Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 38823 razy)

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #75 dnia: 10 Kwiecień 2011, 14:18:24 »
Mi też jest szkoda Jenny. A co do ojca/wujka to nie wiem co mam sądzić. Nie da się po nim rozpoznać czy zależy mu na Elenie czy coś knuje przeciwko niej. Ciekawi mnie też Bonnie. Czy ona nie umrze jeśli zdobędzie całą moc tych czarownic?

Właśnie może ją zabiją bo zapowiedzieli producenci że zabiją jedną osobę która często się pojawia ;(

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Kwiecień 2011, 14:21:35 »
Oby nie :(

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #77 dnia: 10 Kwiecień 2011, 14:44:26 »
Też tak myślałem o tym, że Bonnie może zginać, ale wtedy byłoby mi szkoda brata Eleny bo niedawno stracił jedną dziewczynę a teraz Bonnie. Może mieli na myśli Isobel, bo ma zginać kilku "głównych" bohaterów - i to zmieni akcję serialu.
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Kwiecień 2011, 14:55:01 »
Może.

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Kwiecień 2011, 20:21:05 »
Też tak myślałem o tym, że Bonnie może zginać, ale wtedy byłoby mi szkoda brata Eleny bo niedawno stracił jedną dziewczynę a teraz Bonnie. Może mieli na myśli Isobel, bo ma zginać kilku "głównych" bohaterów - i to zmieni akcję serialu.
Błagam tylko nie Bonnie..Nie wiem dlaczego, ale strasznie ją lubię.W ogóle ja nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale pamiętacie jak ten gościu ten czarownik umierał?To on niby 'oddał jej moce', ale mi to wyglądało normalnie jakby on wszedł w nią bo ona potem taka dziwna była xD ale to pewnie tylko moja wyobraźnia :D
Ogólnie to jestem ciekawa jak zrobią z Klausem.Bo książka zupełnie różni się od serialu, a tak to bym już wiedziała xD

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #80 dnia: 11 Kwiecień 2011, 08:23:46 »
Też tak myślałem o tym, że Bonnie może zginać, ale wtedy byłoby mi szkoda brata Eleny bo niedawno stracił jedną dziewczynę a teraz Bonnie. Może mieli na myśli Isobel, bo ma zginać kilku "głównych" bohaterów - i to zmieni akcję serialu.
Błagam tylko nie Bonnie..Nie wiem dlaczego, ale strasznie ją lubię.W ogóle ja nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale pamiętacie jak ten gościu ten czarownik umierał?To on niby 'oddał jej moce', ale mi to wyglądało normalnie jakby on wszedł w nią bo ona potem taka dziwna była xD ale to pewnie tylko moja wyobraźnia :D
Ogólnie to jestem ciekawa jak zrobią z Klausem.Bo książka zupełnie różni się od serialu, a tak to bym już wiedziała xD
Też zwróciłem uwagę na zachowanie Bonnie. Na początku mnie to wystraszyło, lecz później zachowywała się już jak zawsze, ale jedno nie wyklucza drugiego. Może rzeczywiście jest coś na rzeczy z tym czarownikiem. Umarł on i jego syn, a kto uratuje jego córkę? Wiem, że Bonnie obiecała - ale sama ma wiele problemów przy pomocy w uśmierceniu Klausa. Czyżby ten czarownik nie poddał się i przenik w jej ciało? Dobrze, że niedługo nowy odcinek :)
Do you want more?


Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #81 dnia: 13 Kwiecień 2011, 11:51:54 »
No właśnie to było takie dziwne.. Ja oglądałam zwiastun kolejnego odcinka i będzie się działo.Mam nadzieję, że Bonnie nie stanie się nic złego.W sumie to szkoda mi już Eleny, non stop coś złego dzieję się wokół niej...
Dokładnie, dobrze, że już niedługo nowy odcinek.Szczęście, że nie robią już takich przerw jak ostatnio.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #82 dnia: 15 Kwiecień 2011, 20:54:11 »
Przed chwilą obejrzałem najnowszy odcinek. Cóż za zakończenie i do tego ten wątek z Bonnie. Jak mi serce ścisnęło jak Klaus pokonał Bonnie ... masakra.
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #83 dnia: 15 Kwiecień 2011, 22:44:03 »
Cieszę się, że Bonnie jednak żyje. Czemu Elena wyciągnęła Ellijahowi sztylet? Przecież on jej nie pomoże... Chyba, że zrobiła to żeby wziąć sztylet i zabić nim Klausa.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #84 dnia: 16 Kwiecień 2011, 09:37:09 »
Zdaje mi się, że jednak Elijah pomoże Elenie ... bo Elena nie da rady sama wbić sztyletu Klausowi. Podobno Klaus powróci ale już w innym wcieleniu.
Do you want more?


Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #85 dnia: 16 Kwiecień 2011, 10:59:33 »
Jak zobaczyłam, że Bonnie nie żyje to o mało się nie poryczałam.Serio myślałam, że ją uśmiercili.Jezu dobrze, że jednak nie.. Ja nie rozumiem po co Elena wyjęła ten sztylet.O tak, Elijah na pewno się ucieszy i jej pomoże po tym jak miesiąc leżał w piwnicy z sztyletem w sercu xD Przy najmniej takie są moje odczucia, ale zobaczymy co się wydarzy dalej.

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #86 dnia: 16 Kwiecień 2011, 12:42:17 »
Zobaczymy. Nie umiem się już doczekać kolejnego odcinka.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #87 dnia: 16 Kwiecień 2011, 12:46:28 »
Ja też czekam na kolejny epizod :)
Do you want more?


Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #88 dnia: 16 Kwiecień 2011, 14:06:11 »
Jak zobaczyłam, że Bonnie nie żyje to o mało się nie poryczałam.Serio myślałam, że ją uśmiercili.Jezu dobrze, że jednak nie.. Ja nie rozumiem po co Elena wyjęła ten sztylet.O tak, Elijah na pewno się ucieszy i jej pomoże po tym jak miesiąc leżał w piwnicy z sztyletem w sercu xD Przy najmniej takie są moje odczucia, ale zobaczymy co się wydarzy dalej.

Dokładnie, jak Bonnie niby umarła tak mi było szkoda Jeremiego. Zapewne Elena myśli, że Elijah jej pomoże.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #89 dnia: 23 Kwiecień 2011, 16:24:33 »
Tak myślałem, że Elijah jej pomoże :) W ogóle to zaskoczył mnie ten wątek o tym, że ta klątwa nie jest prawdziwa.
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #89 dnia: 23 Kwiecień 2011, 16:24:33 »