównej wyglądu wpisu, robię link na wzór:
<a href="<?php the_permalink(); ?>" title="<?php the_title(); ?>">Czytaj więcej</a>który umieszczam gdzieś pod wpisem i dodatkowo fajnie sobie opisuje styl tego linku. Wtedy trzeba też pamiętać, że na stronie głównej już nie używam komendy:
<?php the_content(); ?>tylko
<?php the_excerpt(); ?>która automatycznie skraca mi tekst do iluś tam znaków (już nie pamiętam). Wtedy nie muszę bawić się w żadne dzielenie wpisu znacznikiem <--more-->


15
Pomoc / Odp: Problem z "czytaj więcej"
« dnia: 25 Maj 2015, 17:26:37 »
Opisz na czym ten problem polega, bo nikt tego nie zgadnie i nie będzie w stanie Ci pomóc.

Strony: [1] 2 3 ... 157