Nasze zainteresowania > Film

Obecność (The Conjuring) 2013

(1/2) > >>

PA_BLO:
Lorraine Warren (Vera Farmiga) i Ed Warren (Patrick Wilson) to dwójka badaczy zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia, zostają wezwani przez przerażoną rodzinę, na odludną farmę. Okazuje się, że mieszkańcy są nawiedzani przez tajemniczą zjawę, która nie chce dać im spokoju. Para badaczy, staje do walki z najstraszniejszym demonem z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.
Trailer: http://youtu.be/hKDRo2GF2uI

Oglądał ktoś Was? Moim zdaniem jeden z lepszych horrorów tego roku. Pomimo tego, że po zwiastunach oczekiwałem czegoś więcej - to moje rozczarowanie było tylko lekkie (ale było). Podaje link do bardzo ciekawego polskiego artykułu o wydarzeniach ukazanych w filmie, które są rzekomo autentyczne.
http://catinthewell.pl/6024/czy-w-harrisville-naprawde-straszy-komentarz-do-filmu-obecnosc-2013/

Skye:
widziałam, super klimat:)  i w końcu coś innego niż  akcja...tniemy/rąbiemy/zabijamy, byle będzie dużo krwi i flaków ;-)

Baczny_Janusz:
Dosyć straszny i to w sposób jaki lubię - czyli bez ciągle latających po ekranie duchów, potworów itp. Napięcie narasta stopniowo a zło pozostaje nieodkryte aż do końcówki filmu. Można spokojnie polecić ;)

szent:
masakra!! nie lubię takich filmów ale to znaczy że wielbicielom mocnych horrorów się spodoba bo ja właśnie takich nie lubię.

Rami:

--- Cytat: Skye w 01 Październik 2013, 10:14:41 ---widziałam, super klimat:)  i w końcu coś innego niż  akcja...tniemy/rąbiemy/zabijamy, byle będzie dużo krwi i flaków ;-)

--- Koniec cytatu ---


Dokładnie! Klimat naprawdę dobry, warto obejrzeć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej