Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Rihanna w Polsce  (Przeczytany 6484 razy)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Lipiec 2013, 16:33:02 »
Ale czy ta plaża na Hawajach była publiczna tak jak w Sopocie, czy też dostępna tylko dla wąskiego grona plażowiczów? To ma duże znaczenie.
Do you want more?


Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Lipiec 2013, 20:03:17 »
Mówicie że to norma ?
Nie mówię, że to norma, ale nie musiała się tak bulwersować:p  Z reszta szła na publiczną plażę więc na co ona liczyła?

Ale czy ta plaża na Hawajach była publiczna tak jak w Sopocie, czy też dostępna tylko dla wąskiego grona plażowiczów? To ma duże znaczenie.
Dokładnie, Dokładnie!
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Lipiec 2013, 20:32:18 »
Mówicie że to norma ?
Nie mówię, że to norma, ale nie musiała się tak bulwersować:p  Z reszta szła na publiczną plażę więc na co ona liczyła?

Ale czy ta plaża na Hawajach była publiczna tak jak w Sopocie, czy też dostępna tylko dla wąskiego grona plażowiczów? To ma duże znaczenie.
Dokładnie, Dokładnie!

Organizatorzy zapewniali wokalistkę, że będzie miała swobodę gdyż to hotelowa plaża i będzie zarezerwowana dla RiRi  :P   A co do tej plaży nie będę kłamał, bo nie wiem :) Ale również w Brazylii na PUBLICZNEJ nie otaczało jej tysiące osób.  ;)


Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Lipiec 2013, 20:36:19 »
Mówicie że to norma ?
Nie mówię, że to norma, ale nie musiała się tak bulwersować:p  Z reszta szła na publiczną plażę więc na co ona liczyła?

Ale czy ta plaża na Hawajach była publiczna tak jak w Sopocie, czy też dostępna tylko dla wąskiego grona plażowiczów? To ma duże znaczenie.
Dokładnie, Dokładnie!

Organizatorzy zapewniali wokalistkę, że będzie miała swobodę gdyż to hotelowa plaża i będzie zarezerwowana dla RiRi  :P   A co do tej plaży nie będę kłamał, bo nie wiem :) Ale również w Brazylii na PUBLICZNEJ nie otaczało jej tysiące osób.  ;)

Tu też nie tysiące, lecz dziesiątki z może 30 osob za nią łaziło, a na plaży się opalali. Lubię jej piosenki, ale nie ją - już nie. Dla mnie to Shitanna, a nie Rihanna od 2012 roku

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Lipiec 2013, 21:43:13 »
Ja nie będę jechał po niej, bo to nie oto tu chodzi. Po prostu moim zdaniem zachowała się nieodpowiednio. Widziałem na fejsie, że nawet Michał Piróg ją broni. A co on może wiedzieć? Niech on spojrzy trzeźwo na całą sytuację a nie z każdego względu podlizuje się jej fanom. Ciekawe czy gdyby Rihanna publicznie powiedziała, że Polska to dno i nie ma zamiaru tu więcej przylatywać bo nastąpiła tak i tak sytuacja - to czy pan Michał Piróg nadal by jej bronił. To, że plaża była tak oblegana i było to zaskoczeniem dla gwiazdy to tylko i wyłącznie wina organizatorów, którzy ją źle poinformowali. Skoro wiedzieli, że planuje wyjść na plażę to mogli już w ostateczności zorganizować jej miejsce tak aby osoby z zewnątrz nie miały dostępu. A ona jak nigdy wyszła sobie jak prawdziwa Star alejkami wzbudzając sensację. To tez po części jej wina. Skoro tak ceni sobie prywatność, to po co zabierała ze sobą goryli? Mogła to zrobić tak aby nie zostać zauważoną. Ale nie, to Rihanna i musi się pokazać bo inaczej będzie jej przykro. Wracając do tego nieszczęsnego wideo, to podobno argumentowało to tak, że bawiła się ze swoimi kolegami i chciała ich uderzyć pałeczką złapaną podczas koncertu. Coś te alibi jej nie wyszło, bo droga była prosta - normalny człowiek uderzyłby i koniec a ona chwiała się na nogach jakby mdlała. Ale dobra, już nie rozgrzebuje tej sprawy. Jedno dla mnie jest pewne, ten jej pobyt będzie jeszcze długo komentowany przez media i jestem pewien na 100%, że takim zachowaniem zraziła do siebie pewne grono odbiorców.
Do you want more?


Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Lipiec 2013, 21:47:51 »
Mówicie że to norma ?
Nie mówię, że to norma, ale nie musiała się tak bulwersować:p  Z reszta szła na publiczną plażę więc na co ona liczyła?

Ale czy ta plaża na Hawajach była publiczna tak jak w Sopocie, czy też dostępna tylko dla wąskiego grona plażowiczów? To ma duże znaczenie.
Dokładnie, Dokładnie!

Organizatorzy zapewniali wokalistkę, że będzie miała swobodę gdyż to hotelowa plaża i będzie zarezerwowana dla RiRi  :P   A co do tej plaży nie będę kłamał, bo nie wiem :) Ale również w Brazylii na PUBLICZNEJ nie otaczało jej tysiące osób.  ;)

Tu też nie tysiące, lecz dziesiątki z może 30 osob za nią łaziło, a na plaży się opalali. Lubię jej piosenki, ale nie ją - już nie. Dla mnie to Shitanna, a nie Rihanna od 2012 roku


To że jej nie lubisz, to nie znaczy że według Ciebie 30 osób za nią łaziło... Faktem jest to że Polacy nie dawali jej spokoju (co oznacza że jest rozpoznawalna i popularna w naszym kraju  ;D ).
Kilka fot z plaży :






I może wreszcie ktoś powie co sądzi o koncercie, jest wiele zdjęć, filmików więc  ;)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Lipiec 2013, 21:51:23 »
Ja nie będę jechał po niej, bo to nie oto tu chodzi. Po prostu moim zdaniem zachowała się nieodpowiednio. Widziałem na fejsie, że nawet Michał Piróg ją broni. A co on może wiedzieć? Niech on spojrzy trzeźwo na całą sytuację a nie z każdego względu podlizuje się jej fanom. Ciekawe czy gdyby Rihanna publicznie powiedziała, że Polska to dno i nie ma zamiaru tu więcej przylatywać bo nastąpiła tak i tak sytuacja - to czy pan Michał Piróg nadal by jej bronił. To, że plaża była tak oblegana i było to zaskoczeniem dla gwiazdy to tylko i wyłącznie wina organizatorów, którzy ją źle poinformowali. Skoro wiedzieli, że planuje wyjść na plażę to mogli już w ostateczności zorganizować jej miejsce tak aby osoby z zewnątrz nie miały dostępu. A ona jak nigdy wyszła sobie jak prawdziwa Star alejkami wzbudzając sensację. To tez po części jej wina. Skoro tak ceni sobie prywatność, to po co zabierała ze sobą goryli? Mogła to zrobić tak aby nie zostać zauważoną. Ale nie, to Rihanna i musi się pokazać bo inaczej będzie jej przykro. Wracając do tego nieszczęsnego wideo, to podobno argumentowało to tak, że bawiła się ze swoimi kolegami i chciała ich uderzyć pałeczką złapaną podczas koncertu. Coś te alibi jej nie wyszło, bo droga była prosta - normalny człowiek uderzyłby i koniec a ona chwiała się na nogach jakby mdlała. Ale dobra, już nie rozgrzebuje tej sprawy. Jedno dla mnie jest pewne, ten jej pobyt będzie jeszcze długo komentowany przez media i jestem pewien na 100%, że takim zachowaniem zraziła do siebie pewne grono odbiorców.

Ale miała zarezerwowany "kawałek" plaży tylko dla niej. A bez ochrony, wątpię że puściliby jakąkolwiek gwiazdę. Ale że Alert Art było tak niezorganizowane to nie jej wina, że poszła tam gdzie miało być "przyjemnie" a tu pełno polaków. I to jej wina ?  :) Nie ma sensu się oto kłucić  ;) 


--
Więc co myślicie o samym koncercie ?!  :)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Lipiec 2013, 21:51:37 »
Figury to można jej pozazdrościć. MEGA laska.

Obejrzałem kilka filmików na YouTube. Co prawda nie oddaje to takiej samej atmosfery jak na żywo - ale nie widziałem aby ludzie dobrze się bawili. Serio. Były osoby, które skakały, śpiewały - ale to zapewne tylko jej fani. Reszta - przyszła tylko ją pooglądać. Moje odczucia po obejrzeniu były takie, że kiepsko się ruszała, była wulgarna i śpiewała co prawda na żywo ale playback leciał jak zawsze. Boję się, że Rihanna skończy jak Britney - księżniczka playbacku. Z całym szacunkiem dla oby Pań :)
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2013, 21:54:54 wysłana przez PA_BLO »
Do you want more?


Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Lipiec 2013, 22:03:25 »
Figury to można jej pozazdrościć. MEGA laska.

