Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Ćwiczenia z youtube  (Przeczytany 11230 razy)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Ćwiczenia z youtube
« dnia: 20 Styczeń 2014, 10:01:43 »
Nie wiedziałam jak ten temat nazwać, ale chciałam spytać czy ćwiczycie jakieś ćwiczonka w stylu Chodakowskiej czy Mel B?

Jeśli tak to:
- Macie rozplanowany jakiś system ćwiczeń?
- Ćwiczycie to samo ciągle czykażdeo dnia (w zależności od tego ile ćwiczycie) zmieniacie np. programy?
- Widać rezultaty?

Ja próbowałam ćwiczyć z  Mel B, ale zawsze  szybko sobie odpuszczałam i wracałam do tych ćwiczeń.  Znów zaczynam dziś walkę o lepszą sylwetkę i chcę zaczerpnąć waszych doświadczeń na ten temat;)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2014, 19:53:33 »
Ja nie mam aż tak silnej woli, aby zdecydować się i wytrwać przy takim czymś jak ćwiczenia na przykładzie filmików na YT. Ale za to moja siostra jest mistrzynią w rodzinie, jeśli o tym mowa. Jest tak wytrwała, że mega zazdroszczę jej tego. Co prawda ona nie stosuje dodatkowych ćwiczeń w postaci biegów itp. Codziennie (głównie to 5 dni w tygodniu) o stałej godzinie z rana zabiera się za ćwiczenia. Wiem na 100%, że ostatnio próbowała ćwiczeń z Mel B i bardzo je chwaliła. Mówiła, że są bardzo motywujące. Kiedyś ćwiczyła z Ewą, ale chyba tylko dwa razy bo zwyczajnie stwierdziła, że program Chodakowskiej nie jest innowacyjny i jest to zlepek ćwiczeń, które bez problemu znajdziecie na YouTube. Ostatnio wspominała mi o ćwiczeniach na YT, gdzie instruktorką tez jest jakaś popularna trenerka. Dodatkowo dużo czyta na temat programów ćwiczeń, jakie ćwiczenia na co - ale zawsze czyta opinie i dopiero na ich podstawie decyduje czy jest to dla niej odpowiednie. Niedawno też zainwestowała troszkę kasy i zaczęła powoli robić zakup akcesoriów sportowych, ciężarki itp. Z tego co zaobserwowałem to dużą wagę kładzie na sposób odżywania. Całkowicie zrezygnowała z produktów słodzonych i przetworzonych. Je tylko ciemne pieczywo, bardzo dużo papryki, serki naturalne, greckie itp. Oczywiście od czasu do czasu pozwoli sobie na mała kawę, ale tak zawsze to pije tylko i wyłącznie herbatki zielone, czerwone (liściaste, żadne ekspresowe) i jak już wspomniałem nie słodzi. Ja osobiście od kilku lat już nie słodzę i przerzuciłem się również tylko na herbaty ziołowe - są lekkie. ale na tym jednym kończy się moja przygoda z odchudzaniem. Kiedyś jakimś cudem udało mi się zrzucić w ciągu miesiąca ok. 6 kg. - ale to chyba dlatego, że postawiłem TYLKO na regularne i lekkie odżywianie się o stałych porach - pomaga w 100%.
« Ostatnia zmiana: 20 Styczeń 2014, 19:55:30 wysłana przez PA_BLO »
Do you want more?


Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2014, 22:34:01 »
Po prostu nie umiem, nie mam motywacji i jakoś ćwiczenia z instruktorem do mnie nie przemawiają..
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Styczeń 2014, 23:00:51 »
Ile to razy chciałem się zabrać za ćwiczenia, włączałem jakieś filmiki, poćwiczyłem chwilę i zawsze kończyło się stwierdzeniem: dobra, nie chce mi się :P

Niestety mam słomiany zapał do wszystkiego, ćwiczę przez maksymalnie 5-7 dni, a potem kolejny tydzień leniuchowania, kolejne intensywne dni ćwiczeń i znowu się nie chce...

Myślę, że musiałby być ktoś kto gnębił by mnie cały dzień i przypominał o ćwiczeniach, bądź zabierał na wspólne ćwiczenia, tyle że musiałoby tej osobie zależeć 1000 razy bardziej niż mi... chociaż 1000 x 0 to wciąż zero :P

Nie no, potrzebuję motywacji.

matiemfame

  • Gość
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Styczeń 2014, 14:34:34 »
Nie przekonałem się, a jedynie chciało mi się śmiać z dopingującej mowy instruktora do dalszych ćwiczeń - zwłaszcza gdy ćwiczysz z tym samym programem (filmikiem) przez tydzień i za każdym razem marzysz by się zamknęła. Według mnie, te ćwiczenia (Chodakowskiej) dla początkujących nie są najlepsze.. to bardziej katorga. Ćwiczenia są poprawne i fajnie skomponowane, ale jednak nie dla wszystkich.

