Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Sherlock  (Przeczytany 2252 razy)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Sherlock
« dnia: 15 Kwiecień 2014, 21:44:01 »
Fabuła: John Watson jest lekarzem wojskowym, który niedawno wrócił z wojny. Gdy poznaje genialnego detektywa - Sherlocka Holmesa zaczyna pomagać mu w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.
Info: klik!

Mimo, że jestem fanką Sherlocka wykreowanego przez Roberta Downeya Jr. to ta wersja też jest ciekawa, bo dzieje się w czasach teraźniejszych. Kto ogląda?:D
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Sherlock
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2014, 21:49:59 »
Widziałem parę odcinków gdzieś w telewizji i podobało mi się to co widziałem. Jak znajdę trochę czasu to na pewno obejrzę.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Sherlock
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2014, 22:05:54 »
Widziałem parę odcinków gdzieś w telewizji i podobało mi się to co widziałem. Jak znajdę trochę czasu to na pewno obejrzę.
No ja właśnie oglądałam też dopiero jak w polskiej tv to emitowali,bo nie miałam czasu przy tym wcześniej siąść (koleżanka już to zachwalała dużo wcześniej). PRzyznam, że fajne, fabuła mi się podoba, bo jest odświeżona, ale niestety nie mam czasu regularnie oglądać, więc na necie lookam;p
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Sherlock
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwiecień 2014, 22:35:33 »
Generalnie nie oglądam seriali w TV na bieżąco. Jak nie ma jakiegoś fajnego filmu to oglądam to co leci i tak trafiłem na "Sherlocka". Dokładanie, fabuła odświeżona i całkiem ciekawa.

Jeżeli chodzi o postać Sherlocka to fajny wydaje się być "Elementary" (serial emitowany na AXN) :-D

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Sherlock
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwiecień 2014, 20:16:26 »
Zawsze zazdroszczę ludziom, że tak łatwo potrafią odnaleźć się jako widzowie różnych seriali. Mi np. taka tematyka by nie podpasowała bo koniecznie muszę mieć coś strasznego lub bynajmniej na pograniczu horroru. A tu zagadki kryminalne i ludzie to oglądają. Ja muszę zadowolić się obecnie odcinkami Pamiętników Wampirów i Bates Motel :(
Do you want more?


mirozaw

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Testery perfum w E-Glamour
Odp: Sherlock
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Maj 2014, 12:29:38 »
Znakomita adaptacja książki na dzisiejsze czasy. Podoba mi się biologiczne wyjaśnienie nadludzkich zdolności braci Holmesów :)

Jedno zastrzeżenie co do serialu - jest najbardziej wkurzający. Czekać 2 lata prawie na 3 (wprawdzie 1,5h - prawie jak film) odcinki?

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Sherlock
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Maj 2014, 12:29:38 »