Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: E-memoria  (Przeczytany 1211 razy)

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
E-memoria
« dnia: 22 Sierpień 2014, 15:57:50 »
Witam ;)
Chciałabym sie dowiedzieć czy ktoś z was kozystał juz z E-Memoria.

http://ememoria.pl/page/3/jak-to-dziala-uwiecznij-pamiec-o-swoim-bliskim

Dla mnie jest to z jednej strony świetny pomysł, ale z drugiej, co sadzicie, co na to powiedzieli by zmarli? :)
Zapewne, starsi ludzie nie posiadaja takich nowoczesnych telefonow i nie wiedza co zrobić z takim kodem,
Czy myslicie, że młodzi z rodziny, dalszej rodziny chcieli by kozysać z takich kodów aby sie dowiedzieć co nieco o zmarłej rodzinie??


Ja to serdecznie polecam. Myślę, że niebawem zrobie to na grobie mojej mamy...
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: E-memoria
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpień 2014, 16:33:03 »
Według mnie ten pomysł jest nietrafiony. Ja sama nie chciałabym, aby każdy kto zeskanuje kod widział co inni o mnie napisali. Obraziłabym się na tego kto to zrobił. Szacunek wymaga tego, aby pamiętać i zapalać znicz na grobie bliskich a nie skanowanie kodów. Takie moje zdanie

michal89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: E-memoria
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Sierpień 2014, 11:07:28 »
Super wlasnie, takie cos pozwala uzupelnic brakujace informacje na nagrobku, procz informacji podstawowych jak daty, imie, to i tez historia zycia uzupelniona przez najblisza rodzine, pewnie nie kazdy raz byl na cmentarzu zapalic swieczkę na grobie jakiejs dalekiej krewnej, a prawie nic o niej nie wiedzial, chociaz ciekawi mnie jak by to wygladalo byc na cmentarzu i wszedzie qr code takie ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: E-memoria
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Sierpień 2014, 11:07:28 »