Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Animacja w PS  (Przeczytany 1013 razy)

weronika

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 19
    • Status GG
    • Zobacz profil
Animacja w PS
« dnia: 15 Lipiec 2012, 09:53:00 »
No więc mam problem... chciałabym "wtopić" animację w kolorowe tło (zmieniając po prostu opcję warstwy na 'color burn' albo coś takiego) ale jakbym tego nie zrobiła to później już się nie rusza, próbuję każdą warstwę animacji zrobić kolorową sklejając jedną z nową kolorową - niby wygląda ok ale na sam koniec nic się nie rusza :( umiałby mi ktoś pomóc?

Ardilla

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Design
Odp: Animacja w PS
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2012, 10:12:13 »
A nie lepiej nad ostatnią klatką zrobić warstwę przeźroczystą, porobić te bajeery i wytrzeć gumką czy czymś, żeby animacje było widać, prz czym ustawić tą widoczność?

weronika

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 19
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Animacja w PS
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2012, 10:15:59 »
A nie lepiej nad ostatnią klatką zrobić warstwę przeźroczystą, porobić te bajeery i wytrzeć gumką czy czymś, żeby animacje było widać, prz czym ustawić tą widoczność?

nieee... nie o to mi chodzi - http://24.media.tumblr.com/tumblr_m6yi9v735d1r8poq4o1_500.jpg chcę takie coś zrobić ale żeby się ruszało tło... jak porobię każdą warstwę na taki kolor to się przestaje ruszać, nie wiem dlaczego

Ardilla

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Design
Odp: Animacja w PS
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipiec 2012, 13:05:27 »
uwtwórz akcje w photoshopie, które zrobi takie kolory, potem zrob klatki z ktorych chcesz animacje, kiedy juz zrobisz to w photoshopie nacisnij plik-sekwencja wsadowa wybierz tam akcje i folder, ktory ma byc koloryzowany, potem te klatki skoloryzowane łączyć w photoscape i gotowe ;)

weronika

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 19
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Animacja w PS
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipiec 2012, 18:04:34 »
uwtwórz akcje w photoshopie, które zrobi takie kolory, potem zrob klatki z ktorych chcesz animacje, kiedy juz zrobisz to w photoshopie nacisnij plik-sekwencja wsadowa wybierz tam akcje i folder, ktory ma byc koloryzowany, potem te klatki skoloryzowane łączyć w photoscape i gotowe ;)
oooo spróbuję ;D mam nadzieję że zadziała

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Animacja w PS
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipiec 2012, 18:04:34 »