Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.  (Przeczytany 5174 razy)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #30 dnia: 02 Wrzesień 2011, 21:46:52 »
Rozumiem podpatrzeć jakąś akcję czy czcionkę ale całą grafikę ? Ostatnio jak przeglądałam moje wypociny to stwierdziłam, że wolę je(choć nie uważam że mi się podobają) niż ściągnąć od kogoś cały szablon. Szkoda wtedy pracy tych osób...
Mój wniosek z powyższego: wolę robić moją marną grafikę niż skopiować kogoś
Nie oceniaj się tak skromnie:P Ale jedno jest pewne - założę się, że jak będziesz więcej grafik robić to sama poczujesz się lepsza w tym fachu i na starcie będziesz lepsza od "kopiarzy/podglądaczy" bo będziesz umiała wymyślić coś sama, a nie od samego początku z grafiką bazować na innych projektach.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Wrzesień 2011, 23:15:57 »
Dokładnie. Robiąc samemu i próbując coś stworzyć, może się zdarzyć że sama dojdziesz do wniosku "Ej, to ja ulepszę ten wzorek. Tu dodam cień, a tu obrys" i tym sposobem wyrabiasz swój własny styl. Pomocne jest czytanie dużej ilości tutoriali na wszelkiego rodzaju efekty np. na nawigacji, poszerzać znajomość CSS - to wszystko sprawi, że nikt Cię nie zagnie i sama będziesz się czuć lepiej z tym, że masz obrany punkt widzenia i kreowania w designie :)
Do you want more?


Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Wrzesień 2011, 12:32:09 »
Tak , wszyscy mają te same czcionki . I już nawet nie mówię o Museo . Tylko o nazwach strony . Jedno i to samo . Wszystko jest pięknie zrobione , zdjęcia , poukładane ... a kolory , czcionki i styl ten sam . Mimo tego , ze grafik inny .  zgadzam się ze Skye i PA_BLO
« Ostatnia zmiana: 03 Wrzesień 2011, 12:33:49 wysłana przez Nickole »

Charlotte

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Demi Lovato Polska
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Wrzesień 2011, 13:00:19 »
wal na to czy komus sie podoba czy nie rób to dla siebie xD

No niby tak, ale jak robię zamówienia to już raczej nie mogę, bo tylko tracę czas na robienie czegoś co nie zostanie wykorzystane.
Masz rację, ale bądź twarda. Popatrz na Evana - on robi zupełnie inne laye, moim zdaniem b. profesjonalne i został doceniony:)

Chyba to zależy od klienteli. Jeśli klient będzie chciał mieć tak jak wszyscy to wiadomo, każde odstępstwo 'od norm' będzie krytykowane, a jeśli interesant chce coś innego niż wszyscy mają to nie będzie narzekał.

Tak ale np jeśli mi mówi że chce coś w stylu tej i tej strony to ja od razu mówię okej ale ja kopiować nie mam zamiaru..

@Skye Haha ale mi do Evana jeszcze baaardzo daleko : D

No właśnie mi się przeważnie trafia taka klientela, która nie powie co chce i "zostawia mi wolną rękę". A potem pretensje, że nie taki styl albo nie tak wygląda.


Ostatnio miałem coś takiego nic mi nie powiedzieli tylko że layout ma być ciemny ... i nic im nie pasuje po czym okazuje się że właściciel miał już jakąś wizję ... =.= no ale przecież nie wejdę komuś w mózg i się nie dowiem co tam się czai .. Takim sposobem robiłem to 3 razy

No dokłanie. Jak się zamawia to się podaje wymagania, a nie weź potem zgaduj i poprawiaj.

Tak , wszyscy mają te same czcionki . I już nawet nie mówię o Museo . Tylko o nazwach strony . Jedno i to samo . Wszystko jest pięknie zrobione , zdjęcia , poukładane ... a kolory , czcionki i styl ten sam . Mimo tego , ze grafik inny .  zgadzam się ze Skye i PA_BLO

Czcionki jeszcze da się przeżyć, bo jak są ładne to każdy je chce xD Ja rozróżniam większość grafików po wykończeniu...

bigfatbass

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Grudzień 2011, 15:59:30 »
tu niemal każdy każdego kopiuje, już o grafikach nie wspomnę:/
Ludzie co się z Wami dzieje? każdy kopiuje każdego, każda grafa wygląda identycznie, czy nikt nie ma  własnego stylu?

Nie mówię już o jawnym okradaniu - np. taka Clodagh
raz, dwa, trzy Clodagh kradnie html stąd: http://retrocreatives.com/?preview_theme=miley i uważa, że jak pozmieniała kolory to jest jej. to nie fair. i dajcie tu komuś coś by się uczył.

