Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Aid_than

Strony: [1] 2
1
Seriale / Odp: Reign (2o13)
« dnia: 02 Kwiecień 2014, 12:50:01 »
Zapraszam wszystkich zainteresowanych : http://reign-polish.fan-strefa.pl/

2
Przywitaj się / Odp: To ja;)
« dnia: 08 Marzec 2014, 11:25:48 »
Witaj. Nie zabłądziłeś. Jest tu mnóstwo interesujących ludzi. Ja osobiście szybko sie tu zaaklimatyzowałem, czego również tobie życzę.

3
Przywitaj się / Odp: cześć
« dnia: 27 Luty 2014, 20:01:04 »
Witam

4
Przywitaj się / Odp: Skąd pomysł na Wasze loginy?
« dnia: 21 Luty 2014, 14:00:27 »
Moje z połączenia imion moich ulubionych bohaterów z serialu Teen Wolf Ethan i Aiden.

5
Przywitaj się / Odp: #MAILES
« dnia: 21 Luty 2014, 13:57:52 »
Cześć :)

6
Przywitaj się / Odp: !Maddie! :-*
« dnia: 20 Luty 2014, 15:55:29 »
Hej :)
Miło mi poznać. Nie znam za dużo osób, które lubią swoje miejsca zamieszkania . Ja na swoje mówię "zadupie" ^^.
Zawsze podziwiam ludzi uzdolnionych muzycznie , pewnie dla tego że sam bym chciał się nauczyć gry na gitarze czy śpiewać, ale to odległe marzenia xD.
Śmiem myśleć że oglądasz The Vampire Diaries. Wywnioskowałem po twoim zainteresowaniu osobą Niny. Mylę się? :)
Mam nadzieje że zostaniesz na forum długo. Tak samo jak ty jestem tutaj od niedawna, tak samo zielony w całym kodowaniu, ale planuje niebawem otworzyć Fan-Site , nawet dostałem już pozwolenie od Fan-Strefa, wiec cały mój wolny czas poświęcam na czytanie poradników z WordPress, ale nie rozumiem z tego za dużo :). Tak czy inaczej witam cię jeszcze raz i życzę wytrwałości !

7
Muzyka / Odp: Czego słuchasz w tym momencie?
« dnia: 07 Luty 2014, 16:44:40 »
Hot Chelle Rae- Tonight tonight

8
Przywitaj się / Odp: Witam
« dnia: 05 Luty 2014, 21:39:49 »
Witaj . PABLO miał chyba racje co do poszerzającego się męskiego grona ^^. Może powiesz coś o sobie? Ulubione seriale jeśli takowe oglądasz? ulubione książki ?:)

9
Przywitaj się / Odp: Cześć :D
« dnia: 03 Luty 2014, 21:35:31 »
Witaj mój roczniku:) . Moją ulubioną książką , a raczej serią tak samo jak twoją są igrzyska śmierci. Najbardziej kosogłos. W dalszym ciągu nie mogę pojąć jak Susan Colins mogła rozwinąć fabułę tej książki żeby z igrzysk zrobić motyw oporu przeciwko absolutnej władzy i tyrani . Ostatnio polecono mi coś w tym klimacie . Skusiłem się na razie obejrzeć film. ( ze względu na brak środków ^^). Tak czy inaczej seria nazywa się Jutro , a autorem jest  John Marsden.  Może i ciebie zainteresuje . Pierwsza część: Jutro, kiedy zaczęła się wojna . Pozdrawiam :)

10
Przywitaj się / Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« dnia: 03 Luty 2014, 21:27:03 »
@Zuzolinda
Również witam :) . Moja znajoma ogląda Scherlock'a , próbuje mnie do niego przekonać . Może jednak się skusze ;) . Co do działu , to przemyślę to jeszcze ;). Na razie wolę trochę poćwiczyć, ale dzięki za radę .

11
Książki / Odp: Igrzyska Śmierci
« dnia: 02 Luty 2014, 11:46:16 »
@Up książka jest o wiele lepsza niż filmy .Jednak tu występuję ciekawe zjawisko , dość niespotykane zwłaszcza teraz , gdy produkcje wychodzą masowo. Mianowicie druga część filmu jest lepsza od pierwszej i jeśli wierzyć twórcą , to trzecia bd jeszcze lepsza .