Spencer

  • Gość
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Styczeń 2014, 16:09:47 »
Ćwiczę z Chodakowską już tydzień. Oczywiście na początku wytrzymywałam 20 minut i koniec haha :') Teraz robię pełny skalpel i na chwilę obecną mi to wystarcza. Co do ćwiczeń to polecam założyć sobie zeszyt, w którym wypisuje się ćwiczenia jakie dało radę się zrobić. Ja posiadam dziennik Ewy ale zbyt skomplikowane te wystawianie ocen, więc to omijam. Co do Mel B to też ciekawe ma ćwiczenia z tym, że jak ktoś ma słabą kondycję (w tym ja) nie wytrzyma długo.

Według mnie trzeba samemu wybrać czy ćwiczy się z jakimś programem czy też podstawa. Na youtube jest masa ćwiczeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie, prawda? :')

tomeh

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • www.open-youweb.com
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Marzec 2014, 11:42:18 »
Motywacja i czas to to czego najwięcej brakuje. Ale jest cała masa różnych kanałów tego typu w sieci. Na pewno łatwiej przychodzi korzystanie z nich kobietom - koć ZPT czy jakoś tak jest dla facetów z siłownią.
Serwis www.open-youweb.com - artykuły i treści tematyczne

Henryk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Krav Maga Wrocław
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Kwiecień 2014, 09:56:03 »
Warto mieć na uwadze, że filmiki z Youtube można traktować poglądowo lub jako forma motywacji,natomiast bazując wyłącznie na nich można wyrobić sobie sporo błędnych nawyków i wykonywać po prostu źle ćwiczenia.

Robinek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Kwiecień 2014, 13:05:48 »
Wiecie kto to Wapniak? nagrywał swego czasu komediowe filmiki - podchodził do dziewczyn i się pytał czy umówi się z nim itp. Teraz ma trenera na siłce i nagrywa swoje treningi, to co spożywa w http://restauracja-oliwka.pl/menu-bezglutenowe/  itp, także dla amatorów którzy dopiero zapoznają się z tematyką polecam : )
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2014, 13:43:11 wysłana przez Robinek »

Spencer

  • Gość
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Maj 2014, 18:25:02 »
Wiecie kto to Wapniak? nagrywał swego czasu komediowe filmiki - podchodził do dziewczyn i się pytał czy umówi się z nim itp. Teraz ma trenera na siłce i nagrywa swoje treningi, to co spożywa itp, także dla amatorów którzy dopiero zapoznają się z tematyką polecam : )
zaraz sobie go wygogluję :)

Szatam

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Maj 2014, 16:38:01 »
Wiecie kto to Wapniak? nagrywał swego czasu komediowe filmiki - podchodził do dziewczyn i się pytał czy umówi się z nim itp. Teraz ma trenera na siłce i nagrywa swoje treningi, to co spożywa itp, także dla amatorów którzy dopiero zapoznają się z tematyką polecam : )
zaraz sobie go wygogluję :)
Uwierzycie mi lub nie ,ale kiedyś spotkałem tego koleżkę w pizzeri http://prestoursynow.pl ,nie wiem czy teraz po rozpoczęciu "pakowania" trener pozwala mu na tego typu wyskoki ;p Bardzo śmieszny i zarazem interesujący facet. Też powiem szczerze trzeba miec odwagę wrzucac na neta filmiki na których ma się problemy z podniesieniem sztangi bez ciężarków ;p HE HE ogólnie bardzo pozytywnie : )

Waleczny

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Siłownia Sochaczew - Cennik
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Czerwiec 2014, 14:11:19 »
Moja przygoda z ćwiczeniami i w ogóle pracą nad motywacją trwa od lat. Zaczynałem od różnego rodzaju filmów z Youtube, ale wyglądało to tak, że 3 razy poćwiczyłem i w związku z brakiem widocznych efektów porzucałem trening. Kumpel namówił mnie na skorzystanie z trenera na siłowni i dopiero wtedy po kilku tygodniach zobaczyłem efekt. Później zrezygnowałem z trenera, bo uznałem że dam sobie rade sam i faktycznie - teraz jak już widzę efekty, ćwiczę sam i daję radę.

morrrrawsky

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • trenuj i walcz
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Czerwiec 2014, 14:56:08 »
Do tego żeby ćwiczyć z filmików trzeba mieć ultra silną motywację - ja nigdy tego nie miałem i kończyło się na kilku podejściach, braku efektów i rezygnacji...

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Lipiec 2014, 20:18:32 »
Ja również zaczęłam trenować na siłowni oraz jeździć na rowerze. Już od dłuższego czasu biegam, jednak taka pogoda jak teraz mnie po prostu męczy i nie daję rady. W dodatku wróciłam na wakacje do rodzinnego miasta, które nazywane jest "na 9 pagórkach" także wszędzie albo z góry albo z dołu. Polecam, siłownia to naprawdę fajna sprawa nie tylko dla facetów ;-)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

Karajami

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Bieżnie domowe
Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Sierpień 2014, 15:02:40 »
Ja szczerze powiedziawszy nie potrafię się zmobilizować do ćwiczenia z filmami instruktażowymi - przez 1-2 tygodnie regularnie, a później coraz rzadziej i rzadziej aż zaprzestaje zupełnie. Podziwiam osoby, które mają tyle zacięcia żeby regularnie ćwiczyć.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Ćwiczenia z youtube
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Sierpień 2014, 15:02:40 »