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Grudzień 2011, 16:10:40 »
No cóż... na pocieszenie można dodać iż nie tylko w Polsce tak jest... Oglądając zagraniczne strony też widać wszędzie ten sam motyw... top z nawalonymi brushami, manipulacjami zdjęć itd, do tego wielkie zaokrąglone ramki na sidebara i newsa... my cenimy sobie zagranicznych designerów za pomysłowość, a oni nas... więc z jednej strony powinniśmy się cieszyć że Polska ma własny styl, chociaż powielany wszędzie, fansajtów...

Kalleye

  • Gość
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Grudzień 2011, 16:18:29 »
Nie mówię już o jawnym okradaniu - np. taka Clodagh
raz, dwa, trzy Clodagh kradnie html stąd: http://retrocreatives.com/?preview_theme=miley i uważa, że jak pozmieniała kolory to jest jej. to nie fair. i dajcie tu komuś coś by się uczył.

Wszystko fajnie, oprócz tego, że SKYE UDOSTĘPNIŁA TEN THEME JAKO DARMOWY, prosiła jedynie, że został kredyt. Tak więc jeśli Clodagh dała kredyt to ja nie wiem o co szum skoro sama Skye napisała

Cytuj
Korzystaj, modyfikuj[...]

kejtlin

  • Gość
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Grudzień 2011, 16:21:38 »
tu niemal każdy każdego kopiuje, już o grafikach nie wspomnę:/
Ludzie co się z Wami dzieje? każdy kopiuje każdego, każda grafa wygląda identycznie, czy nikt nie ma  własnego stylu?

Nie mówię już o jawnym okradaniu - np. taka Clodagh
raz, dwa, trzy Clodagh kradnie html stąd: http://retrocreatives.com/?preview_theme=miley i uważa, że jak pozmieniała kolory to jest jej. to nie fair. i dajcie tu komuś coś by się uczył.

hahaha słucham ? kradne html ? o jprdl !! hahahahaha jak to przeczytałam to z krzesła spadłam
po pierwsze to tak używam tego i koduje sobie i znajomym szablony oczywiście nie biore nic za to bo to nie mój kod o.O  A jakbyś nie widział/widziała to to jest darmowy szablony którym skye sie podziwiam na forum i nie tylko ja używam go. 
a wgl zabawne pierwszy raz na forum 1 wpis nie znasz mnie nawet i nie widziałeś/widziałaś mojego kodowania  wiec jakim cudem wiesz skąd mam kod ?  Pewnie jesteś kimś z foum albo ktos kto mnie zna i nie umiem mi tego powiedzieć w twarz o.O no nawet się domyślam kim mógł/mogła byś być ale nie bd robiła afery. Dzieci są głupie i nic na nie poradzimy -.-

bigfatbass

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Grudzień 2011, 16:30:53 »
http://dianna-agron.pl
http://troian-bellisario.pl/

widzisz tu gdzies kredyty? Bo moze ja jestem ślepa? :)
czekamaż sama skye oceni czy to jej czy nie.
po prostu widzę jak się szerzy głupota która ma cudzy html wyedytowany i się cieszą że niby wielcy designerzy. nawet czcionek nie zmieniłaś.

Teraz pewnie Clodagh zacnzie zmieniać na szybko swój html zeby nie było, że coś wzięła z tego darmowego:P Prawda boli prawda?

kejtlin

  • Gość
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Grudzień 2011, 16:52:00 »
http://dianna-agron.pl
http://troian-bellisario.pl/

widzisz tu gdzies kredyty? Bo moze ja jestem ślepa? :)
czekamaż sama skye oceni czy to jej czy nie.
po prostu widzę jak się szerzy głupota która ma cudzy html wyedytowany i się cieszą że niby wielcy designerzy. nawet czcionek nie zmieniłaś.

Teraz pewnie Clodagh zacnzie zmieniać na szybko swój html zeby nie było, że coś wzięła z tego darmowego:P Prawda boli prawda?



To mam napisane w każdym kodzie jaki robie

/*
Theme
Name Dianna Agron Pl
Version: 2.0
Template by Skye!

*/

w style css.

A jak bd chciała to mogę dać nawet napis na pół strony !
Wiec dziecko nie ośmieszaj się (: Ja przynajmniej mam godność żeby sie przyznać : ) nie to co ty zakładasz konto i oskarżasz i obrażasz innych.
Zabawne że Asiulcowa koduje na kodach skye i nie daje kredytu na stronie tylko pewnie też w css a o niej nie wsponiałeś/łaś ani słowa

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Grudzień 2011, 16:57:14 »
http://dianna-agron.pl
http://troian-bellisario.pl/

widzisz tu gdzies kredyty? Bo moze ja jestem ślepa? :)
czekamaż sama skye oceni czy to jej czy nie.
po prostu widzę jak się szerzy głupota która ma cudzy html wyedytowany i się cieszą że niby wielcy designerzy. nawet czcionek nie zmieniłaś.