Całą trylogię pochłonąłem w niecały tydzień. Do tej pory króluje w mojej hierarchii na samym szczycie. Po pierwszej części spodziewałem się że bd to jednorazowa przygoda, w sensie jeden oryginalny pomysł o igrzyskach. Jednak, gdy tylko dowiedziałem się o W pierścieniu ognia i Kosogłosie zakupiłem je bez namysłu. Czytając dostrzegłem jak ta "jednorazowa przygoda" zmienia się w następnych częściach w bardziej dramatyczną , pouczającą , życiową. Nie dostrzegłem już nastolatki , która zmaga się z tym jak przeżyć na odludziu, uciekając przed innymi , tylko młodą kobietę , która musiała szybko dojrzeć ,aby zmagać się z okrucieństwem ówczesnej władzy, a zarazem problemami miłosnymi.
W ostatniej części obserwowałem także kolejna transformację... z dziewczyny, która przetrwała igrzyska w prawdziwego żołnierza... Stała się wizerunkiem buntu i nadziei dla wszystkich dystryktów... Najlepsze w tym wszystkim było to że dokonała tego nieumyślnie .Przyszło jej za to niestety zapłacić najwyższą cenę.
Polecam całą trylogię każdemu czy to nastolatek czy dorosły . Uważam także że historie przedstawione w  niej są ponad czasowe. Tak więc daje 10/10 a może raczej 11/10?!

12
Książki / Odp: Ostatnio przeczytana ksiązka?
« dnia: 02 Luty 2014, 11:32:47 »
Hobbit ;D chociaż strasznie późno wziąłem się za tę książkę. No więc tak , fabuła rewelacyjna , postaci jeszcze lepsze. Przyznam się że nie przepadałem za takimi klimatami typu Władca pierścienia . Tak więc z trudem przyszło mi obejrzeć hobbita , ale książka to już inna bajka. Czytało się naprawdę dobrze. Dodatkowo pomagała mapa przedstawionej w książce krainy. Moja wyobrażnia wówczas działała na pełnych obrotach . To było dość ciekawe zjawisko . Czułem się jak by mnie tam nigdy nie było , ale znam drogę ...
Mniejsza z tym . Jest to książka, którą mogę polecić wszystkim z czystym sercem. Oceniam na 9/10 . Brakowało  sytuacji , które ( i tu was zaskoczę ) były w filmie , a  w książce zostały zaledwie wspomniane i to nie dosłownie ...

13
Książki / Odp: Dary Anioła - Cassandra Clare
« dnia: 02 Luty 2014, 11:25:25 »
Przeczytałem ostatnio miasto kości .Książka genialna, wciągająca . Nie ma się do czego przyczepić. Jest to jedna z moich ulubionych lektur ,czego nie mogę powiedzieć o adaptacji filmowej ,która okazała się porażką . Gdy bym nie przeczytał najpierw książki to nie wiem czy bym wiedział o czym to tak naprawdę film jest. Tak czy inaczej oceniam książkę na 10/10 . Mam zamiar kupić następne części.

14
Przywitaj się / Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« dnia: 01 Luty 2014, 20:14:24 »
***PA_BLO***
Postanowiłem spróbować raz jeszcze , oto dzisiejsze efekty. Chociaż dalej są dość amatorskie , to mnie się nawet spodobały :Co do TVD , to mnie odcinek zawiódł:). Co do Nick'a i Caroline to zgadzam się że do siebie pasują. Mogli by być razem, ale najpierw musiała by zapomnieć o  kilku kwestiach z przeszłości , powalczyć trochę z Klausa reputacją ( ewentualnie wyłączyć emocje  8) ) i mogli by razem spróbować .Ja jednak nie mogę wybaczyć mu zabicia Jenny ...
***Drew***Spencer***
Ja również was witam :)
***Channah***
Cześć , aktualnie żadnej niestety nie posiadam . Ale kto wie co przyszłość przyniesie. Na dzień dzisiejszy za mało się znam na sprawach technicznych z tym związanych , chociaż nie obce mi jest redagowanie^^.

15
Propozycje / Odp: Wishlist
« dnia: 31 Styczeń 2014, 22:58:03 »
Fansite Reign :)

Strony: [1] 2