Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Podsumowanie 2013  (Przeczytany 5568 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Styczeń 2014, 19:05:41 »
Wprawdzie nie weszłam hucznie w 2014 rok, to już pierwszy weekend nowego roku obfitował w akcje w stylu kac vegas, więc już widzę, że długo nie wytrzymałam w postanowienaich noworocznych:( hahaha, ale nie wszystko stracone, bo jeszcze trochę zostało do KOŃCA 2014;-)
Skye, Ty pijaczko :p
Do you want more?


Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Styczeń 2014, 19:41:29 »
Wprawdzie nie weszłam hucznie w 2014 rok, to już pierwszy weekend nowego roku obfitował w akcje w stylu kac vegas, więc już widzę, że długo nie wytrzymałam w postanowienaich noworocznych:( hahaha, ale nie wszystko stracone, bo jeszcze trochę zostało do KOŃCA 2014;-)
Skye, Ty pijaczko :p

Kur... nawet tutaj mi tak mówią hahaha;(
Nie no, to jedno z postanowień, ale za to staram się dbać o zdrowie i biegaąłm nawet dwa razy już! A u mnie z bieganiem ciężko:p
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Styczeń 2014, 21:02:18 »
Wprawdzie nie weszłam hucznie w 2014 rok, to już pierwszy weekend nowego roku obfitował w akcje w stylu kac vegas, więc już widzę, że długo nie wytrzymałam w postanowienaich noworocznych:( hahaha, ale nie wszystko stracone, bo jeszcze trochę zostało do KOŃCA 2014;-)
Skye, Ty pijaczko :p

Kur... nawet tutaj mi tak mówią hahaha;(
Nie no, to jedno z postanowień, ale za to staram się dbać o zdrowie i biegaąłm nawet dwa razy już! A u mnie z bieganiem ciężko:p

Ej dwa razy? Jakże ambitnie gurl :) U mnie tez przydałoby się coś zmienić na tej płaszczyźnie aktywności fizycznej ale mam strasznie mało cierpliwości i ja muszę mieć efekty widoczne nie za tydzień, dwa tylko już teraz. A tak się nie da. Moja siostra ma lepszą motywację i jak coś sobie postanowi to idzie w zaparte. Dzięki temu pozbyła się tłuszczyku i wygląda bardzo dobrze. A ja póki co oczekuję na to jak potoczą się losy mojej przyszłej pracy bo nie zapeszając liczę po cichu na umowę na bynajmniej rok xD
Do you want more?


Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Styczeń 2014, 09:50:37 »
Wprawdzie nie weszłam hucznie w 2014 rok, to już pierwszy weekend nowego roku obfitował w akcje w stylu kac vegas, więc już widzę, że długo nie wytrzymałam w postanowienaich noworocznych:( hahaha, ale nie wszystko stracone, bo jeszcze trochę zostało do KOŃCA 2014;-)
Skye, Ty pijaczko :p

Kur... nawet tutaj mi tak mówią hahaha;(
Nie no, to jedno z postanowień, ale za to staram się dbać o zdrowie i biegaąłm nawet dwa razy już! A u mnie z bieganiem ciężko:p

Ej dwa razy? Jakże ambitnie gurl :) U mnie tez przydałoby się coś zmienić na tej płaszczyźnie aktywności fizycznej ale mam strasznie mało cierpliwości i ja muszę mieć efekty widoczne nie za tydzień, dwa tylko już teraz. A tak się nie da. Moja siostra ma lepszą motywację i jak coś sobie postanowi to idzie w zaparte. Dzięki temu pozbyła się tłuszczyku i wygląda bardzo dobrze. A ja póki co oczekuję na to jak potoczą się losy mojej przyszłej pracy bo nie zapeszając liczę po cichu na umowę na bynajmniej rok xD

Wczoraj tez bym biegała ale pogoda brzydka & ktoś mnie zatrzymał na rozmowie przed kompem haha;p
Dziś podejście 32552 do ćwiczeń:/
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Lamorra

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • http://prezentyblog.pl
Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Styczeń 2014, 19:24:19 »
Rok był taki sobie, z plusów to znalazłam pracę i skończyłam studia. W 2014 roku mam zamiar - co realizuję - mniej się obżerać, nie pić gazowanych napojów, skakać na skakance godzinkę dziennie i co wieczór zimowy gorąca czekolada :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Podsumowanie 2013
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Styczeń 2014, 19:24:19 »