Obejrzałem kilka filmików na YouTube. Co prawda nie oddaje to takiej samej atmosfery jak na żywo - ale nie widziałem aby ludzie dobrze się bawili. Serio. Były osoby, które skakały, śpiewały - ale to zapewne tylko jej fani. Reszta - przyszła tylko ją pooglądać. Moje odczucia po obejrzeniu były takie, że kiepsko się ruszała, była wulgarna i śpiewała co prawda na żywo ale playback leciał jak zawsze. Boję się, że Rihanna skończy jak Britney - księżniczka playbacku. Z całym szacunkiem dla oby Pań :)

A widziałeś te filmiki ?  :)  Film1
Film2 . I nie rozumiem dlaczego nikt nie rozróżnia Playbacku od Pogłosu ?!!


PLAYBACK

Cytuj
Używa się go najczęściej na koncertach i festiwalach muzycznych, głównie ze względów technicznych lub braku umiejętności wokalnych osoby śpiewającej, czy braku umiejętności grania na instrumentach muzycznych instrumentalistów. Czasami też wykorzystywany jest, gdy muzycy z pewnych powodów nie mogą grać lub śpiewać (np. choroby aparatu mowy, niesprawne instrumenty muzyczne), lub po prostu nie mają na to ochoty. Powszechnie stosuje się go także, gdy choreografia wymaga od artysty większego wysiłku. Śpiew z playbacku można zauważyć nie tylko po wyjątkowym podobieństwie do utworu studyjnego, ale i po ruchach ust, niepasujących do muzyki.

Wówczas muzycy "udają", że grają, a wokaliści "udają" śpiew. Tak naprawdę instrumenty są wytłumione, a mikrofon wyciszony. Niekiedy mikrofon wyciszany jest (zdalnie) tylko na czas śpiewania, a przed i po śpiewaniu mikrofon z powrotem jest włączany, aby nadać wrażenie, że śpiew nie jest odtwarzany z playbacku.


POGŁOS
jest to muzuka (podkład) puszczany z płyty, ale osoba śpiewa na żywo..




i RiRi gra z pogłosem a nie playbackiem  ;) A widziałem FEMME FATAL DVD od Britney (mam nadzieję że RiRi NIGDY taka nie będzie - z całym szacunkiem do fanów)

Był to skromniejszy koncert, ponieważ na scenie festiwalowej  ;)
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Lipiec 2013, 22:04:54 »
Mówicie że to norma ?
Nie mówię, że to norma, ale nie musiała się tak bulwersować:p  Z reszta szła na publiczną plażę więc na co ona liczyła?

Ale czy ta plaża na Hawajach była publiczna tak jak w Sopocie, czy też dostępna tylko dla wąskiego grona plażowiczów? To ma duże znaczenie.
Dokładnie, Dokładnie!

Organizatorzy zapewniali wokalistkę, że będzie miała swobodę gdyż to hotelowa plaża i będzie zarezerwowana dla RiRi  :P   A co do tej plaży nie będę kłamał, bo nie wiem :) Ale również w Brazylii na PUBLICZNEJ nie otaczało jej tysiące osób.  ;)

Tu też nie tysiące, lecz dziesiątki z może 30 osob za nią łaziło, a na plaży się opalali. Lubię jej piosenki, ale nie ją - już nie. Dla mnie to Shitanna, a nie Rihanna od 2012 roku


To że jej nie lubisz, to nie znaczy że według Ciebie 30 osób za nią łaziło... Faktem jest to że Polacy nie dawali jej spokoju (co oznacza że jest rozpoznawalna i popularna w naszym kraju  ;D ).
Kilka fot z plaży :






I może wreszcie ktoś powie co sądzi o koncercie, jest wiele zdjęć, filmików więc  ;)

