Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Drew  (Przeczytany 20651 razy)

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: Drew
« Odpowiedź #165 dnia: 24 Maj 2014, 14:44:30 »
Bardzo fajnie, kolory moim zdaniem bardzo dobrze dobrane. Oby tak dalej ;)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Drew
« Odpowiedź #166 dnia: 01 Wrzesień 2014, 00:05:26 »
Nowe MusicLife!

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Drew
« Odpowiedź #167 dnia: 01 Wrzesień 2014, 00:19:06 »
Bardzo mi się podoba, to co tutaj chcesz pokazać. Jest schludnie, prosto, elementy oparte na przezroczystości oraz linki które fajnie się kontrastują.

Bardzo dziwnie że ludzie tworzą coś podobnego w tym samym czasie. Sądzę że mój Creative ma bardzo dużo wspólnego z twoim szablonem lecz obiecuje że nie widziałem twojego szablonu wcześniej i nie próbowałem kopiować go.

Jedyny minus który nie wiem czy ten element miał taki być czy po prostu się rozmazał przez rozciąganie to logo. Logo wydaje mi się rozmazane i nie wiem czy to miał być taki efekt...


Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Drew
« Odpowiedź #168 dnia: 22 Luty 2015, 22:38:58 »

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Drew
« Odpowiedź #169 dnia: 22 Luty 2015, 22:43:48 »
Właśnie miałem zapytać. A ta sesja Zac'a to już jest tak fajnie kolorowa, czy robiłeś coś z fotkami? Bo takie przyjemne i ciepłe kolory :)
Do you want more?


Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Drew
« Odpowiedź #170 dnia: 22 Luty 2015, 22:44:27 »
Oryginalne :-)

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Drew
« Odpowiedź #171 dnia: 03 Marzec 2015, 15:07:07 »
Znalazłem coś takiego u siebie na dysku http://wordpress.zefron.pl/katyperry/

Jeśli ktoś jest zainteresowany to oddam to za niewielką opłatą :-) Kolory i zdjęcia oczywiście można zmienić :-)

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Drew
« Odpowiedź #172 dnia: 03 Marzec 2015, 16:25:00 »
Ej, fajnie to wygląda (: chociaż na dłuższą metę ten wzorek może wydawać się denerwujący.
Do you want more?


B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Drew
« Odpowiedź #173 dnia: 03 Marzec 2015, 18:03:40 »
Genialne, przejrzyste, kolory idealnie dobrane. !

Tłumacze tekst z łaciny, odrywam się na chwilę aby zajrzeć na forum a Drew mnie zaskakuje "Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. " :D dzięki wielkie :D

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Drew
« Odpowiedź #174 dnia: 03 Marzec 2015, 18:12:04 »
Dzięki :-) Ja jestem średnio zadowolony ale nie chciało mi się już poprawiać :-)

Tłumacze tekst z łaciny, odrywam się na chwilę aby zajrzeć na forum a Drew mnie zaskakuje "Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. " :D dzięki wielkie :D
Polecam się na przyszłość :-)

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

HAIZ

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Drew
« Odpowiedź #175 dnia: 04 Marzec 2015, 06:28:36 »
Faaaajne:)

 Hey baby even though I hate ya,I wanna love ya, I want you-u-u.
And even though I can't forgive you, I really want ta, I want you-u-u.
***
 

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Drew
« Odpowiedź #175 dnia: 04 Marzec 2015, 06:28:36 »