Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Little Mix  (Przeczytany 1800 razy)

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Little Mix
« dnia: 05 Maj 2012, 23:33:48 »
Cytuj
Little Mix to brytyjska grupa w której skład wchodzą: Jade Thirlwall, Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock i Jesy Nelson.Została uformowana w roku 2011.Dziewczyny pojawiły się na castingach do 8 edycji X Factor jako solistki i zostały połączone w grupe.Ich mentorką była Tulisa Contostavlos, członkini grupy N-Dubz.Początkowo występowały pod nazwą Rhytmix, ale były zmuszone ją zmienić, ponieważ istniała organizacja charytatywna o tej samej nazwie.Little Mix wygrały X Factor pokonując w finale Marcusa Collinsa.Są one pierwszą grupą w historii X Factor, która wygrała program.Obecnie pracują nad ich pierwszym debiutanckim albumem.

Tutaj jeden z ich występów w X Factor: http://www.youtube.com/watch?v=uHdNVFTSr_w

Ja osobiście jestem ich fanką jeszcze za czasów X Factora :) Słyszał ktoś może jeszcze o Little Mix? Jeśli nie to zapraszam wszystkich do zapoznania się z tą grupą bo jak dla mnie dziewczyny są świetne.Jak napisałam wyżej obecnie pracują nad ich albumem i już niedługo zostanie wydany pierwszy singiel.

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Little Mix
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2012, 15:08:02 »
Dziewczyny są świetnie! ;-) Fanką nie jestem, ostatnio zaczęłam oglądać ich występy z X Factora, są prze świetne, mają super głosy i po kroczek po kroczku lubię je jeszcze bardziej.

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Little Mix
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Maj 2012, 15:29:44 »
czekam na ich singiel :D głosy mają świetne ;>

kejtlin

  • Gość
Odp: Little Mix
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Maj 2012, 22:14:36 »
Dziewczyny są świetnie! ;-) Fanką nie jestem, ostatnio zaczęłam oglądać ich występy z X Factora, są prze świetne, mają super głosy i po kroczek po kroczku lubię je jeszcze bardziej.

Everless

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Little Mix
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Czerwiec 2012, 19:11:08 »
Nie mam pojęcia o ich muzyce ...

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Little Mix
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lipiec 2012, 22:48:16 »
Zapraszam do odsłuchania pierwszego singla Little Mix, Wings.
http://www.youtube.com/watch?v=YR26oxIoz68

ahselly

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Little Mix
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Listopad 2012, 18:14:50 »
Uwielbiam je, są świetne. Dziś kupiłam sobie 'Cannonball' <3 Dziewczyny mają niesamowite głosy. Co sądzicie o DNA? 8)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Little Mix
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Listopad 2012, 18:14:50 »