No i gdzie na tych foptach widzisz tysiące osób ? 30-60 max. Wiadomoe, że fani będą ja bronić bo to ich królowa, chocby zabiłaby na oczach ludzi człowieka i napisała na tt, że to dla zakłądu to fnani by uwierzyli. Chodzi o to, że nie którzy są zapatrzeni w swoje idolki, i mająklapki na oczach. Dla mnie się ona skończyła zaczynając od: ujeżdżania penisa faceta na scenie, bijąc fankę mnikrofonem, a później napisaniem, że jest suką, to, że ciągle wrzuca na instagrama fotki jarającej, ćpającej, pijącej nie wspominając już o spóźnieniach - to ma być szacunek do fanów ? Nie no rozumiem raz dwa bo korki czy coś, ale ona często to robi. I w dodatku to macanie pitki na scenie.. co to klub GoGo ? jakby chcieli taniec erotyczny to by sobie poszli do takiego klubu, a nie na scenie takie rzeczy. Robi to bo: a) dla większej popularności, b) poprzewracało jej się w głowie od pieniędzy i sławy. Jeśli chodzi o koncertty i jej osobę to niczym mnie nie zaskoczy, lubię jej piosenki nic więcej. Gdzie się podziała Rihanna z Rated R czy chociażby Loud. Teraz zrobiła z siebie jak dla mnei za przeproszeniem tanią dzi**ę. Nie podoba mi się jej teraźniejszy "styl", za bardzo chce być fajna i oryginalna. Niestety teraz większość zdobywa popularność na dupie, cyckach i pitce (sorki za te wulgarne okręslenia)
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2013, 22:11:55 wysłana przez celeBRYTA »

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Lipiec 2013, 22:15:41 »
Chyba ta dyskusja nie ma sensu, bo nasz naczelny fan Riri i tak wie swoje...;-) nie no żartuję.
Jak dla mnie ona sama trochę jest sobie winna, bo rozdmuchała tą sprawę z plażą. Ok, zawinili organizatorzy, ale kurcze nie podobało się to mogła iść się opalać na hotelowym tarasie (nie wierze, że miała pokój w tanim motelu;-)) Czasem trzeba iśc na ustępstwa a nie gwiazdorzyć.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Lipiec 2013, 22:16:59 »
Widziałem te filmiki :) Jak już wspominałem, Rihanna ma dobry głos - ale moim zdaniem playback momentami przebija się. Po za tym Rihanna wykorzystała tu półplayback - śpiewała do muzyki i nagranych wcześniej wokali w studiu tak aby brzmiały jak na żywo (tzw. pre-record). Co do DVD Britney to jest całkiem inna bajka. Widziałem jak na fejsie jechali po Britney za to DVD (chyba wczoraj). Ale to była odgórna decyzja wytwórni, która nagrywała cały koncert. Po prostu podłożyli audio z pre-record zmontowane z oryginalnym audio z płyty Femme Fatale i wyszło co wyszło - d**a. Pomimo, że jestem fanem Britney - nie będę ukrywał że Britney rzeczywiście śpiewa z playbacku jak nikt inny (prawie tak jak Drag Queens na występach w klubach). Wokal Britney i Rihanny nie można porównać tak samo jak nie można porównywać ich pozycji w stosunku do wkładu w rozwój przemysłu muzyki pop - bo Britney podobnie jak Madonna, Mariah Carey, Cher i Michael Jackson są legendami. Rihanna to artystka działająca od kilku lat, mająca dużą publiczność - ale nie miała takiego wkładu jak wyżej wymienieni artyści w światopogląd muzyki pop.

Ale wracając do koncertu Rihanny, to albo mi się zdaje albo ona majtek nie miała. Ktoś tak wspominał w necie. Nie chce w to wierzyć, ale po niej to wszystko możliwe :)
Do you want more?


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Lipiec 2013, 22:17:26 »
Chyba ta dyskusja nie ma sensu, bo nasz naczelny fan Riri i tak wie swoje...;-) nie no żartuję.
Jak dla mnie ona sama trochę jest sobie winna, bo rozdmuchała tą sprawę z plażą. Ok, zawinili organizatorzy, ale kurcze nie podobało się to mogła iść się opalać na hotelowym tarasie (nie wierze, że miała pokój w tanim motelu;-)) Czasem trzeba iśc na ustępstwa a nie gwiazdorzyć.

Zgadzam się.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Lipiec 2013, 22:20:34 »
Dla mnie się ona skończyła zaczynając od: ... bijąc fankę mnikrofonem,
Serio? Zrobiła coś takiego?
Do you want more?


Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Lipiec 2013, 22:22:57 »
Nie jestem żadnym zagorzałym fanem  :P A to że jej bronię to chyba norma...
I mam świadomość że się zmieniła... ale to może też przez życiowe doświadczenia.. Nikt na to nie wpadł ?

A gala Grammy, na której Krzysiek Brązowy ją pobił? Inna "gwiazdka" dałaby sobie siana a ona nagrała album od serca... ostry w którym pokazała że ma charakter... i od tego właśnie stała się i dążyła do tego jaka jest teraz. Zaczynało być dobrze ... ale przybiła ją śmierć ukochanej Babci..

No ale cóż.. każdy myśli co chce...
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Rihanna w Polsce
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Lipiec 2013, 22:22:57 »