Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Jaki telefon jest najlepszy?  (Przeczytany 11245 razy)

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Jaki telefon jest najlepszy?
« dnia: 04 Luty 2013, 23:25:52 »
Hej! Założyłam ten temat bo szukałam o podobnym zapytaniu i nie znalazłam nic innego. Otóż mam pewien problem i pytanie do Was. Niedługo chcę sobie kupić nowy telefon i tak zastanawiam się nad 4.
* Sony Xperia J
* Samsung Galaxy Ace 2 (I8160)
* Nokia Lumia 800
* LG Swift L7 (P700)
CO mi powiecie na te telefony? Mieliście z nimi kontakt, jakieś opinie, coś może mi doradzicie. Albo wogóle jakiś inny telefon. Proszę o pomoc i z góry za wszystko dziękuję :)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2013, 23:46:48 »
Trudno mi wybrać.. Ale poleciłabym ten Nokia Lumia 800, moja koleżanka go ma i nie narzeka. Ja osobiście jestem fanką IPhonów  ;D

we will always love you Cory ♥

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2013, 23:58:54 »
Trudno mi wybrać.. Ale poleciłabym ten Nokia Lumia 800, moja koleżanka go ma i nie narzeka. Ja osobiście jestem fanką IPhonów  ;D
no wlasnie ja tak ciagle mysle o tym Nokia Lumia 800 bo ma juz Windows 8, a chcialabym sprobowac tego windowsa, bo android juz mi sie znudzil xd a fanką IPhonów tez jestem niestety troche za drogie sa i mnie nie stać :P

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Luty 2013, 13:15:16 »
 LG Swift L7 (P700) - ja mam. i jak najbardziej polecam! Mnie jara to,że mam duży ekran, i wychodzi mały tablet. Chociaż już się przyzwyczaiłam, i ekran jest za mały już. Pełno aplikacji. Telefon bardzo dopracowany - jak najbardziej ZA!

NOKIA LUMIA - również jestem za nią, gdyż tylko dlatego,że ma windows 8 , ale go nie polecę, gdyż kolega miał i nie chodziły na nim prawie żadne aplikacje! ;o lepiej poczekać,aż dopracują..
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Andrew

  • Gość
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Luty 2013, 18:09:29 »
Moja ciocia ma Nokię Lumię 800 i mówi, że jest fajna. Ja osobiście jestem fanem iPhone'a :)

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Luty 2013, 18:22:42 »
Moja ciocia ma Nokię Lumię 800 i mówi, że jest fajna. Ja osobiście jestem fanem iPhone'a :)
no wiem, iPhone jest fajny, też mi się podoba i bym go wolała, ale za duży koszt. Dlatego chyba zdecyduję się na Nokię Lumię 800.

Chodź czekam jeszcze na inne opinie :)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Luty 2013, 12:32:43 »
Jeśli chodzi o wygląd to brałbym Lumię ale miałem kilka nokii i z żadnej nie byłem zadowolony :C do tego szybko się psuły. Miałem też telefon od LG i nie mogłem go zajechać co u mnie jest wyczynem :). Teraz mam od roku Samsunga galaxy S II  i jestem zadowolony. Porównaj recenzje/opinie i parametry.

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Luty 2013, 18:51:31 »
Moja koleżanka ma Lumię 800, jest z niej zadowolona, jednak ja osobiście nie chciałabym mieć tego telefonu, głównie przez Windowsa 8. Jak dla mnie zupełnie niepotrzebny w TELEFONIE, ale to zależy kto co lubi :) Poza tym Samsung Galaxy Ace 2 też jest dobry (jak większość samsungów), jeśli nie przeszkadza Ci ogroooomny ekran to możesz śmiało brać :)

Osobiście również jestem fanką iPhone (od pół roku mam iPhone 4S). Owszem, jest drogi, ale według mnie warto sobie na niego zaoszczędzić. Dobry aparat, idealnej wielkości ekran, AppStore i iTunes - czego chcieć więcej?


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Milady

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Luty 2013, 14:38:57 »
Jak bym miala wybierac to napewno bym wziela Nokie 800, super wyglada, tyle ze bez abonamentu jest cholernie droga:/

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Luty 2013, 16:01:46 »
no ja w końcu wzięłam telefon Nokia Lumia 800 w abonamencie, telefon mam od soboty i powiem, że na razie jest rewelacyjny...jedyny minus to to że bateria długo nie wytrzymuje, ale w sumie na razie sprawdzałam aplikacje itd więc się szybko rozładował...zobaczymy jak będzie dalej!
wogóle dziękuję wszystkim za opinie :))

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


uncton

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Kwiecień 2013, 23:23:47 »
Dla mnie najlepszy jest zwykły, prosty telefon z normalną klawiaturą. Wystarczy, że da się z niego dzwonić, nie czuję potrzeby posiadania super nowoczesnego telefonu o rozmiarach tableta.

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Kwiecień 2013, 00:41:59 »
Co do Lumii, to nie polecam, znam dużo niezadowolonych użytkowników Windowsa 8 i naprawdę narzekają. LG jest bardzo fajny, mam styczność, bo dwójka znajomych ma i naprawdę polecają.

Ja od siebie mogę dodać, że telefony z rodziny Sony Xperia są bardzo dobre - ja mam akurat tipo i naprawdę sobie chwalę ;-)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Kwiecień 2013, 11:09:30 »
a ja mam od konca lutego Lumię 800 i narazie jestem bardzo zadowolona ;)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Kwiecień 2013, 13:49:46 »
Osobiście bym wzięła Sony Xperia J ;) Sama mam iPhona 4s i nie zamienię go na żaden inny telefon :). Moje małe cudeńko!

Wolverine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Kwiecień 2013, 16:52:02 »
a ja mam od konca lutego Lumię 800 i narazie jestem bardzo zadowolona ;)
Nie chcę się wtrącać , ale mogłaś poczekać i zainwestować np. w Lumię 520 , która ma większy ekran ( 4") , lepsze bebechy , ale za to gorsza aparat :/ a cena też nie jest niczego sobie bo 899 zł , a za 800 za bardzo nie przepadam , bo po prostu do mnie nie przemawia ten zfiksowany Windows phone 7.8 , lepsza jest wersja 8 Apollo
It's my time , It's my moment

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Jaki telefon jest najlepszy?
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Kwiecień 2013, 16:52:02 »