Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 8 9 [10]
91
Sport / Odp: Fc Barcelona ♥!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olkus33 dnia 12 Kwiecień 2016, 12:46:47 »
Barca idzie znowu po potrójną koronę. Atletico w LM stawia opór, ale chyba dadzą radę.
92
Dyskusja ogólna / Odp: Program do rozliczeń PIT
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olkus33 dnia 12 Kwiecień 2016, 12:44:19 »
Dużo jest programów on-line - nie trzeba nawet instalować. Teraz przecież można wysyłać pity przez net, bez żadnego podpisu itp.
93
Seriale / Odp: Jakie seriale oglądacie/oglądaliście ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez janmichalski75 dnia 11 Kwiecień 2016, 08:47:40 »
Obejrzałem niewiele seriali, lubię Lost i Prison Break, a teraz z nowszych to czekam na nowy sezon Gry o Tron :P
94
Przywitaj się / Odp: Skąd pomysł na Wasze loginy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez klaudiakijora dnia 10 Kwiecień 2016, 11:19:33 »
Na różnych forach lub portalach mój nick to po prostu moje imię i nazwisko, ale jak np. w coś gram to używam zazwyczaj nicku Mononoke (modyfikując go lekko, bo prawie zawsze jest zajęte ;p) z sentymentu do bajki mojego dzieciństwa czyli Princess Mononoke ;)
95
Gry / Odp: Sims 3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez jaor07 dnia 06 Kwiecień 2016, 08:40:10 »
Jak dla mnie bardzo wciągajaca gra, sporo godzin spędziło się przy niej :P
96
Promocja strony / Odp: PixShare.pl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tweeegy dnia 05 Kwiecień 2016, 22:12:11 »
Wygląda faktycznie dobrze i życzę powodzenia w promowaniu serwisu.

Pozwolę sobie tylko na jedną uwagę dotyczącą logo. Obniżyłbym je trochę, bo wygląda jakby było na styku okna przeglądarki. Nie ma luzu, a projektując stronę warto dookoła elementu (zwłaszcza tak ważnego jak logo) zostawić przestrzeń.
97
Dyskusja ogólna / Odp: Program do rozliczeń PIT
« Ostatnia wiadomość wysłana przez e-file dnia 04 Kwiecień 2016, 12:16:24 »
Jaki dokładnie program do rozliczeń PIT polecacie, macie jakiś konkretny najlepszy program?

Polecamy program e-pity. W kreatorze można szybko i łatwo wypełnić deklarację - dane przenoszą się automatycznie na właściwy formularz. Można wybrać dowolne OPP, na które chcemy przekazać swój 1 % a w razie problemów skontaktować się z naszym serwisem, zawsze chętnie pomożemy.
98
Sport / Odp: Sporty uprawiane
« Ostatnia wiadomość wysłana przez dareksobczyk86 dnia 04 Kwiecień 2016, 11:28:19 »
Przez długi czas dużo grałem w koszykówkę, obecnie rano przed pracą biegam lub chodzę na basen :P
99
Przywitaj się / Odp: Hello world
« Ostatnia wiadomość wysłana przez michalkoscielny dnia 04 Kwiecień 2016, 07:09:10 »
Hej forumowicze, Mam na imię Michał, mam nadzieję na ciekawe życie na forum:) Pozdrawiam
100
Dyskusja ogólna / Odp: Stolarz - przeszłość czy przyszłość?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez piotrmajecki dnia 02 Kwiecień 2016, 05:19:01 »
Mój kuzyn jest stolarzem, robi meble kuchenne i na brak pieniędzy nie narzeka. Także zawód jak każdy inny,
Strony: 1 ... 8 9 [10]