Teraz pewnie Clodagh zacnzie zmieniać na szybko swój html zeby nie było, że coś wzięła z tego darmowego:P Prawda boli prawda?



To mam napisane w każdym kodzie jaki robie

/*
Theme
Name Dianna Agron Pl
Version: 2.0
Template by Skye!

*/

w style css.

A jak bd chciała to mogę dać nawet napis na pół strony !
Wiec dziecko nie ośmieszaj się (: Ja przynajmniej mam godność żeby sie przyznać : ) nie to co ty zakładasz konto i oskarżasz i obrażasz innych.
Zabawne że Asiulcowa koduje na kodach skye i nie daje kredytu na stronie tylko pewnie też w css a o niej nie wsponiałeś/łaś ani słowa

wypadałoby się wtrącić, skoro o mnie mowa.
dałam szansę. Mam tego serdecznie dość. na mnie już nie liczcie.
Clodagh  masz zajebistego pecha, bo akurat edytuje lay na dianie, i widziałam cały css w którym był inny autor :))   Ale nie będę się bawić w dzieciniadę z  zrzutami ekranu bo to nie na moim poziomie. 


Theme
Name Troian
Version: 2.0
Author URI: http://troian-bellisario.pl/
author: Clodagh
lol


Teraz info od Skye jako admina - Po mimo, że BigFatBass ma w pewnych kwestiach racje - to ban, za zakładanie konta chyba tylko po to by krytykować.


Myślicie, że ja nie widzę, że pół storn  z tego korzysta?:) szkoda tylko, że nikt nie jest fair w stosunku do mnei i mojego poświęconego czasu dla Was.
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2011, 16:59:19 wysłana przez Skye »
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

kejtlin

  • Gość
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:01:31 »
ja chciałam dodawać to co jest na dole  footer czy jakoś tak
ale nie umiem o.O

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:05:57 »
Boże, ciesze sie chyba ze ja nie mam pytch problemów. Ja zawsze kupuje szablony, tylko grafike robie sama. Jak dla mnie nie powinno oszukiwać sie samego siebie... Gdy się nie umie kodować to poco udawać że sie umie? heh...


WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:11:36 »
Gdy się nie umie kodować to poco udawać że sie umie? heh...
... to wtedy trzeba się nauczyć jak już chce się na siłę realizować zamówienia. Ja owszem przyznaję się, że kiedyś na samym początku bazowałem na kodach innych stron - ale teraz po tak długim czasie już nauczyłem się html i css, więc nie zwracam uwagi na to co ktoś ma tylko robię po swojemu. Z resztą, zawsze można wyggoglac jakąś funkcję i dowiedzieć się do czego ona jest i w przyszłości w miarę potrzeby stosować ją w swoich pracach. Ja ze swoja znajomością kodowania, mógłbym spokojnie zacząć przyjmowanie zamówień ale wolę zostawić to weteranom na fan-strefie ;)

Skye, proponuje usunąć link do template z Miley który kiedyś podawałaś i skończy się kopiowanie.
Do you want more?


Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:19:29 »
Gdy się nie umie kodować to poco udawać że sie umie? heh...
... to wtedy trzeba się nauczyć jak już chce się na siłę realizować zamówienia. Ja owszem przyznaję się, że kiedyś na samym początku bazowałem na kodach innych stron - ale teraz po tak długim czasie już nauczyłem się html i css, więc nie zwracam uwagi na to co ktoś ma tylko robię po swojemu. Z resztą, zawsze można wyggoglac jakąś funkcję i dowiedzieć się do czego ona jest i w przyszłości w miarę potrzeby stosować ją w swoich pracach. Ja ze swoja znajomością kodowania, mógłbym spokojnie zacząć przyjmowanie zamówień ale wolę zostawić to weteranom na fan-strefie ;)

Skye, proponuje usunąć link do template z Miley który kiedyś podawałaś i skończy się kopiowanie.

Zgadzam sie, i dzisiwi mnie że tylko sprawy dotyczą Skye nie ciebie ponieważ ty dajesz również szablony i mogę powiedzieć że bardziej nowoczesne ;)

Oczywiście wiem, że lepiej jest ukraść coś i nie przyznać sie do tego i ukryć to
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Kilka słow o tym co dzieje się obecnie na FS.
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Grudzień 2011, 17:19:29 »